Perfekcyjna Pani domu. No,ostatecznie może być Pan;]

Gienia-Pigwa, co sie da jak puszczam podnosze wyżej
ale ja za duzej plataniny kabli nie mam
gwash, używasz albo opcji spot albo sterujesz recznie pilotem jak samochodzikiem zdalnie sterowanym;]
Dzwoniłam dziś do eurortvagd, zamówiłam i jutro odbieram w punkcie, tak jak sznurka pisała jest taniej w sklepie internetowym. Także jutro bardzo póżnym wieczorem będę zdawać relację 😜
hanoverka, jestes wariatka

P.S. rozpakowany pojezdzi tylko chwile, potem musisz go 120 min ładowac
to ważne pewnie jak w każdym sprzecie by dobrze sformatowac baterie
sznurka ja wariatka, ale Ty? Ty jestes krejzol do potęgi n-tej!

Tak myslałam, że trzeba ją sformatować, dobrze, ze noc będzie to się będzie ładować, a ja będę spać w tym czasie, bo inaczej bym odliczała 120 minut z zegarkiem w ręku 😁
hanoverka, taaa a potem by odkurzała do 23 jak wczoraj;]

P.S. w razie czego co złego to nie ja;]
Sznurka Ty powinnaś prowizję od Samsunga i Euro dostać  😁
Bo ja czekam na otwarcie sklepu dzisiaj, żeby zadzwonić i też kupuję.
A o ile jest taniej? Co trzeba zrobić, tylko znaleźć na stornie www, zadzwonić i zamówić? Dziwne to 😉
100 zł taniej jest. gwash dzwonisz do sklepu internetowego, mówisz, ze chcesz zamówić od nich odkurzacz, ale odebrać w sklepie. Babka Ci wszystko powie przez telefon 😉
Sznurka Ty powinnaś prowizję od Samsunga i Euro dostać  😁
Bo ja czekam na otwarcie sklepu dzisiaj, żeby zadzwonić i też kupuję.


wariatki same

ja bym chciała prowizje, od Sorel'a równiez 😁
sznurka, normalnie chyba Cie zignoruje, bo inaczej bede sie zywic suchym chlebem przez nastepny miesiac 😁

najbardziej uciazliwe dla mnie w odkurzaniu jest odkurzanie narzuty na psiej kanapie, a niestety tego za mnie zadna roomba i zaden samsung nie zrobi...
sienka, hihi 15 ignorów mi wystarczy;]
narzute przybij do podłogi, odkurzacz da rade;]
sznurka - uduszę Cie 😁
za co?;]
cholibka, faktycznie o polozeniu narzuty na podlodze na czas odkurzania nie pomyslalam :emoty327

to z mopem chodzilo o parowego tak? Majac parowego uzywacie w ogole czegokolwiek innego do mycia podlog?
właśnie zamówiłam z siostrą "zwierzaka" sprzątającego  😁
sienka, nie używam, od roku nie kupuję żadnych płynów do podłog, szmatki po myciu do pralki i jest super

Presja, samsunga?
boże choroba sie szerzy 💃
sznurka, ja Cie prosze, daj nam przynajmniej kilka miesiecy i nie wychylaj sie juz z zadnym nowym super-wynalazkiem bo polowa volty pojdzie z torbami 🙇




Presja, samsunga?
boże choroba sie szerzy 💃


Tiaaa..  😁

Mówili że nie da się zarazić niczym przez internet.

Na początek bierzemy jednego, jak mama się przekona to zamówię drugiego.
Presja :emota200609316: witaj w bandzie! Mogłam wczoraj z Tobą nie gaduszyć to byłabyś bogatsza 😁

sznurka Standard u mnie to mycie garów, zamiatanie, potem mycie podłogi. (czasem nawet 2x dziennie) i tak jest codziennie, nie ma odstępstw. Ale to był rozdział życia bez mojego odkurzacza. Teraz moje życie z odkurzaczem wygląda tak: Wstaję rano, włączam odkurzacz, zaczynam myć gary(rossie sobie odkurza nadal), bawię się z dzieckiem i potem myję odkurzoną podłogę 😅 😅 😅
dempsey   fiat voluntas Tua
19 listopada 2010 19:23
hanoverka, teraz tylko napisz do Świętego Mikołaja o zmywarkę, to będziesz się tylko bawić z dzieckiem 😉
Jeszcze niech ktoś wymyśli żelazko samo prasujące  😎
Demspey, ja nie cierpię wkładać naczyć do zmywarki, moja mama ma, i zawsze się od tego migam jak mogę. Poza tym mama całą kuchnie w meblach, i musiałabym wyrzucic jakąś szafkę, żeby wstawić tam zmywarkę, wtedy nie miałabym gdzie trzymać garnków, blach do pieczenia, i innych takich. Dodam, że mój chłop ma fazę na różne sprzęty kuchenne, grille elektryczne, halogen oven itp. Wystarczy, że włączy mango tv i znowu coś zamówi. Więc ciagle mam mało miejsca. Przydałby mi się taki robot do mycia podłóg jak ten co odkurza, to byłby odlot 😜

Presja o tak, prasować też nie cierpię, u nas na wiosce jest taka baba która bierze 5 zł za godzinę prasowania. Za każdym razem jak biorę się za tą stertę szmat to mam chęć ją zawołać, ale jakos tak głupio, sama muszę to zrobic.
hanoverka, no to prasuje jak za darmo!

Ciesze sie że jesteś zadowolona, Nono właśnie zapitala po dużym pokoju
Sznurka- ale serio to samo odkurza?  😲
Hija, nom
poszukaj filmików na youtube
sznurka moja kobita rano odkurzyła kuchnie, potem salon, a potem sypialnię. W salonie wkręciła kabel od lampy i taka była biedna nie poradna, nie wiedziała co ma zrobić. Jak to zobaczyłam to podeszłam do niej i mówię ''Rossie co narobiłaś zaraz pańcia cię uwolni'' 😡 Nie wiedziałam, że kiedykolwiek będę gadać z czymś co nie ma serca 😵
hanoverka, coś jest w tym co piszesz;]
ja się śmieję że szkoda że nie ma przycisku "do nogi";]
sznurka mi wystarczy, że powiem ''Rosiie na miejsce'' i wciskam recharging na pilocie  😜
Serca nie ma, ale sam się porusza. Ja jestem ciekawa jak mój pies zareaguje na tego dziwoląga.
(ja jeszcze nie kupiłam  🙄 czekam na finał mojej akcji porodowej w końcu)
wtedy nie będziesz miała czasu kupić!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się