Howrse gra :)

Alice - chyba w 5 - kupienie pierwszego passa... ostatni obrazek, taka sakiewka... jak ja to niby mam zaliczyć?
wątek zamknięty
Fajnie, że karma nie znika ufff.

Breva - jesteś już zarejestrowana ponad 50 dni.
profile - my passes i powinnaś mieć na dole odblokowaną opcję Get a pass with my reserve

Jeszcze jedno pytanie - czy jak się kupionego konia uchowa do ponad 30 lat to też dostaje się passa? Czy tylko za własne wyhodowane?
wątek zamknięty
Breva, faktycznie... Nie wiem, jak ja przeszłam z 5 levelu na 6 to już to miałam odhaczone mimo, że żadnego passa nie kupowałam  🤔
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
24 marca 2009 13:35
Passy dostaje się za każde chyba 40 albo 50 dni na howrse - dlatego wam odhaczyło  😉
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 marca 2009 13:43
A ja mam czwartego konia  😅 😅 😅 😅 ogierek już ma potencjał ponad 444  i urodził się już z rozpoczętymi gwiazdkami skillsów  😅 😅 Może dalej nie jest super, ale bardzo się z tego powodu cieszę  😅 teraz odkładam pieniążki na krycie już wyhodowanej przeze mnie kobyłki, która też ma potencjał ponad 400, czekam aż jej skillsy urosną
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
24 marca 2009 13:59
Makrejsza skillsy swoją drogą, ale jeśli jesteś cierpliwa to poczekaj aż będzie miała dodatni BLUP - dopiero wtedy wychodzą fajne źrebole  😉 mam naoczny przykład pokrycia tej samej kobyły podobnymi ogierami jak miała ujemny i dodatni BLUP - żrebaki niebo a ziemia  😀 no i kryj ogierem koniecznie z dodatnim BLUP  🙂
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 marca 2009 14:15
Już mam wybrane ogiery z BLUP 100 i tylko takimi zamierzam kryć 😉 moje obecne konie to wyniki, hmm, braku doświadczenie, teraz sobie w wyszukiwarce ustawiłam BLUP 100 i o dziwo są całkiem fajne ogry, a cena stanówki 200 koniopieniędzy...

EDIT: od kiedy będę widzieć BLUPa moich koni??
wątek zamknięty
Fajnie, że karma nie znika ufff
Kochana, znika. Jak np. nie zapłacisz za poród klaczy w dzień porodu.
wątek zamknięty
A to prawda, zapomniałam o karmie ujemnej. Miałam na myśli przypadki, kiedy traktuje się wirtualne konie odpowiednio 😉

Kami, co 30 dni dostaje się karmę, nie passy.

Ponawiam pytanie: czy za kupione konie, które dożyją ponad 30 lat, też dostaje się passa?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
24 marca 2009 15:43
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6328967 Moje dzisiejsze cudo  😅

A tak na marginesie- dlaczego, gdy chcę moją prawie 14-letnią klacz posłać na jazdy, to pokazuje mi, że ,niezależnie od długości jazd, żadna z jej umiejętności nie wzrośnie? Znaczy wzrośnie, ale o 0% . Spotkał się ktoś z takim problemem? Sytuacja ta ma miejsce niezależnie od typu jazd.
wątek zamknięty
Averis ja tak mam. moj kon ma juz blupa 100 i NIC mu nie daje zadnych efektów, ni treningi, ni rider ni lekcje. Widocznie juz wyczerpałaś "limit" jazd 😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
24 marca 2009 15:51
Aventia dzięki 🙂 Kurcze  😁 Nawet nie wiem jaki mój koń ma BULP, bo do 4 lvl brakuje mi paru dni 😉 To teraz mogę zwiększać jego umiejętności tylko przez udział w zawodach 🙁?
wątek zamknięty
Jeszcze jest training i lekcje. Moze one cos Ci dają?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
24 marca 2009 16:01
Trening dawno skończony a lekcje owszem- dają, ale kurcze mało  😁 Ale to chyba jedyne wyjście.
wątek zamknięty
Tez mi sie to nie podobalo,ale potem zdobyłam 20 wygranych i kon mial blup 100. Wtedy mozesz nim kryć albo zaźrebić(zalezy od plci). I hodujesz fajne źrebole 🤣
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
24 marca 2009 18:41
Jeśli jazdy nic nie dają, a training jest skończony to skillsy nieznacznie podnosi jeszcze jazda (ramka nad training) kłusem, galopem, albo po pagórkach. Jeśli którejś wartości nie da się już podnieść to w genetics zaznacza się ona pogrubioną, czarną czcionką. Dopóki się nie zaznaczy to skillsy można jeszcze podnosić  🙂

Passy dostaje się za kupionego konia który przekroczy 30 lat, bo na aukcjach jest bardzo dużo koni wystawionych jako pass horse, które właśnie dochodzą do 30-stki  😉

Co do zarabiania passów - ja się pomyliłam, ale wiedziałam że coś mi dzwoni  🤣 Passa dostaje się za każde 5 karma points  😉
wątek zamknięty
Właśnie... więc nie mam pojęcia jak zaliczyło mi tego passa.

wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
24 marca 2009 19:19
A masz go na stanie  👀 bo jak tak to przy nim powinno pisać za co go dostałaś  😉 Ja mam jednego za 5 karma points i dwa za zajęcie jakiegoś punktowanego miejsca w ostatniej śnieżkowej bitwie  😁 niestety jednego musiałam zużyć na black orchid na ratowanie jednej z moich klaczy  🙁
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
24 marca 2009 19:32
Ja tej gry nie rozumiem. Weszłam dziś nak onto i nie dość, że dostałam jakieś 9 000 ichniej waluty to jeszcze ten 'kawałek chmurki' ( :hihi🙂, róg obfitości, złote jabłko,  Atalante's Saddle i  Hephaestus' horseshoes.Tyle, że ja dalej kompletnie nie wiem za co  (chodzi mi o ostatnie 3 przedmioty i te pieniadze- co do reszty- sprawdziłam) 😜
wątek zamknięty
Kami, nie mam tego passa 😉 Zdobyłam dwa, ale świadomie i dużo później😉
wątek zamknięty
no ja włąśnie nie byłam jeszcze zarejestrowana 50 dni jak mi passa odhaczyło! ale to na pierwszym koncie... a mam jeszcze trzy chociaż tylko dwa bardziej ciągnę, na 4 nie mam czasu.. no i na tamtych dwóch mi nie odhacza samo tego punktu z passem...:/ nie wiem o co c'mon... tylko to mnie trzyma:/
wątek zamknięty
Aventia wstawiłam do Ciebie konia 😉
wątek zamknięty
super 😅 Dzieki :kwiatek:
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
25 marca 2009 12:09
a mnie się dzisiaj poprawiła sytuacja finansowa (w końcu  :icon_rolleyes🙂 Mam nadzieję, że nikt nie kupi mojego trupka... Trochę mnie ta gra oszukała dzisiaj - znalazłam siodło w boksie i go nigdzie nie ma... Ale znalazłam też kilka turnipów, i aging pointów, więc niech im będzie...
edit: jeszcze rano złapałam jabłko, a teraz deworming medicine... resztę dnia chyba też będę czatować...

wątek zamknięty
Prawdopodobnie znalazłaś w boksie Saddle cloth. Powinno być w bonusach przy danym koniu.
wątek zamknięty
a ja nie wiem gdzie kupic mineraly.. 🙁
wątek zamknięty
Salt Lick? Nie da się kupić. Jak będziesz wstawiać konia do boksu to w końcu pewnie znajdziesz.
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
25 marca 2009 13:00
czego ślepy nie doczyta, to sobie dopowie...  😡 masz rację, to było saddle cloth
wątek zamknięty
Ja się ostatnio rozkręciłam w tej grze 😉 Mam już 5 koni, dziś urodził mi się kolejny źrebak 😁 http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6315091
Tylko trochę jeszcze nie ogarniam jak zająć się EC. Założyłąm, kupiłam pastwiska, pozadzilam rzodkiewki, nawet stajennego mam 😀 a cały czas nie mam ani jednej gwiazdki.
No i poszukuję weta i instruktora 😉
wątek zamknięty
Libella moze zorganizuj zawody? Niektore mozesz organizowac bez dokupywania sprzetu np. toru. Chyba kross i skoki  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.