Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

cześć,
czy ktoś ze stacjonujących u Szarych dysponuje może siodłem PASSIER Grand Gilbert i zechciałby użyczyć go do przymiarki? 
Proszę o informacje na priv
O, a mnie laryngolog zawsze marudził, że ma być skierowanie od lekarza sportowego i że w sumie to nie powinni mi nic wypisywać, skoro mam od rodzinnego...
Wiadomo coś więcej o planowanych na przyszły weekend konsultacjach w Łężkowicach? Odbędą się? Ktoś się wybiera?
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 stycznia 2013 21:47
Witam!
Wiem, że to nie ten temat, ale w sumie jest trochę powiązany. A że to temat ludzi z Krakowa, to może prędzej tu znajdę jakieś informacje 🙂
Poszukuję informacji na temat siwego wałacha Jorg (matka: NN śl ojciec: Jarabub xo) Wałach urodzony w 1991r lub 1992r. Dokładnie już nie pamiętam. Jego rówieśniczki nadal żyją, więc mam nadzieję, że i on jeszcze dobrze się trzyma 🙂
Długi czas był w Żywcu Moszczanicy, potem jednak został sprzedany na rzeź... Na szczęście, znaleźli się ludzie, którzy go z rzeźni wykupili i tak trafił do Toporzyska, gdzie stał na pewno od 2007r do prawdopodobnie 2011r. Potem słyszałam, że poszedł gdzieś pod Kraków właśnie, ponoć do jakiegoś mini zoo, ale to jest tylko zasłyszana informacja, więc nie wiadomo, czy jest to prawda. Ale jeśli faktycznie poszedł pod Kraków, to może ktoś z was będzie go kojarzył?
Jeśli tak, to naprawdę, bardzo proszę o informacje!

Tu kilka zdjęć Jorga, może bardziej pomogą:







Kojarzę Jorga i z tego co się orientuję, to w 2011 nie staj już w topo. Nie wiem, czy coś to zmienia.


Dysonuje ktoś informacjami odnośnie zawodów zaplanowanych na 9 (?) Lutego w Niepołomicach?
z tego co wiem to Jorg miał wyjechać na drugi koniec Polski, gdzieś nad morze albo na Mazury i najprawdopodobniej tak się stało. 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 stycznia 2013 22:39
Pacia dzięki za informacje  :kwiatek:

jankesiara nie orientujesz się może kiedy to było? I czy dałabyś radę dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie? Byłabym ogromnie zobowiązana  :kwiatek:
Pacia, co konkretnie chciałabyś wiedzieć. Trzymam konia w Niepołomicach więc dam znać jak jakieś szczegóły ustalą.. Na razie obiło mi się o uszy tylko tyle, że mają być niewielkie zawody towarzyskie i prawdopodobnie nie zajmą one dużo czasu 😉 Może jakieś info się pojawi na fcb KJK Pod Żubrem?
A ja trochę z innej beczki mam pytanie.
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiegoś końskiego dentystę z Krakowa/okolic ?  :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
14 stycznia 2013 11:02
dr pędziwiatr  🙂
Ja polecam dentystę Adama Olendra
Cariotka   płomienna pasja
14 stycznia 2013 12:50
a ja Agnieszkę Jakubowską.
Ja będę następnym razem prawdopodobnie testować pana Adama, bo sprawdzałam zęby Kluskowi po ostatniej dentystce 😉 i... no cóż - miodów nie ma jak mam być szczera - Dorcysia poświadczy bo obie zaglądałyśmy w paszczę lwa 😉
Farifelia masz PW 🙂
a ja Agnieszkę Jakubowską.

Widziałam ząbki zrobione przez tą Panią.
Zostawione haki, długie kły i asymetria prawie 0.5 cm pomiędzy lewą a prawą stroną.
Koń nie był w stanie przeżuć wędzidła..
edit literówka
Ja polecam dentystę Adama Olendra

A pan Adam jest dentystą?

widzialam pracę  dr  Polakiewicza i dr Pędziwiatra - obydwu polecam
A pan Adam jest dentystą?

A. Olender zajmuje sie tylko zębami. Nie jest weterynarzem.
Cariotka   płomienna pasja
14 stycznia 2013 13:34
Dorcysia ja jestem zadowolona z jej usług bardzo. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Weterynarzem nie jestem.
U nas (dwóm koniom) też zęby robi Agnieszka i jest ok. Z usług D. Polakiewicza też byłam zadowolona.
Zęby robi także dr Monika Szubart. Ja byłam zadowolona. Przy robieniu zębów p. Olendra także asystowałam i cóż, na pewno było to zrobione rzetelnie, niewątpliwie także cena była sporo wyższa, jeśli ta kwestia też Cię Brunatna interesuje.
Dava   kiss kiss bang bang
14 stycznia 2013 15:12
Ja polecam dentystę Adama Olendra


Ja też polecam. Jeśli chodzi o zęby jest najlepszy  😎

Brunatna przegapilaś i Olendra i Pędziwiatra bo całkiem niedawno robili zęby u nas  😉

A nasza stajnia już po drugich konsultacjach z Rudigerem Wassibauerem (mam nadzieję, że dobrze odmieniłam 😉)) trenerem kadry narodowej  😎
Powiem tak  😜 😍 💘
🤔trzałka: a tak serio  😉 było na co popatrzeć. Wspaniały człowiek i ciekawe treningi. Oby tego więcej  😀
Ja także szczerze polecam dr. Pędziwiatra. Może nie jest to najtańsze wyjście ale przynajmniej ma się pewność, że wszystko zrobione jest rzetelnie i dokładnie  😉
Cariotka   płomienna pasja
14 stycznia 2013 16:42
Pacia nie wszystko nie wszystko 😁 może i zęby ale co do reszty nie byłabym taka pewna...


A nasza stajnia już po drugich konsultacjach z Rudigerem Wassibauerem (mam nadzieję, że dobrze odmieniłam 😉)) trenerem kadry narodowej  😎
Powiem tak  😜 😍 💘
🤔trzałka: a tak serio  😉 było na co popatrzeć. Wspaniały człowiek i ciekawe treningi. Oby tego więcej  😀


szkoda tylko że nie było możliwości wzięcia udziału w konsultacjach jako wolny słuchacz...
Dava   kiss kiss bang bang
14 stycznia 2013 17:29
My braliśmy  😉 Ale wiadomo jesteśmy pensjonariuszami.
Żeby sens miał udział 'wolnych słuchaczy' z zewnątrz musiałoby to być zupełnie inaczej zorganizowane. Nagłośnienie, tłumacz itd. I trwałoby by chyba z milion godzin (7grup po 3konie było codziennie przez 3dni).
Bo przecież ktoś z zewnątrz nie zna konia, jeźdźca itd. i samo takie wprowadzenie w temat byłoby okropnie długie.
A tak kameralnie i fajnie  😀iabeł:
Pacia nie wszystko nie wszystko 😁 może i zęby ale co do reszty nie byłabym taka pewna...


Racja, zęby idealnie ale jak wzywałam do dychawicy, to 2 razy usłyszałam, że nawet badać nie trzeba bo to kondycja 😉 oczywiście był to bezsprzeczny roer...
Dava - no niestety, dopiero niedawno się o tym dowiedziałam  👿
Ja 2 tygodnie temu miałam przyjemność treningu z Wassim, i powiem że z osobą z taką cierpliwością jeszcze się nie spotkałam  😀.
Dzięki za odpowiedź dziewczyny  :kwiatek:
Odnośnie wetów i spraw zębowych, korzystał ktoś z usług dr Kujawskiego albo Okólskiego? Potrzebuję swojemu kluskowi wyrwać wilczaki...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 stycznia 2013 20:48
Ja osobiście dr Kujawskiego szczerze polecam, jest świetnym weterynarzem.


A ja bym chciała jakieś konsultacje ujeżdżeniowe przed sezonem 👿
A ja trochę z innej beczki mam pytanie.
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiegoś końskiego dentystę z Krakowa/okolic ?   :kwiatek:


Też polecam dr Pędziwiatra. Lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pewność że koń ma super "zrobione zęby" 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się