Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

[quote author=żużka link=topic=20.msg374131#msg374131 date=1257696502]
Chociaż zdarzają się i zmiany po "pierwszym..."...pamiętam, że przed zawsze miałam bóle menstruacyjne podczas okresu- i to przeokrutne, nie ruszałam się z łóżka, jeśli już, to na tabletkach...
a po? jak ręką (albo i nie ręką  😁 ) odjął.

może to tylko zbieg okoliczności - ale wątpię.


Nie zbieg okoliczności. Podobno brak błony dziewiczej sprawia, że krew łatwiej się wydostaje i skurcze nie muszą być takie silne. Ale to oczywiście jest sprawą indywidualną. Jedne mają bóle, inne nie.

[/quote]

przecież w błonie dziewiczej jest otwór, po to, żeby się właśnie krew menstruacyjna mogła wydostać - i jest on na tyle duży, że przecież tampon przez to przejdzie 😉
nie jestem ginekologiem, ale taką słyszałam teorię.
Ja też nie 😉
Ale w sumie ginekolog mi mówił, że takie dolegliwości mogą ustąpić po ciąży 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2009 17:20
W błonie dziewiczej jest dziura przez którą wszystko wycieka. Ja np takiego otworu nie miałam 😉


Poza tym nie zawsze po pierwszym razie zostaje ona przerwana.
A czasem zostaje przerwana wcześniej...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2009 17:27
A czasem zostaje przerwana wcześniej...



Też prawda 🙂
I dlatego do końca życia będę się zastanawiać, jak to było z moją  😎
ovca   Per aspera donikąd
08 listopada 2009 17:57
Czasami może też być tak cienka, że jej przerwanie mogło być niezauważalne i niewyczuwalne- tak, jak u mnie.
z tym, że są bardzo różne błony. I np. przy takiej sitkowatej ból podczas menstruacji może być dużo silniejszy niż przy półksiężycowatej. O tym z ciążą też słyszałam. I co z tego skoro są kobity, które nawet po ciąży mają bóle. To jest bardzo indywidualna sprawa.
odbiegając od błon 😉

szukam programów (on-line lub do pobrania za darmo) do nauki mapy politycznej, pomożecie? 🙇 🙇
znalazłam tylko to: http://www.geosense.net/
Czemu jak jestem chora i mam gorączkę, to mnie boli krzyż?
Ale w sumie ginekolog mi mówił, że takie dolegliwości mogą ustąpić po ciąży 😉

moja siostra jest najlepszym tego przykladem. pierwsze dziecko i jak reka odjął, a wczesniej przezywala katusze... nic to, musze zajsc :]
czy oglądacie filmy na youtube?ostatnio znalazlam zmierzch z lektorem w czesciach, i chcialam poszukam sobie pachnidla czy czegos innego, ale znalesc nie moge.

czy wiekszosc filmów jest gdzies na youtube w czesciach czy nie bardzo?
In.   tęczowy kucyk <3
09 listopada 2009 17:19
Jeżeli znasz dobrze angielski:
http://www.watch-movies-online.tv/ wszystkie filmy jakie tylko byś chciała tu są ; )

Na youtubie jest sporo, ale nie powiedziałabym, że dużo. No i irytujące jest oglądanie w częściach, szczególnie jeżeli z któregoś filmiku, np 5tego na 10 youtube usuwa ścieżkę dźwiękową, bo łamie ona prawa autorskie i musisz szukać gdzieś tego kawałka ; )
playtube.pl
Wszystko po polsku lub z napisami 😉
tyle ze na playtube jest ograniczenie/limit ktorego nie umiem opinac ;/

no coz musze sie bardziej zaprzyjaznic z torrentami i nauczyc sie obslugiwac tego.. eh  👀
Czemu jak jestem chora i mam gorączkę, to mnie boli krzyż?

Lekarz mi kiedyś tłumaczył, że jak "łamie w kościach" to w mięśniach namnażają się wirusy (chyba w mięśniach?). I że najlepiej wtedy odpoczywać i mięśni nie przepracowywać, bo jakoś z tej pracy mięśni wirusy mają korzyści i szaleją tym bardziej.
[quote author=szepcik link=topic=20.msg374170#msg374170 date=1257698145]
Ale w sumie ginekolog mi mówił, że takie dolegliwości mogą ustąpić po ciąży 😉


moja siostra jest najlepszym tego przykladem. pierwsze dziecko i jak reka odjął, a wczesniej przezywala katusze... nic to, musze zajsc :]
[/quote]

No to na trzy - cztery  😎
Jak szybko i sensownie rozmrozić rybę? Mikrofali nie mam.
Ponia   Szefowa forever.
09 listopada 2009 19:55
Jak szybko i sensownie rozmrozić rybę? Mikrofali nie mam.

podpowiadają( mam dwie lewe do gotowania;p),że trzeba zalać zimną wodą ;-)
Dlaczego od czasu do czasu śnią mi się tak przeraźliwe rzeczy... takie których sama się boję w życiu codziennym, mianowicie mam na myśli mój lęk wysokości kiedyś nie był taki straszny ogarniczał się do minimum, byłam w górach i zero strachu ale odkąd mialam pierwszy sen że byłam w mega wysokich górach i zawsze musialam patrzeć w dół, czasem śnilo mi się że spadalam w dół, czasem że jadłam kolacje z kimś na takim balkonie a za nami byla przepaść... raz mi się śniło że bylam na Wieży Eiffla stalam na samej górze i patrzyłam się w dół, tak okropnie się bałam ale dalej patrzyłam. za każdym razem po przebudzeniu czulam taki strach  🤔wirek: nie zdarzało się to często, może raz na pół roku takie przypomnienie w śnie o tym lęku  🤔wirek: ale wczoraj mialam sen, że bylam z klasą w jakimś zamku, i nie bylo schodów tylko takie deptaki coraz wyżej coraz wyżej aż na sam szczyt gdzie bylo bardzo wysoko i nie bylo barierek, i kazali mi tam wejść  😵 na początku ten mój lęk przed wysokością był mały, a teraz? boję się spojrzeć z okna 5 piętra  🤔wirek: jak ostatnio zobaczylam u kogoś zdjęcie na nk, a w tle okno i widok z 11 piętra miałam serce w gardle  🤔
Ja mam takie dwa kocie pytania:
- dlaczego mój kot ucieka od gumy do żucia, szczególnie miętowej?  🤔
- dlaczego koty lubią spać na kartkach? Moja mogąc się położyć w dowolnym miejscu prawie zawsze wybiera te nieszczęsne kartki  🙄
Dzięki Teo  :kwiatek:
Jak rozpoznać czy ciuch jest w rozmiarze "duże S/M/L" itp czy jest to "małe M/L/XL"? 😁
przymierzyć 🤣
Mam problem...

Na komputerze zapisaną mam mapę w bardzo dużej rozdzielczości. Chciałabym ją wydrukować w możliwie jak największym rozmiarze. Czy muszę ciąć ją ręcznie na części, czy jest jakiś program, z pomocą którego mogę automatycznie ustawić na ile części chcę plik do druku podzielić?
czy oglądacie filmy na youtube?ostatnio znalazlam zmierzch z lektorem w czesciach, i chcialam poszukam sobie pachnidla czy czegos innego, ale znalesc nie moge.

czy wiekszosc filmów jest gdzies na youtube w czesciach czy nie bardzo?


znam osobe ktora znalazla CALY film na youtube, sciagnela, zlozyla i dalo sie obejrzec bardzo dobrze 😉 a ze film, ktory nigdy nie byl wyswietlony i wrecz jest zabronione pokazywanie go, to innego wyjscia nie bylo 😉
fin, zobacz w suatwieniach wydruku. Dokładnie nie powiem, bo nie mam teraz możliwości sprawdzenia, ale z tego co pamiętam jest tam taka opcja jak "drukowanie plakatów" czy coś w ten deseń - duży obraz jest dzielony na części i drukowany w kawałkach na zwykłych kartkach.
czy ktos zna godny polecenia program konwertujacy pliki video z .avi na .rmvb dla Maca?  👀 i wie z jakiego wiarygodnego zrodla go pobrac?  🤔wirek:
Po co są rozporki w damskich spodniach?
Pomijając fakt łatwiejszego zdejmowania ich po rozpięciu, ale to można zamienić na inne patenty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się