Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czy garnek elektryczny (coś w stylu - garnek do gotowania ryżu) może służyć do przygotowania siemienia do meszu w stajni?
Dość przypadkowo stałam się posiadaczką czegoś takiego o pojemności 5 litrów. Chciałam wyprobować czy działające - szybko złapało temperaturę i woda zaczęła parować, ale nie zagotowała się całkowicie mimo, że bylo włączone na tryb High. Te garnki tak mają, że w nich nie wrze? Czy to będzie dostateczna obróbka cieplna dla siemienia?
czy maglownica w samochodzie może sobie tak nagle "wystrzelić", czy jej uszkodzenie musi być czymś spowodowane?

mężczyźni licze na Was  :kwiatek:
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
09 września 2010 13:18
http://www.pudelek.pl/artykul/27080/mucha_odpiela_wlosy_zdjecia/1/ GDZIE ONI KUPIŁA TAKI SWETEREK ? Zakochałam się ! <3
Wilejka-jaki cudny! 😜

pytalam w watku kinowym, ale moze ktos stad bedzie wiedzial 😉

czy film Weltstadt (2008, rez. Christian Klandt) jest do obejrzenia w polskiej wersji jezykowej (ew angielskiej/francuskiej) w Internecie (moze ktos ma i chce sie podzielic? :ukłon🙂? pojawil sie w ogole w polskich kinach?
Wilejka - sweterek z kolekcji H&M na jesień 2010  😀


http://allegro.pl/item1187676349_h_m_sweterek_kardigan_z_koniem_r_s_kon.html
Czy Onlyright i Patrice to ta sama osoba? 😡
fin  😉
W związku z tym, że są duże problemy z użytkowniczką o nicku Patrice, chwilowo nie podejmiemy żadnych kroków blokujących Jej wstęp na forum.

Informuję jednak, że użytkowniczka ta występuję pod wieloma nickami:
-
Koronowo
- migocia
- TeQuila ^^
- NikaG
- halka
- Patrice
- Onlyright
- Winda

Proszę o poinformowanie mnie na PW, kiedy Wasze transakcje z Nią zostaną doprowadzone do finału (obojętnie jaki będzie). Wtedy oczywiście konta te zostaną zbanowane.



Poncioch, 🤔 to może pojedziemy do Świdnika i przeprowadzimy śledztwo? 😁
Czemu nie, Sherlocku  😁
czy maglownica w samochodzie może sobie tak nagle "wystrzelić", czy jej uszkodzenie musi być czymś spowodowane?

mężczyźni licze na Was  :kwiatek:

Ale co to znaczy "wystrzelić"? Maglownice zazwyczaj zużywają się stopniowo, co odczuwalne jest przez powiększający się luz w układzie kierowniczym. Czy chodzi o możliwość nagłego zerwania zębów przekładni? Możliwe ale bardzo rzadkie. Jakie auto?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
09 września 2010 20:21
Dziękuję Majorka ! bałam się, że to coś z MNG, Zary czy innego sklepu, do których nie lubię wchodzić - ze względu na ceny 😉
czy da się wyłączyć licznik czasu zalogowania? nie powiem, zawstydza mnie  😵
Zawstydza że tak mało, czy że tak dużo? 😉 Ja mam ponad 41 dni... 🤣
ech, to ja ze swoimi 3 mogę się schować... ale tak czy siak, to robi wrażenie  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2010 18:00
Czy ktoś posiadający telefon na kartę z Ery (tak tak) miał problem ostatnio ze swoją komórką?
Wczoraj trzy raz dzwonił mi telefon, a na wyświetlaczu ukazywał się mój numer, po odebraniu mnie rozłączało. Miał ktoś coś podobnego?
ech, to ja ze swoimi 3 mogę się schować... ale tak czy siak, to robi wrażenie  😁

w statystykach liderką jest busch: 83 dni, 5 godz. 13 min. 😀
fin, chyba jednak nie  😎
ja przekroczyłam magiczna liczbę 100 dni  😡 

btw nie ma jakis nagród za 100 dni online na forum?  😀iabeł:


epk                 147d 4g 19m
Notarialna 121d 13g 53m
caroline         120d 2g 16m
korsik         109d 18g 53m
Koniczka         109d 5g 21m
Wiwiana         103d 10g 52m
Sigma         101d 2g 8m
halo                 99d 1g 31m
Strzyga         97d 22g 39m
quantanamera        95d 15g 43m
o jaaa, respekt! 😲 😀
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
10 września 2010 18:43
ooo - kurczeee .
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 września 2010 19:24
i need help
na francuskim nauczycielka kazała nam odpowiedzieć na pytanie: c`est qui?
ktoś wie co ono znaczy i jak można odpowiedzieć?
c'est qui? - kto to?

Przykładowa odpowiedź C'est un garcon. (to jest chłopak)
Dziewczyny, weźcie pod uwagę, że można zostawić włączoną volte i wyjść z domu 😉 Ja tak nagminnie robię.
Czy ktoś wie na szybko jak przekonwertować pliki dat. na dwg. lub dxf. ? Nie mam niestety Autocada a muszę to dość pilnie zrobić.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 września 2010 21:57
Kleik dziękuję :kwiatek:  :kwiatek:
jak zmienic rozszerzenie pliku flv na jakis bardziej przystepny, najchetniej mp4? cudowna stronka, ktorej zawsze uzywam zamzar.com wymieka 🙁
http://www.programosy.pl/program,easy-flv-converter.html

Jeden z pierwszych jaki wyskoczył po wpisaniu w google: flv to mp4 video converter 😉
[quote author=akzzi link=topic=20.msg701658#msg701658 date=1284031157]
czy maglownica w samochodzie może sobie tak nagle "wystrzelić", czy jej uszkodzenie musi być czymś spowodowane?

mężczyźni licze na Was  :kwiatek:

Ale co to znaczy "wystrzelić"? Maglownice zazwyczaj zużywają się stopniowo, co odczuwalne jest przez powiększający się luz w układzie kierowniczym. Czy chodzi o możliwość nagłego zerwania zębów przekładni? Możliwe ale bardzo rzadkie. Jakie auto?

[/quote]


Chodzi właśnie o takie nagłe uszkodzenie. Pytam, bo podczas jazdy "coś" głośno huknęło i lekko mnie podbiło (w nic nie wjechałam ), z kołem wszystko ok, samochodu nie ściąga na zadną ze stron, tyle tylko, że kierownica się zrobiła bardzo "wrażliwa", tak jakby nie odbijała i podczas jazdy trzeba ją trzymać bo każdy dołeczek powoduje zmiane jazdy auta.  Był dany na "trzepaki" , wszystko ok i mechanicy nie bardzo wiedzą co jest uszkodzone, tylko jeden wspomniał ze prawdopodobnie to maglownica. Auto to audi 80.
Jest jakiś domowy sposób na ból gardła (wyłączając ssanie tabletek, płukanie wodą z solą i płukanie wodą z sodą x.x?)
Zaraz się wścieknę normalnie.
Basket Case   The set of subcultures
11 września 2010 11:46
Jest jeszcze niezastąpiony sposób mojego dziadka. Wywar z igieł sosny, też do płukania. OBRZYDLISTWO ale działa! Mogę załatwić przepis i wysłać na PW  😉
Chętnie bym spróbowała, ale igieł sosny nie załatwię raczej na tę chwilę  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się