Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Jak zawsze kiedy nie wiem gdzie pytać przychodzę tutaj  :kwiatek:

Kupował ktoś może boksy mobilne i ma rozeznanie w firmach i cenach? Bardzo ciężko znaleźć jakąkolwiek cenę. Może można gdzieś dostać używane?
Polecacie jakiś dobry sklep internetowy z płytami CD/analogowymi?  😉


Pytam raz jeszcze 😉
Szukam także sklepu z UŻYWANYMI winylami.
Ratatunku !!
W jaki sposób ściągnąć klips zabezpieczający z towaru ????
Zapłaciłam, wyniosłam (nic nie piszczało). W domu okazało się, że przyniosłam zadekowane zabezpieczenie.
Jak to zdjąć ???
szemrana, tata mojej koleżanki kiedyś młotkiem walnął i puściło. A tak serio (tzn. to z młotkiem też jest serio, ale nie wiem czy to działa), to jeśli masz paragon i pójdziesz do sklepu (o ile masz czas i Ci się chce) to zdejmą bez problemu.
niestety, ale najbezpieczniej będzie wrócić do sklepu mając przy sobie rachunek(!)
No, chyba ze dysopnujesz w domu silnym magnesem :P
nie dysponuję niestety magnesem a do sklepu mam spory kawałek.
Paragon mam.
Spróbuję pierdyknąć młotkiem  😤 a jak nic pomoże, to czeka mnie jutro wyprawa do Home&You. Ech
Graba.   je ne sais pas
10 maja 2014 20:10
szemrana, uważaj, bo miałam kiedys podobny problem i wylala sie z tego jakas ciecz? to bylo bardzo dawno temu, ale pamiętam, ze pobrudziło na niebiesko...
Graba
no dziękiiiiii  👀
Bo w niektórych klipsach jest farba, żeby "zabezpieczyć" 😁 Jak ktoś próbuje usunąć nielegalnie to się wylewa, tylko że zazwyczaj widać, jeśli to nie jest zwykły klips, a taki z farbą. Niemniej jednak bezpieczniej byłoby wybrać się do sklepu... 😉
Udało się zdjąć klapcążkami.
Złapałam za metalowy klips klapcążkami (plastkową część miałam w ręku) i ruszając na boku ułamałam metalowy trzpień.
Nic się nie wylało ale w tej platikowej wypukłości jest jakiś niebieski barwnik chyba. Dlatego nie zdecydowałam się na młotek.

Dzięki.
Byliście inspiracją.
In.   tęczowy kucyk <3
11 maja 2014 00:16
Co to klapcazki?
Klappzange (z niemieckiego) klapcążki oznaczają kombinerki 🙂
Takiego określenia używał mój dziadek i mnie się ostało
szemrana, nie tylko ty tak masz  😉

Czym wyczyścić przestrzenie między klawiszami w klawiaturze w laptopie? Przejechałam końcówką radełka między klawiszami i na usta cisnęło mi się "mamo, nie kupuj mi kota, ulepię sobie z kłaczków z klawiatury"...
sprężonym powietrzem? albo takim czymś, co JARA wstawiała, chyba w wątku o perfekcyjnej pani domu 😉
takie coś chyba wstawiała Jara
[url=http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,183.msg2068805.html#msg2068805]link[/url]
tu dokładnie o tym było 😉
:kwiatek: Dziękuję
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
12 maja 2014 05:13
cavaletti ja osobiście czyszczę odkurzaczem z miękką - włosianą końcówką.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 09:34
Czy można ochrzcić dziecko jeśli rodzice nie mają ślubu kościelnego? (Nie planuję takiej sytuacji, pytam z ciekawości  😉 ).
Można. Ja byłam chrzczona bez ojca. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 09:35
Dzięki  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2014 09:36
smarcik, wszystko niestety zależy od koscioła.. a dokładnie księdza. Moi znajomi (dwa małżeństwa) musiały zmienić parafię, bo ksiądz nie chciał ochrzcić dzieciaka, bo rodzice tylko ślub cywilny mieli.
Orientuje się ktoś czy w programie Młody Rolnik liczą się grunty dzierżawione czy jest konieczność posiadania ziemi? Znalazłam przepisy z 2010 r., potwierdzające, że dzierżawa upoważnia również do korzystania z programu, o ile jest na 10 lat, nie mogę doszukać się czegoś aktualniejszego, a z infolinii jakoś się nie kwapią oddzwonić.
Ile idzie do adresata paczka pocztowa priorytetowa a ile ekonomiczna? Potrzebuję coś kupić "na gwałt" jak to mówią a nie wiem czy zdąży wszystko przyjść.

Edit: Błąd
priorytet 2-3 dni a ekonomiczne 5-7
A idzie to chyba do adresata a nie do nadawcy 😉
Kurcze, przepraszam piszę na szybko. Już poprawiam i wielkie wielkie dzięki  :kwiatek:
e tam, jak się ma szczęście to priorytet potrafi być następnego dnia, a ekonomiczny po 2 😉 nigdy nie czekałam na eko 5 dni 😉
Jak bardzo nieformalne może być zdjęcie do CV? Wszędzie zdjęcie obowiązkowe, albo "mile widziane" (czyli pewnie te bez odrzucają?) a ja nie mam takiego zdjęcia dowodowego wolnego i nie wiem, czy jakieś prywatne się nadaje w ogóle?
e tam, jak się ma szczęście to priorytet potrafi być następnego dnia, a ekonomiczny po 2 😉 nigdy nie czekałam na eko 5 dni 😉


Wiadomo, że bywają wcześniej, ale skoro autorce zależały na szybkiej przesyłce to podałam mniej optymistyczne terminy, żeby się nie przejechała 😉 Ja nieraz na ekonomiczną przesyłkę czekałam ponad tydzień.

Heval nie powinno się dawać prywatnych zdjęć do CV.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się