Oficerki

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
12 kwietnia 2012 13:45
Czy jest w Warszawie jakiś stacjonarny sklep który posiadałby na przymiarkę oficerki Veredus GUARNIERI
A ihaha?
hanoverka szkoda 🙁 ładnie wyglądały...
Może hippica lakieruje skóry? 😁 Widział ktoś takie połączenie brązowa skóra+lakier?


One na zdjęciu wyglądają dobrze, ale na żywo w porównaniu z coventry, olympic czy anky już wypadają bardzo słabo. A co do hippici to nie wiem, zadzwoń, powiedz, że jest zapotrzebowanie a nuż ci zrobią. Ja oczami wyobraźni widzę takie brazowe oficery z mankietem z lakierowanej skóry 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 14:26
hanoverka i właśnie o takie chodzi! 😀 Oglądam te coventry i bardzo mnie przykuło to zdjęcie
klik
Tylko w kolorze czekolady 😀.
No a skóra lakierowana jest drozsza od normalnej niestety.  😀iabeł:
arivle Cavallo, o ile pamiętam to model piaffe plus



ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 14:41
No a skóra lakierowana jest drozsza od normalnej niestety.  😀iabeł:

Może jednak rodzinka się zlituje nad moją obtartą piętą pod choinkę 😂?
No ja swoje sobie kupiłam pod choinkę, więc masz do świąt czas ciułaj bo warto 😜
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 14:57
No nie 😂 smaka mi narobiłaś 😁. Ja tutaj się skupiam żeby domowym sposobem wyprostować zamek (czyli oklejam serwetkami prawidła na pięcie dodatkowo usztywniając to taśmą :wysmiewa🙂 a już nowe chodzą po głowie.
Ja już mam dosyć Cavallo  🍴 👿 Nijak nie mogę ich dopasować  😵 Druga para do odsprzedania 😵 Chyba teraz to pójdę do szewca i zrobię na zamówienie.Nie wiecie  może jaki jest koszt uszycia na miarę takich butów? Tak mniej więcej. Bo nie wiem czy się bardziej opłaca kupić w sklepie 😵
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 kwietnia 2012 16:51
Domcja406, ależ piękne! Sprawie sobie takie, jak moje aktualne już będą wykazywać stan zużycia  😁 😜
arivle haha przez to, że są takie ładne, kupiłam sobie okazyjnie na ebay-u takie do ciurania, a te stoją w moim pokoju i codziennie je oglądam  😂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 18:37
Jest nadzieja! 😅 Hippica robi lakierowane oficerki na zamówienie. 😀
Jest nadzieja! 😅 Hippica robi lakierowane oficerki na zamówienie. 😀

Zdradzili za jaką kwotę ? 😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 18:54
Właśnie wysłałam maila jaka jest opłata za lakierowaną całość a jaka za "mankiety" 🏇.
A ma ktoś real foty sergio grasso arezzo? Wolałabym trochę poczekać i dołożyć do czegoś innego(najlepiej właśnie takich z lakierowaną górą), ale trochę mi się śpieszy bo moje oficerki długo już nie wytrzymają, a w equishopie są teraz za 930zł.
SergioGrasso są bardzo delikatne i nietrwałe. Mam Sergio skokowe, wiązane, po roku już były nadwerężone, skóra przetarta i robiły się wżery, strasznie szybko się podniszczyły. Dodam że nie jestem osobą która niszczy buty, jeździłam w nich 1 konia dziennie i zawsze czyściłam z potu i brudu po jeździe i to wszystko nic nie dało..
Mąż ma sergio grasso, zakłada tylko na zawody i trzymają się  😀
Moje sergio grasso, które  😍, po 3 latach intensywnego użytkowania niestety pomału przecierają się na łydce, może jeszcze trochę pożyją. Jeżdżone średnio 2 konie. Też czyszczone po każdej jeździe.
Są jakieś sposoby na reanimację przetartej skóry czy raczej w oficerkach trzeba sobie odpuścić.
tylko łatka na przetartą skórę  🤔
ChingisChan   Always a step ahead! :)
13 kwietnia 2012 17:15
Już wiem co jak i gdzie 😀. Hippica nie robi całych lakierowanych oficerek ale robi z mankietami 😀 i to tylko 50 zł drożej!
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 kwietnia 2012 09:55
hanoverka i właśnie o takie chodzi! 😀 Oglądam te coventry i bardzo mnie przykuło to zdjęcie
klik
Tylko w kolorze czekolady 😀.


ChingisChan! Nie lubię Cię! narobiłaś mi smaka  😍 😜
ChingisChan   Always a step ahead! :)
14 kwietnia 2012 21:49
Ja sobie też, ale i tak ich nie kupimy raczej 🙁. Z lakierem to ho ho 😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 kwietnia 2012 08:33
Nie kopie się leżącego...  😵 😕
Powieszę sobie ich zdjęcie na ścianie  😁 😁
hej mam pytanie, czy przy wstawianiu suwaka jest szansa na zwężenie oficerek- nie wiem, ścięcie nadmiaru skóry o jakieś 3 cm? czy jest to niemozliwe?  :kwiatek:
Ma ktoś z was tkaie oficerki? Co o nich sądzicie, jak jakość?
HKM Oficerki z ekoskóry Manhatan
http://www.okser.pl/hkm-oficerki-ekoskory-manhatan-p-8473.html
missk, ktoś już pytał o oficerki z eko-skóry. Odpowiedzi nie było. Przyznam - nie używałam, bo... nawet do głowy by mi nie przyszło ich kupić. Powód? W czasie jazdy wytwarza się dużo wilgoci, pot ludzki, pot konia. Istotna jest możliwość odparowania, a eko-skóra ma bardzo ogrniczoną. Wystarczy mi "awaryjnych" sztylpów z ekoskóry. Uczucia spływających po łydce strużek potu nie nazwałabym bezcennym 😀
pointure   Dresiarz mentalny.
15 kwietnia 2012 13:11
Czy ktoś może się wypowiedzieć o Koenigs Derby ?

Szukam oficerek najlepiej ujeżdżeniowych, b. wysokich i b. wąskich.
Trudne to zadanie bo mam dodatkowo wąską i małą stopę, a szukam używanych do ok. 1000 PLN.
Derby są skokowe dlatego jestem ciekawa jakie są wrażenia w porównaniu do innych modeli- akurat te pasują mi wymiarowo i wyglądają prawie prawie jak ujeżdżeniówki z wiązaniem 😉


[url=http://www.ebay.de/itm/Reitstiefel-Konigs-Derby-Gr-4-1-2-52-34-NEU-/350556524500?pt=Reitstiefel_stiefeletten&hash=item519ecc0fd4#ht_1779wt_1139]
http://www.ebay.de/itm/Reitstiefel-Konigs-Derby-Gr-4-1-2-52-34-NEU-/350556524500?pt=Reitstiefel_stiefeletten&hash=item519ecc0fd4#ht_1779wt_1139[/url]
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
15 kwietnia 2012 15:11
pointure,
wydaje mi się, że z zasady skokówki są mniej sztywne, nie wyobrażam sobie jazdy w moich
w siodle skokowym, nawet gdyby były krótsze.
Na Twoim miejscu popolowałabym jeszcze.

missk w życiu bym nie kupiła ekoskórzanych oficer, tym bardziej, że w tej cenie można
kupić porządne ze skóry.

A propos, wczoraj była inauguracja jeździecka moich favoritków, oczywiście
mam zaorane pod kolanami :/, dobrze, że się nastawiłam na jazdę a'la telepiący wór,
początek był straszny, pod koniec jazdy już lepiej.
Dziś postanowiłam być twardzielem, wsiadłam 🙂, było zupełnie przyzwoicie, już zaczynają się
łamać i mogę zrobić coś na kształt "pięty w dół".
Wydaje mi się, że niebawem będę je kochać miłością wielką.

Perlica- nie bądź taka, zrób  fotki 🙂
ms_konik oj bedziesz bedziesz, ja juz nie potrafie jezdzic w czyms innym😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się