Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Ja mogę polecić dr Maciaka, zawsze zajmował się naszymi klaczami, jeszcze kiedy pracował w SO i byłam zadowolona 🙂
BARDZO, ale TO BARDZO odradzam Chajeckiego Grzegorza!!!!  😵 😵 😵
Wiecej info na pw, ale na prawde nie warto!!!!!!!
Ja mogę polecić dr Maciaka, zawsze zajmował się naszymi klaczami, jeszcze kiedy pracował w SO i byłam zadowolona 🙂




A  ja po ostatnich swoich  hockach klockach nie polecam w.wym , za to  polecam  dr Bestry,  z tysiącem  duzych i małych argumentów za : i tych profesjonalnych , i tych zwyklych  międzyludzkich : )
dominoxs,  Ale P.Agnieszka nie zajmuje się rozrodem 😉 mnie chodziło o weta z łódzkiego, do prowadzenia ciąży, inseminacji, monitu.
Warszawiacy, który z wetów ze stolicy robi zdjęcia RTG dobrej jakości? Może Hecold? Bo Medigraf pana Gębki pozostawia wiele do życzenia.
fioukova dr Golonka!  😅 Często bywa w Warszawie, spróbuj przyatakować go telefonicznie 🙂
dominoxs,  Ale P.Agnieszka nie zajmuje się rozrodem 😉 mnie chodziło o weta z łódzkiego, do prowadzenia ciąży, inseminacji, monitu.


Ja musze przyznac ze do tego się w nie odniosłam wcale , wiem ze AB w niedziele jechala do inseminacji, wiec jednak sie zajmuje ,  hmmm mimo to  moje polecenie i nie polecenie pozostawiam w mocy - pogrzeb troche w wątku łodzkim , o moim alienie ; )

Dominox nie do inseminacji tylko do krycia swoim Mefiu jechala
Do rozrodu Buczynski
Do zdj w Wawie TYLKO Bestry 😉
dominoxs,  do nas p.Agnieszka była i mam nadzieję, ze bywać będzie 😉 więc polecac mnie jej nie trzeba, bo sama w sobie jest chodzącą reklamą 🙂

Karla🙂,  Jego obecnosci wolalabym uniknąć 😉 mój kon miał wypadek, chcialam udowodnić winę włascicieli stajni, potrafił powiedziec, ze rana jest na bank cieta czyms ostrym, ale nie chciał dać tego na piśmie, bo się bał, ze klientów straci... ja takich interesownych ludzi nie chcę, dla mnie to nie jest weterynarz z powołania, dla którego liczy się dobro zwierzaka, tylko ilosc klientów i kasa, którą może wyciągnąć.
Malo ktory wet cos takiego by podpisal...
Natomiast coraz wiecej info na minus dociera do mnie o wspomnianym drugim wecie
Moi znajomi sa b.zadowoleni z Buczynskiego w kwestii rozrodu,korzystaja z jego uslug od lat
fioukova Hecold ma dobry sprzęt
Forta, Brzoza - dzięki  :kwiatek:
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg1361637#msg1361637 date=1333619462]
Do zdj w Wawie TYLKO Bestry 😉
[/quote]

really ? Czyżby Agnieszka zainwestowała w cyfrówkę ostatnimi czasy ?

Ja robiłam u niej rtg jakoś wakacje zeszłego roku na ówczesnym analogu i powiem tyle - "nic" nie było widać , co było widać później na cyfrze u innego weta .
Tak, ma cyfrowke.nie wiem czy nie najlepsza w PL, do tego stale wspolpracuje z Holendrami w kwestii rtg.
Nie wiem jakie zdj robila kiedys wiem jakie i dla kogo robi teraz i jako wet,ktory tych zdj tez sie naogladal troszke w klinice i terenie moge z cala odpowiedzialnoscia ja polecic. 😎
Karla🙂 ooo dzięki w takim razie za info  🙂
W weekend robila ks dla dziewczyny z Pulaw 🙂 no i dla kilku revoltowiczek mozesz popytac o opinie o zdj.bo beda najaktualniejsze.

Potwierdzam , mam cudowne,  dokładne,  RTG czterech  kopytek od pani dr i zaznaczam - omówione dokładnie  : )
:kwiatek: ja ją miałam pod ręką , bo mój koń był w stajni gdzie ona trzymała swoje ogry  🙂 Teraz wyprowadziłam się o te 150 km , a tu w Lublinie śmie wątpić czy ktokolwiek mi rtg dobrze wykona . Zadzwonię do niej niedługo a nóż będzie się kierowała na wschód  😉 
Ja dzisiaj usłyszałam że lekarz decyduje gdzie szczepi, więc podziękowałam  🤔
EQUIVET & Paweł Golonka!!!  😀
Dramka, w jakim sensie?
W takim że Ja szczepie w zad bo dramka ma zwyrodnienia kręgów szyjnych i wet który to odkrył kazał nie kuć w szyje..

a tu obcy będzie mi mówił że to on decyduje gdzie, nie znając mojego konia  😤
:kwiatek: ja ją miałam pod ręką , bo mój koń był w stajni gdzie ona trzymała swoje ogry  🙂 Teraz wyprowadziłam się o te 150 km , a tu w Lublinie śmie wątpić czy ktokolwiek mi rtg dobrze wykona . Zadzwonię do niej niedługo a nóż będzie się kierowała na wschód  😉 


Mimo wszystko bym polemizowała, mój koń ma dość często robione RTG z racji złamania, cyfrowym RTG, przez wetkę z Lublina...
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 kwietnia 2012 15:52
Witam, czy ktoś może mi wypisać cos o tych weterynarzach? - jakieś opinie którego byście polecili?

Piekałkiewicz Wojciech - 601 644 236
Peczyński - 502 657 021
Raś - 502 349 998
Katarzyna Strzelczyk - 607 925 604
Kossakowski - 605 359 885
Zbigniew Wróblewski - 603 934 376 (także masaż koni)
Justyna Gaładyk - 500 054 155

oraz czy orientujecie się ile wet (z tych wypisanych) bierze za zdjęcia RTG? potrzebuje wet głównie od nóg (jako że najbardziej zależy mi na sprawdzeniu pod tym kontem) oraz aby ogólnie zbadał konia.
Witam,

Przeprowadziłam się z moim koniem w okolice Kostrzyna nad Odrą, niedaleko Gorzowa Wlkp. (granica lubuskiego i zachodniopomorskiego)
Potrzebuję namiary do jakichkolwiek końskich weterynarzy z tych okolic ( kolki, zęby, urazy nóg).
Poznałam p. Rafała i jego pracownika p.Andrzeja z Słońska i niestety mam przykre doświadczenia, a nikogo tu nie znam.
POMOCY!!!!! W Poznaniu miałam najlepszych pod ręką  🙁
Ja mogę polecić dr Maciaka, zawsze zajmował się naszymi klaczami, jeszcze kiedy pracował w SO i byłam zadowolona 🙂


Niestety o ile w SO był poziom tak poza nim go nie ma. Nie polecam !!
W takim że Ja szczepie w zad bo dramka ma zwyrodnienia kręgów szyjnych i wet który to odkrył kazał nie kuć w szyje..

a tu obcy będzie mi mówił że to on decyduje gdzie, nie znając mojego konia  😤


a co mają zwyrodnienia szyjne do szczepionki? Przecież igłę wbija się w mięśnie, "na dole", plus szczepionka jest bardzo rzadkim płynem większość koni nawet tego nie poczuje.  Pytam się z ciekawości.

Nie mogłaś sama zrobić zastrzyku? W zad obcemu zwierzakowi też bym nie zrobiła.
Kogo poza dr. Przewoźnym możecie polecić do badania kupno-sprzedaż w okolicach Poznania?
Bestry i Zloto
Z której strony Poznania?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się