Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

galopada_   małoPolskie ;)
31 maja 2013 08:06
smarcik dziewczyna młodziutka, jeżdżąca słabo (widać, że ucząca się skakać). Nikt o zdrowych zmysłach, kto ma młodego konia na sprzedaż nie odda go w dzierżawę za koszty utrzymania do takiego ,,treningu". Koń na zdjęciu też w średniej kondycji się wydaje.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2013 08:49
No racja  😉 Pewnie myślała, że zrobi dobry interes i będzie miała konia za darmo.
galopada_   małoPolskie ;)
31 maja 2013 08:51
Nie wiem czy wiecie, ale teraz modne są ogłoszenia o treści: ,,Przygarnę konia. Zdrowy, spokojny, najlepiej żeby skakał". W ciągu tygodnia widziałam z 5 takich kwiatków!  😵
galopada_ teraz wszędzie wiszą ogłoszenia, o przygarnięciach, dzierżawach na wakacje, bo trzeba się polansować "swoim" koniem  😅 .
Albo ostatnio widziałam o walijku,2 letnim, który od małego ma siodło na plecach i dziewczyna pytała się, czy będzie dobry  😵
"Jazdy na młodych koniach, treningi, szkolenie, a także możliwość startu w zawodach (jeśli dacie radę!). Ale uprzedzam - konie, choć miłe i kochane, są surowe i trzeba zacząć od lonży :P"

http://swiatkoni.pl/ads/show,23406,praca-w-stajni-hodowlanej.html
"Jazdy na młodych koniach, treningi, szkolenie, a także możliwość startu w zawodach (jeśli dacie radę!). Ale uprzedzam - konie, choć miłe i kochane, są surowe i trzeba zacząć od lonży :P"

http://swiatkoni.pl/ads/show,23406,praca-w-stajni-hodowlanej.html

Kurczę, znów mi się nie wyświetla 🙁 Czy ktoś, komu nie wyświetlały się ogłoszenia na ŚK sobie z tym poradził w jakiś sposób? Paru znajomym też się nie wyświetlają, mi na innym komputerze się wyświetlały, nie wiem, od czego to zależy... Ale widzę samo menu 😤
A jakiej przeglądarki używasz? Mi na dwóch komputerach nie wyświetlają się w FF, ale Chrome daje radę. Za to na trzecim nie wyświetlały się w Chrome, ale innej tam nie ma, więc nie testowałam.
sumire - masz treść 🙂

"Szukasz zajęcia na wakacje? Posiadamy wolny pokój (czyt. oferujemy za darmo mieszkanie) oraz całe stado koni. Masz ochotę popracować z młodziakami pod okiem instruktora - zapraszamy. Nie oferujemy pracy, ale możliwość spędzenia wolnego czasu w stadzie koni. Jazdy na młodych koniach, treningi, szkolenie, a także możliwość startu w zawodach (jeśli dacie radę!). Ale uprzedzam - konie, choć miłe i kochane, są surowe i trzeba zacząć od lonży :P KONTAKT TYLKO MAILOWY!"
A jakiej przeglądarki używasz? Mi na dwóch komputerach nie wyświetlają się w FF, ale Chrome daje radę. Za to na trzecim nie wyświetlały się w Chrome, ale innej tam nie ma, więc nie testowałam.

korzystam z FF, na tym drugim kompie też było FF i tam działało... ale już odkryłam, czemu - wyłączenie AdBlocka pomogło. 😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 czerwca 2013 07:10
korysindex4, ale w czym widzisz problem? Przynajmniej szczere ogłoszenie bez ściemy.
szczere bardzo - to fakt. 

Jazda na młodych koniach, praca przez miesiąc i wciskają kit, że  pojadą zawody ?  W 2 miesiące konie pod zawody zrobić ?
Farifelia   Farys 21.05.2008
01 czerwca 2013 10:39
korzystam z FF, na tym drugim kompie też było FF i tam działało... ale już odkryłam, czemu - wyłączenie AdBlocka pomogło. 😀


O, na to nie wpadłam. Za bardzo jestem przywiązana do AdBlocka.  😉

korysindex4, może to będą zawody rodeo?

Farifelia, jak wyszukasz wszystkie ogłoszenia z ta maścią, to będzie tam więcej "bułanków". Po prostu nie wszyscy ustawiają w ogłoszeniu maść i bułana wpisuje się automatycznie, bo jest pierwsza na liście.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 czerwca 2013 12:53
korysindex4, ale z ogłoszenia nie wynika, że są to same surowizny na lonży, ale że młodziaki.
Może nie jest do zadziwiające, ale odrobinkę śmieszne - zamieszczać zdjęcia paszportu kompletnie NN?  🤣 http://tablica.pl/oferta/kuc-szetland-ID1X8Gz.html#09f0bcbb51
Fokusowa - pewnie ta osoba widziała że inni dodali zdjęcia paszportu  😉
Oj tam, to jest po prostu super inbred na super przodka, w każdym pokoleniu go wykorzystali 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
01 czerwca 2013 13:35
opolanka, jest zdanie, że konie są surowe i trzeba zacząć od lonży.

A kucyk to po najsławniejszym reproduktorze i klaczy hodowlanej. W eNeNie siła. 🙂
Czysta rasa Niemiecko Norweska 😀 😀 😀
quanta, przez Ciebie muszę czyścić monitor 😉
aneta   foto by Tynka
01 czerwca 2013 16:52
http://tablica.pl/oferta/konie-ID1TYzB.html#512b254c1a
"ulubiony" motyw w tym wątku 😤
emptyline   Big Milk Straciatella
01 czerwca 2013 16:56
aneta, ale, że o co chodzi?
emptyline - masz napisane w ogłoszeniu że mała (roczne dziecko jeszcze) jest w trakcie ujeżdżania.
korysindex4, ale z ogłoszenia nie wynika, że są to same surowizny na lonży, ale że młodziaki.


Tak, jazda na młodych koniach, które musisz sobie zrobić  😉 Chyba, że ja coś kręcę  🙄
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 czerwca 2013 19:14
Moim zdaniem z ogłoszenia wynika, ze są i mlodziaki i surowizny lonzowane. No ale nie ważne, może nie czytam ze zrozumieniem
ed
Dziękuję  :kwiatek:
Nawet ja  już miałam poprzeć korysindex4,ma chłopak rację.
A ogłoszeniodawcy nie rozumiem,ktoś dobry nie przyjdzie a małolaty co zdziałają?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 czerwca 2013 08:51
Dobra dobra niech Wam będzie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się