Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Mazia   wolność przede wszystkim
31 października 2013 10:54
BASZNIA zajebiste  🤣
Kami   kasztan z gwiazdką
31 października 2013 16:50
Co zrobić, żeby lampion z dyni nie pleśniał w środku? Zeszłoroczny spleśniał w parę dni, dwa lata temu trzymała się ze dwa tygodnie - od czego to zależy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2013 18:01
Pewnie ta, która spleśniała szybciej, była wcześniej "zerwana" (no nie wiem jak to określić, pochodziła z wcześniejszego zbioru?) lub mniej napakowana chemią. Ja słyszałam, że niektórzy pryskają od wewnątrz lakierem do włosów, ale czy to coś daje, to nie wiem  👀
Tania, może chodzi o lycre, ona może zawierać wełnę.
Dokładne wyskrobanie miękkiego powinno wydłużyć trwałość
Tania, może chodzi o lycre, ona może zawierać wełnę.

Dziękuję.
nie ma sprawy 😉 jakiś czas temu też mnie to bardzo zaintrygowało i kopałam w necie w poszukiwaniu odpowiedzi  😀
czy jutro będzie otwarty urząd pocztowy (sobota plus długi week), który w soboty normalnie pracuje?
Hanexxx, tak, na pewno będzie otwarty, tak samo jak otwarte będą piekarnie i pozostałe sklepy. Na poczcie nie ma długich weekendów, chyba, że wszyscy pracownicy wzięliby urlopy, a sobota po Wszystkich Świętych nie jest dniem wolnym ustawowo od pracy, tak więc będzie otwarty🙂
deksterowa  :kwiatek:
Czy ktoś miał doświadczenia akcją fundacji Rak'n'roll dotyczącą oddania im włosów? Podstawową kwestią jest to, czy przyjmą włosy farbowane?
Hej
mam pytanie/prosbe
W zamiarze mam kupic nowego ipada air,srodkowa polka 32, wifi +cellular,no własnie czytam sobie opinie i na dobra sprawe nie wiem czy ten cellular bedzie mi potzrebny.
Jakie daje mozliwosci, a jego brak,jakie zabiera? bede z ipada takze korzystac zagranica,i caly czas sie wacham, no nie powiem,to duzo pieniedzy za to urzadzenie,(ale to ma byc prezent,na całe zycie,Tzn nigdy nic tak drogiego juz od tej osoby nie dostane, mam sie odczepic hihihi)
Moze ktos cos wie, i napisze jak krowie na rowie?
Bez sieci komórkowej będziesz miała opcję korzystania z internetu tylko i wyłącznie w punktach z wifi. Czyli w trakcie chociażby podróży w pociągu sobie nie posurfujesz po sieci. Wszystko zależy od tego, w jakim celu chcesz iPada używać. Ja mam wersję wifi+3G i nie wyobrażam sobie mieć innej, bo w każdym momencie mogę coś sprawdzić, jeśli potrzebuję. Za granicą możesz sobie do niego zapewne włożyć tamtejszą kartę z internetem i też korzystać.
czyli jednak opcja z cellular, dzieki o to mi chodzilo  :kwiatek: :kwiatek:
Na pewno jest praktyczniejsza w późniejszym rozrachunku 🙂 Możesz sobie nawet na allegro kupić kartę, kilkanaście giga transferu i korzystać gdzie chcesz 🙂 Gdybyś chciała korzystać tylko z tego co już masz na iPadzie, nie móc sprawdzać revolty i fb w dowolnym momencie, to wtedy opcja wifi Ci wystarczy  🙂
Co zrobić, żeby lampion z dyni nie pleśniał w środku? Zeszłoroczny spleśniał w parę dni, dwa lata temu trzymała się ze dwa tygodnie - od czego to zależy?

juz pewnie nieaktualne, ale na przyszłość - octem ją od środka!
prawda to, że pańska skórka jest wymysłem głównie mazowieckim?
infantil moi znajomi z Bydgoszczy o czymś takim nie słyszeli.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 listopada 2013 19:11
Ja z Dolnego Śląska nie mam pojęcia o czym mówisz.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 listopada 2013 19:13
infantil, a to chodzi o co konkretnie? O ten przysmak z okazji zaduszek? Czy coś innego?
Nie wiecie co tracicie!  😲
Tak, chodzi o taki słodki wytwór sprzedawany przy kościołach i cmentarzach (nie tylko 1 listopada), wytwór który zakleja usta i wyrywa plomby  😜 
To jest regionalne. W Krakowie są np tzw miodziki. Takie dobre twarde cuksy. Normalnie nie chodzę na cmentarze w Warszawie,ale miałam okazję kiedyś spróbować pańskiej skórki. I wyglądała okropnie, ale była pyszna  😜
Nie tyle "miodziki", co "miodki tureckie" 😉 ale to zależy, kto jak woła.
Heh, ja urodziłam sie w Krakowie i mam tam całą rodzinę. Co prawda mieszkałam tam krótko, ale często przyjeżdżam i zawsze pamiętam jak byłam mała, na Wszytkich Świętych jak jeździliśmy to na cmetarzu kupowali mi "miodziki", więc nawet nie miałam pojęcia jak to sie dokładnie nazywa  🙂
.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 listopada 2013 19:55
infantil, to regionalne jest raczej, u nas nie ma czegoś takiego - a po opisie żałuje 😉
I wszystko jasne, dzięki!  Kolejny powód, żeby zostać w Warszawie na zawsze  😁
U nas - lubelszczyzna , też nie ma takiego czegoś . Ale muszę kiedyś spróbować.
Ja ze świętokrzyskiego i też pierwsze słyszę :O
U mnie pod cmentarzem tylko obwarzanki 🙁
A u nas są szczypy na odpuście, znacie?  🙂
Pańskiej skórki nie znam... :<
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się