Perfekcyjna Pani domu. No,ostatecznie może być Pan;]

Będę czekać z niecierpliwością 🏇 Ja w końcu odetkałam mopa parowego i poczułam niesamowitą ulgę. Stoi dumnie w przedpokoju, bo po tych deszczach ostatnio pies nam wnosił maksymalną ilość syfu do domu. W ogóle powinni zainstalować przed każdą klatką schodową jakiś kranik żeby sobie buty czy też psie łapy opłukiwać. Oczywiście z jakimś bezpiecznym patentem na zimę, żeby się lodowisko nie robiło.
mój z kolei ma reaktywowany kij bo karol myjąc podłogę złamał rurę... bez komentarza
z tymi butami niezła myśl
ja mam obsesję mycia;]
pokemon, na fugi polecam... żwirek koci. Przypadkiem odkryłam. Pasta z kociego żwirku wyczyści każdą fugę  💃.
]To chyba octwo-SODOWA papka powinna być?
Używałam papki woda+soda, też trochę dawało.

Może! Może zamiast sody, napisałam soli. Faktycznie bardziej z sodą to ma sens.

Halo - ale jaka pasta? A żwirek to mam nadzieję nieużywany  😂
Poki nie mów mi że celem przyspieszenia tego co nieuniknione będziesz fugi na kolanach znów szorować!
No wczoraj już szorowałam  😁 więc dzisiaj pewnie spróbuję z sodą.
ale najpierw uderzam do lekarza i zaprę się w drzwiach i nie dam się wyrzucić.

A jak odkurzaczyk?
pokemon, rewelacyjny jest, kupuj zanim dzidziol sie wykluje!
trzymam kciuki cały czas!
P.S. szczoteczka do zebów szorowałaś?
A jak - szczoteczką. Tylko faktycznie chyba zmaiast sody napisałam sobie sól  🙄
Edit - to ten masz nie?
http://allegro.pl/inteligentny-odkurzacz-samsung-navibot-sr8845-hit-i1322719354.html
Bo w euro kosztuje prawie 1500, a tu jest za 1100 i chcę go brać, ale nie jestem pewna.
Sznurka ale opowiedz o nim coś więcej. Dlaczego ten wybrałaś a nie ten roomba? On nie spadnie ze schodów? A w kątach też odkurza, koło listew itp? Jak się go programuje? I w ogóle wszystko, bo też zaczynam się wkręcać 😀 Teraz mam 80 m kw. mieszkania i nie mam kiedy odkurzać, a zaraz będę miała 180 m kw. domu..
pokemon, ale w euro mozna sobie gwarancje dokupic na 5 lat, wiem jak tam wyglada reklamacja i mam bardzo dobre doswiadczenia z ta siecia

wiesz nauczona złym doświadczeniem wiem ze kupujac coś drogiego na allegro z gwarancja zwykle sie potem w dupe można cmoknąć...

gwash ja mam koło 170-200 m teraz
jeden pokoj mam 70 m, ja nie dam rady odkurzac ze wzgledu na krzyz a chłopa miałam dosc ciagle prosic

wkleje co napisałam na innym forum

Kupiłam w RTV Euro, stacjonarnym. Jestem stałym klientem tej sieci bo wiem że potrafią się zachować ok w razie reklamacji i pertraktacji.
Jest też możliwość kupienia go w 30 ratach 0% - wtedy pewnie dla budżetu w ogóle temat nieodczuwalny.
Aby go kupić w cenie netowej trzeba zamówić go przez internet a odebrać w sklepie stacjonarnym - jest taka opcja - wtedy cena będzie internetowa, ja niestety nie wpadłam na to i przepłaciłam
Wybrałam Samsunga bo - ma dwie szczotki, co dla mnie było ważne - roomba ma chyba 1. No i na filmikach miałam wrażenie bardziej "systemowej" pracy a nie bezładnego jeżdżenia. Roomba bardziej agresywnie obija się o meble a mi trochę szkoda mebli, zwłaszcza prawie 150-letniego krosna. Ten jeździ znacznie spokojniej. No i ma filtr hepa.
Chciałam kupić w tym sklepie stacjonarnym właśnie bo wiem że tam nie ma problemu z rozpatrywaniem reklamacji, i całą procedurą z tym związaną. Gwarancja na 5 lat tez nie jest bez znaczenia, bo za 4 lata jak ich nie będą już produkować w razie popsucia się dostanę ekwiwalent na wydana kwotę i kupię kolejny rofl.gif
Płytki w łazience odkurzył dobrze, zwłaszcza ze słomy i siana bo u nas to w domu niestety znaleźć na podłodze można najczęściej. Wszędzie indziej mam drewniane naturalne podłogi, kawałek dywanika koło prysznica - tez sobie poradził.

Aaa w tym sklepie jest jeszcze Agait - kosztuje chyba koło 750 zł, sterylizuje światłem UV, ale zanim ktoś się napali radzę zobaczyć ze niestety ma małą wydajność powierzchniową.

Czy ma mankamenty? Pewnie ma - upierał się wczoraj ze wlezie pod kanapę i na samym wjeździe faktycznie się mieścił ale potem trzeba było go ratować bp głębiej było niżej;] Na pewno nie jest na maksa idealnie przy ścianach. Ale powiem tak, odkurzane było dwa dni temu, wg mnie było całkiem jeszcze czysto - a jak opróżniałam pojemnik zupełnie inne zdanie miałam...
Nie ma programatora do programowania na tydzień z góry - hmm dla mnie akurat zbędny gadżet, wystarczy mi zaprogramowanie by się uruchomił za kilka h.
Dziewczyny, fugi czyści się dobrze proszkiem do pieczenia 🙂
O! A ten z mojego linka zamienił się na droższy i lepszy model  😂
Ale dywany odkurza? Bo czytałam, że odkurza i że całkiem sprawnie radzi sobie z psią sierścią. Raczej w necie same pozytywy.

Proszku do pieczenia nie próbowałam jeszcze.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 listopada 2010 09:51
sznurka, obiecujaca relacja. poogladalam filmiki tego samsunga, tez mi sie wydaje "marzejszy" od amerykanca.
narazie musimy kupic odkurzac do prania wykladzin/dywanow, ale jak sie na wieksze mieszkanie przeprowadze to robotka musze kupic! jest swietny. i przy moim kroliku mi duzo pomoze  🙂

i wlasnie pytanie odnosnie pioracych odkurzaczy: macie, uzywacie, co polecacie?

zastanawiamy sie mocno nad tym:
Kärcher SE4001
http://karchersklep.pl/k_p_idp1046_se_4001_-_odkurzacz_pioracy_karcher_do_uzytku_domowego.php
Pokemon jak masz białe fugi czy coś to kup sobie cilit cytrynowy o taki. i zalej w rowkach poczekaj 20minut i spłucz. Gwarantuje że biel Cie porazi  😉


BASZNIA   mleczna i deserowa
17 listopada 2010 10:07
Gienia-Pigwa,  od kolegi z branzy pioraco-myjkowej-tylko karchera bierz pod uwage, inne firmy na razie na naszym rynku produkuja podobno tylko nedzne imitacje.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
17 listopada 2010 11:52
sznurka ja po Twojej relacji napaliłam się jak szczerbaty na suchary na ten odkurzacz, bo ja ze względu na kręgosłup nawet tych moich 56 m2 nie jestem w stanie odkurzać, a chłop jak to chłop, odkurza, ale uważa, że przecież raz na tydzień styknie  🙄

Wszędzie mam panele i pytki, więc z tym nie będzie problemu. Bardziej się martwię co na to fretka. Co będzie, gdy swoim zwyczajem zaciągnie odkurzacz pod meble i nie będzie chciała wypuścić  😁
Gienia-Pigwa, ja mam jeden dywanik mały wiec nie powiem ci jak

ElMadziarra, no wiesz raz w tygodniu to zbytek łaski;]
a na panelach i płytkach będzie ok
mój własnie poodkurzał łazienkę z naniesionego rana siana w kieszeniach
A co do fretki - hihi nawet nie wiesz gdzie znalazłam mydło;]
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
17 listopada 2010 12:41
Sądząc po wymiarach odkurzacza, mam cichą nadzieję, że nie dałaby rady go zaciągać, a zawsze to jakaś atrakcja, nawet lepsza niż nakręcana mysza  😜

Namawiam męża na prezent pod choinkę ❗
ElMadziarra Ty też? 😜 Dzięki lub przez sznurkę jadę jutro po swojego mega- hiper- turbo robota odkurzającego 😵
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 listopada 2010 12:51
BASZNIA dzieki  🙂 czekamy na wyplate i nie ma co, bierzemy. nasze wykladziny wygladaja strasznie syfiasto, moze uratujemy je  🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 listopada 2010 13:15
sznurka - okropna kobieto  🤬 przez Ciebie i ja mam ochotę na ten wypasiony sprzęcior  😜 Też namawiam męża żebyśmy sobie kupili, u nas większość powierzchni to parkiet, wiec powinien się sprawdzić tak jak u Ciebie 🙂
I jeszcze pytanie - nie mam czasu teraz szukać sama - wiesz może czy kupując w tym sklepie internetowym można tez brać na raty? 👀
Sznurka to ZUO 😀

Ja będę mieć 180 m kw korka (cała góra, prócz łazienki + salon na dole) i desek, więc powinien sobie spoko radzić?
Chyba namówię męża  😎

A jak jest ze schodami, on ma jakieś bramki za które nie wychodzi czy jak?
Zabawki dziecku zeżre jak rozrzuci małe części? Pewnie tak, więc będzie podwójnie pożyteczny - jako straszak do sprzątania zabawek!  😅
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 listopada 2010 14:33
gwash,  na filmie pokazuja, ze potrafi rozpoznac brzeg schodow i nie spanie. Co do straszaka-genialne! Tez bym chciala robocika 🙂.
Kazio już teraz jak się wyciągnie odkurzacz to leci chować zabawki. On wierzy że odkurzacz (i wanna zresztą też, tzn odpływ) jest w stanie wciągnąć mu jego samochodziki, ha!  😎
Horciakowa, można!
nie spadnie ze schodów, ma też bramkę za która mozna ustawic ze nie wyjedzie
gwash na korku pewnie tez bedzie ok

hihi ale sie porobiło

mój własnie wrócił z kuchni bo porozsypywałam mąki przy robieniu piernika;]
chwalic sie jak kupice!
aaaa wciaga sznurówki 😁
A jak go nakierować na wybrany cel np właśnie rozsypane coś w kuchni (przy małych dzieciach to nagminne)? Po prostu przynosisz i puszczasz w pobliżu? Haha powinno się do niego mówić 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 listopada 2010 14:43
a jak radzi sobie z kablami?
kurde sznurka hehehe  musze powiedziec mamie 😀
No ale co z dywanami? Na filmach coś tam po jakichś wykładzinach biegał widziałam. Ale jak w realu? Na razie niestety u mnie dominują dywanowe wykładziny, dopiero w przyszłym roku planujemy to pozmieniać.
A chcę dziada mieć już.
I faktycznie kupię go w euro, bo ten z allegro to jakiś powystawowy i tylko 12 miesięcy gwarancji.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 listopada 2010 15:25
Pokemon co ty tu jeszcze robisz?  😵  😂

ja mam wykladziny i to cos musi po nich tylko jezdzic, no na filmikach mowia ze daje rade!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się