Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

orjentica, no ej 🙁 ludzie mówią, ze te jego puśliska diana są rewelacja... juz sądziłam, ze inne rzeczy też ....przegladam przegladam i napaliłam sie na kilka rzeczy... westowych i nawet na siodła klasyczne - bo maja klocki jak sobie wymarzyłam"... (nad nową uprzężą też zaczęłam mysleć ;/) cudów nei oczekuje, czasem są dobrze jakościowo rzeczy za taka kase - po podróby, firm krzak.
rozgoniłaś mi tęcze 🙁
piotrowska   Między grzywą a ogonem
16 kwietnia 2014 20:28
A ja kupiłam sobie kiedyś ujeżdżeniówkę tej firmy, bo potrzebowałam taniego siodła " na szybko " dla dzierżawionego konia. Nie mogę powiedzieć o tym sprzęcie nic złego - naprawdę wygodne siodło, fajnie się siedzi. Jak za takie pieniądze to Ameryka 😉
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
16 kwietnia 2014 21:43
Ja mam od tego sprzedawcy czerwone ogłowie i skóra jest bardzo fajna  😉
tęcza zaczyna sie pojawiać 😉))
Kameleonik, to ozdobne?
piotrowska, ale od tego sprzedawcy czy marki "diana"?

dla mnie najbardizej zadziwiające w ogłoszneiach tego sprzedawcy jest ...ich obszerność.
ciekawe (i w najbliższych dniach spróbuję to ustalić) czy jest w stanie opisac towar, przesłać więcej zdjęć, wymiarów itd.
bo przecież nikt normalny nic nie kupi po takim jedynie opisie i takich zdjęciach ;/
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
16 kwietnia 2014 23:22
Tak to ozdobne, do ktorego chcialam dorobic naczolek  😀 Skore ma swietna
Też raz kupiłam siodło od tego sprzedawcy - przyszło bez jednego klocka kolanowego (doczepiany na rzep), po kontakcie telefonicznym - oczywiście doślą - nigdy nie dosłali, a siodło kiepskie. Patrząc na foty to na ebay indyjskie sklepy wystawiają dokładnie te same rzeczy za połowę tej ceny, więc zapewne Pan tam się zaopatruje 😉 w owe rzeczy rzekomo "z Anglii" lub "prosto z USA" i "jedyne w Polsce"
ja nacięłam się tylko na uprząż-śliczna ale do prawdziwej miękkiej skóry było jej daleko,zapłaciłam z 6 lat temu 1450zł a sprzedałam kilka razy użytą w ubiegłym roku za 600zł.Konserwowałam ją regularnie ale przez te 5 lat nie stała się ani trochę elastyczna-cały czas jak nowa.
A któreś z siodeł przez niego sprzedawanych miałam akurat wcześniej i tez pomyłka więc zakładam,że ma dostawcę takiej klasy
piotrowska   Między grzywą a ogonem
17 kwietnia 2014 09:43
horse_art- Od tego sprzedawcy. Sama nie byłam pewna co z tego będzie, ale jeździłam w nim ponad rok po czym odsprzedałam je koleżance a ona jeździ do dziś ( już z 2 lata ) i nic się z siodełkiem nie dzieje, wszystko jest w porządku. Ja napisałam emaila prosząc o wymiary i kilka dodatkowych zdjęć i dostałam odpowiedź po kilku dniach czekania 😉
Przeglądałam sobie ogłoszenia na jednej z grup na fb i w oczy rzucił mi się taki oto kwiatek 😉 Siodło nawet w porządku, ale rozśmieszyła mnie odpowiedź osoby sprzedającej w komentarzu 😉
horse art - ja kiedyś chciałam od tego pana ogłowie. Z powodu nadmiaru informacji w ogłoszeniu 😉 wysłałam kilka maili z dodatkowymi pytaniami i kontakt z panem okazał się być beznadziejny:  jak już łaskawie odpisywał to monosylabami: np mail o całkowitej zawartości: "tak" na moje 10 pytań w sprawie długości pasków, rodzaju nachrapnika, koloru etc.  (telefonu oczywiście nie odbierał)  🙄.
puśliska diana też chciałam nabyć. Doczytałam, ze to ruska ruletka: trafisz super skórkę i posłużą kilka lat, albo na tandetną mielonkę, która dodatkowo zniszczy ci siodło i rozlezie się raz dwa.

a siodło z ogłoszenia to taka porażka, że aż mi sie wierzyć że ktokolwiek to coś chce mieć, ja nawet za darmo bym nie chciała takiego potworka, nie mam pojęcia jakiej jest jakości, ale połączenie tego klocka i tej tybinki to jakiś kosmos, jakby projektował je ktoś, kto w życiu na koniu nie siedział i siodła na żywo nie widział
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
17 kwietnia 2014 15:53
Sama ze 2 lata temu kupiłam puśliska "Diana" i powiem szczerze, ze spisują się świetnie. Skórka fajna, siodła nie zniszczyły, same się bardzo dobrze trzymają - za taką cenę było naprawdę warto. Może miałam szczęście 😅, nie wiem jak z innymi produktami, kiedyś zastanawiałam się nad ogłowiem ale mi przeszło.
aneta   foto by Tynka
17 kwietnia 2014 16:02
Ja miałam kilka skórzanych kantarów z " Diany" i mogę powiedzieć, że skórka super za to sprzączki 🤔... jedna wielka pomyłka🙁
Z ciekawości zajrzałam w opinie - ma 2 negatywy (swoją drogą szkoda, że nie napisałyście, jak rzeczy były złej jakosci 😉 ), na które odpowiedział z użyciem słów :
KUPUJOCA
BOJOC
POZDRAWIAM NAJWIEKSZEGO ZNAWCE AKCESORIUW JEZDZIECKICH I hodowcE KONI  👍

ed. aż samo zmienia tam powinno być C H O D O W C E :/
piotrowska   Między grzywą a ogonem
17 kwietnia 2014 17:23
jak widać to rzeczywiście ruletka, może się trafić coś fajnego albo totalne badziewie 😉
(swoją drogą szkoda, że nie napisałyście, jak rzeczy były złej jakosci 😉

Ja kupowałam z jego ogłoszeń w końskim targu,dodatkowo za przesyłkę zapłaciłam wtedy 180zł  👿
Ale przez allegro tez nikt nie wystawi negatywa-przecież uprząż była jak ta lala-kto wiedziałby,że taka zostanie?na ozdobę była super.na zdjęciu po kilku latach-ładna ale zobaczcie,jak się skóra załamywała na napiersniku-nijak nie mogła nie obcierać konia
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2014 19:15
a siodło z ogłoszenia to taka porażka, że aż mi sie wierzyć że ktokolwiek to coś chce mieć, ja nawet za darmo bym nie chciała takiego potworka, nie mam pojęcia jakiej jest jakości, ale połączenie tego klocka i tej tybinki to jakiś kosmos, jakby projektował je ktoś, kto w życiu na koniu nie siedział i siodła na żywo nie widział

A myślałam, że ten klocek tylko dla mnie jest idiotycznie zrobiony  😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
18 kwietnia 2014 19:11
😵 przeczytałam "wypie**zę za 14 zł", weszłam w link ale nie mogę znaleźć tego określenia, szukam jeszcze raz i myślę, że pewnie dostała ostrzeżenie, albo sama z siebie zmieniła nazwę.
😂
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/4209?q=&plec=&masc=&rasa=51&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=

Masywna, przeogromna, zbita kobyła.(...)NOWE ZDJĘCIA UKAZUJĄCE JEJ POTĘGĘ NA ŻYCZENIE

rozbawiło mnie to "przeogromna" po zerknieciu na oszałamiający wzrost 155 cm 🙂  A drugie zdanie kojarzy mi się z jakimś Iron manem czy supermanem i ich POTĘGĄ 🙂  i jeszcze tytuł " Wielka Kobyła" mnie rozbroił 😉

Chociaż kobyła mi się bardzo podoba, tylko sformułowania zabawne 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2014 19:31
Przeogromna to chyba wszerz, nie wzwyż  😁
Uważajcie, bo to ogłoszenie sami wiecie kogo. Jeszcze tu wpadnie i znowu awantura...  😁
kurcze, ale mi wbiliście teraz z panem "dysleksja".....
kurcze loteria 🙁
a nie jestem hazardzistą ;/ buu....

a to siodło - dłuuugo myślalam jak to a być 😉 i nie wymysliłam.... zeby była jeszcze któtka ta tybinka - to jeszcze kolano w srodek..ale tak?
Ekhem... Bez komentarza...  🙇
Retna   nic nie zmieniać
19 kwietnia 2014 07:29
http://olx.pl/oferta/sesja-fotograficzna-na-moim-koniu-CID103-ID5EvJZ.html#b3d36e4e6c

A na drugim zdjęciu to czasem nie jest eterowa na Eterze? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2014 10:55
Ekhem... Bez komentarza...  🙇

Przerwa świąteczna, dzieciaki "kupują" konie  😎
Retna, ooo, Eter zmienił płeć 😁
Facella Pewnie i jeszcze najlepiej żeby miał ładnie na imie! I żeby miał ładny "kolor", bo przecież to najważniejsze!  🥂
Eterowa to widziała?  😲

Edit. Dopiska
emptyline   Big Milk Straciatella
19 kwietnia 2014 12:36
Retna, oczywiście, że to oni. Takie rzeczy trzeba zgłaszać. Sama nie przezywam jakoś zbyt mocno, jak sobie ktoś moje wrzucone do neta zdjęcie pożyczy, bo mu się podoba szmatka, koń czy inna pierdoła, ale to jest w mordę przegięcie pały. Ja ostatnio miałam przyjemność upominać jakąś laskę ma fejsbuku, która wstawiała zdjęcia mojego Całusa i moje (!) i twierdziła, że to jej koń.
A co powiecie o reklamowaniu "spokoju" konia w taki sposób?

Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2014 17:29
Oczami wyobraźni widzę miazgę z palców...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się