Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Nie bój się, ja ją miałam jak dostałam kopa od konia w kolano i krew poleciała;P

samo robienie nie boli (może znieczulił mnie widok pięknego pielęgniarza, co mnie kłuł) a ręka szybko przeszła, przynajmniej u mnie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 października 2013 19:01
Ja po 18. r. ż. byłam na jednej szczepionce, dostałam w ramię, przez godzinę czułam odrętwienie i takie rozchodzące się ciepło. Nic nie bolało (a na ból jestem wrażliwa niesamowicie) i ręki używałam normalnie już po godzinie z minutami.
Także Heval, nie bój się (-:
Facella, dzięki, pocieszyłaś. Ja jestem panikara i po szczepionce kiedyś tam nawet mnie nie bolało, ale sobie ubzdurałam, że nie tak jest i czułam rękę i już panikuję  🙂

deksterowa, u mnie tylko stare pielęgniarki, nie mam szans na pięknego pana :<

Sonkowa, ja chyba z mamą pójdę, bo jak każą mi czekać to ucieknę na 100% (nie ma to jak odwaga "dorosłego" człowieka)
Heval, ja robiłam tężec 3 lata temu. I oprócz tego że miejsce było lekko podrażnione i trochę bolało przy dotykaniu nic się nie działo. Poza tym trafiłam na super pielęgniarkę w sanepidzie (tam się szczepiłam) i powiedziała mi wtedy co robić jakby bolało żeby dało się przeżyć 🙂
.
(naprawdę, już pobieranie krwi jest gorsze... zwłaszcza jak jest się mną i po 5 nieudanych próbach ma się krew pobieraną z nadgarstka lub dłoni :lol🙂


mmm, pobieranie z nadgarstka, moje ulubione.

a do słoika to mi bigos do głowy przychodzi  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 października 2013 19:13
Makaron z sosem? Leczo? Gulasz? Jakieś mięso w sosie?
Vanilka, klopsiki w sosie, jakaś potrawka warzywna. Moja mama wekuje też zupy przeróżne, sos pomidorowy do makaronu 🙂
Jeszcze do głowy mi przychodzi taki "przecier" z dyni z przyprawami żeby można było z niego później zrobić zupę, chutney dyniowy - można później zjeść z kurczakiem/rybą (z resztą najlepszy jest jak postoi w tym słoiku z miesiąc albo i dłużej) 😉
.
emptyline   Big Milk Straciatella
29 października 2013 20:38
Ej dziewczyny, bez przesady z tym tężcem! Mnie wszystko zawsze mega boli, nie lubię szczepionek, ale po tężcu nie miałam żadnych problemów - jak każda inna szczepionka, trochę bolało, trochę szczypało i przeszło.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 października 2013 20:39
Właśnie leci "Prawo Agaty" - co to za stajnia?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 października 2013 20:49
Vanilka, my mrozimy pierogi jak wyjdzie za dużo 🙂
Właśnie leci "Prawo Agaty" - co to za stajnia?

Sama też się zastanawiam, fajna ta hala i barek 😉
Wydaje mi się że to stajnia w Chojnowie  😉 http://www.stajniachojnow.pl/
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 października 2013 20:58
kotlet, no wygląda bardzo podobnie, może jeszcze pokażą.
Swoją drogą - piękna stajnia!!
tak to ta 🙂
Da się kupić psu bilet na pociąg (intercity) przez internet? Nie widzę nigdzie takiej opcji do zaznaczenia, a wyszukiwarka wypluwa mi tylko regulamin: http://intercity.pl/pl/site/niezbednik-podroznego/przewoz-rowerow-rzeczy-i-zwierzat/przewoz-psa.html
Owszem Chojnów, kupę zamieszania było ale co poniektórym wpadły pieniążki za bycie statystą jeździeckim  😉
Mazia   wolność przede wszystkim
30 października 2013 13:53
Vanilka możesz jeszcze zrobić bigos (wersja tylko z kurczakiem) lub fasolkę po bretońsku (tez moze byc z kurczakiem zamiast kiełbą)
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 października 2013 13:57
Owszem Chojnów, kupę zamieszania było ale co poniektórym wpadły pieniążki za bycie statystą jeździeckim  😉

w sumie - fajnie 🙂
A ten koń, na którym jeździła bohaterka odcinka był z tej stajni? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 października 2013 16:09
Vanilka, sałatki warzywne też można. Przejrzyj sobie ofertę jakiegoś hipermarketu i zobacz, co oni tam mają w tych słoikach - praktycznie wszystko. Może część da się po domowemu zawekować.
Ale to nie chodzi o to, że będzie mnie boleć po szczepionce. Chodzi o to, że sobie jej nie dam zrobić. Już raz uciekłam w furii z gabinetu jak pielęgniarka się do mnie zbliżyła. W pośladek bym może sobie dała zrobić. Ale czy w ogóle jest taka możliwość?
Czy w jakimś sklepie stacjonarnym kupię pisak do dekoracji cukierniczych? Może jakaś sieciówka?

yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 października 2013 18:29
Dziewczyny, wczoraj w nocy zgubiłam portfel, niestety ze wszystkimi dokumentami.. Muszę iść to zgłosić na policję w mieście, w którym to sie stało czy mogę u siebie? Wyrobienie nowych dokumentów ile kosztuje? Dowód chyba za darmo? Mialam tam jeszcze prawo jazdy oraz legitymację studencką.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
30 października 2013 18:32
Tam gdzie to się stało. Każdy komisariat ma swój rejon...
yga im szybciej zgłosisz, tym lepiej. Dowód jest za darmo, natomiast prawo jazdy >100zł .
Scottie   Cicha obserwatorka
30 października 2013 18:44
yga, jeśli dokumenty zostały ZGUBIONE a nie ukradzione, to zgłaszasz to w urzędzie miasta, w którym dokumenty zostały wyrobione (dowód + prawo jazdy, bo wiadomo, że legitymacja studencka to na uczelni). Dobrze by było, żebyś zadzwoniła do swojego banku (nie napisałaś, że kartę do bankomatu też tam miałaś- jeśli tak, to dobrze by było ją zablokować) i zgłosiła fakt zaginięcia dokumentów, żeby nikt na Twój dowód pożyczki nie wziął.

Na policję nie ma sensu iść, powiedzą Ci to samo, co ja właśnie teraz napisałam.
Większość banków nie przyjmuje telefonicznie zgłoszenia zagubienia dokumentów.
Najpewniej podejść osobiście do dowolnego oddziału (nawet nieswojego banku w sytuacji awaryjnej). Banki mają obowiązek przyjęcia od każdego wniosku o zastrzeżenie dokumentów w rejestrach.
Na policje powinno się składać fakt kradzieży, a nie samego zagubienia.
No i oczywiście jeśli miałaś jakieś karty płatnicze to zgłoś to też w oddziale lub telefonicznie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 października 2013 22:52
Pytanie:

był taki obrazek, demotywator czy cuś...

Żona i mąż szykowali się na imprezę, z dwójką dzieci. Sens był w tym, że ona obrabiała dzieciaki, on się wypindrzał, a na końcu mial pretensje, że ona nie gotowa.

Help!! Gdzie znajdę?

mam 🙂

klik
Co to znaczy w opisie jeansów:
◾ Zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego ?? Guzik z kości?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się