Bryczesy

A na moich bryczesy które kosztowały 900zł w sklepie widać kurz okropnie  😵

Arivle Która kratka? Czarna czy granat?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 kwietnia 2010 20:23
Dramka ta czarna jest absolutnie cudowana  😜
😵 I którą mam wybrać teraz?? Ja generalnie kocham się w granacie  😍
Tą, która Ci się podoba.  😀 Co Ci po tym, że coś podoba się komuś, jeśli Tobie podoba się bardziej coś innego? Kochasz granat, bierz granat.
Mi choćby milion osób kazało brać granat i tak wzięłabym brąz.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 kwietnia 2010 20:39
przez was prawie wykonałam nieplanowanego fikołka w drodze pod prysznic...miałam na tyłku akurat pikeur cindy i koniecznie musiałam sprawdzić ich skład,opuszczając je tylko do wysokości kolan  😵

Dramka,kamień z serca,że 38,bo to pierwsza od bardzo dawna kratka,która mnie powaliła na kolana i zawołała weź mnie. 😍
A ja powiem szczerze ze majac szczerze całą kupe bryczesy w kratke w domu tą przymierzyłam ostatnia bo najmniej mi sie podobała. Ale na tyłeczku zupełnie inne wrażenie miałam  🤔wirek:

Może kupie obydwie?
Tunrida, zdecydowałam się na zakup, tych E-S Klarissa.
Napiszę jakie są w rzeczywistości, choć pani ze sklepu sama w takich jeździ i bardzo chwali. Się okaże  😉

Ferotti naprawdę maja przyjemny materiał, ja tylko nie lubię lejów w tych bryczkach, bo są bardzo cienkie, takie jakby z alcantary.

Ostatnio miałam na tyłku czarne Pikeury od Dramki, takie z wyszyciem z cyrkonii ( zapomniałam jaki model  😡 ) są rewelacyjne!!
Azbuka Takie? bo już sama nie pamietam co sprzedaje  🤔wirek:

Lej rewelacyjne, materiał idealny na nadchodzące lato. Tylko okropnie łapia kurz. I swoje ponieważ schudłam musze oddać do zwezenia.
Mi tam leje w Ferroti nie przeszkadzają. Śmieszne są, to fakt, bo do skóropodobnego materiału to im daleko. Ale przy moim siodle syntetycznym są ok. Szybko się starły włoski w tym materiale, ale to naprawdę były jedne z moich ulubionych tanich bryczesów.
Mimo tego, że ciężko było się w nich rozkraczyć, że tak powiem. Co skutkowało problemami przy wdrapywaniu się na konia.
Szukam cały czas Ferroti dla siebie czarnych i nie ma.
Dobra, wcisnęłam się w Pikeury 40 🤣, ale jeansowe są zarypiste 🙂
Mówiłam  😉

🤬 I nie napisałaś że pasują.
Hihi, jeszcze minimalnie muszę schudnąć - ale tak naprawdę to myślę, że po 2 założeniach minimalnie się rozciągną - tak dopasują do ciała i będą idealne - w szoku byłam że w nie weszłam i jeszcze mogę usiąść 🤣

Dramka - dopiero wróciłam niedawno i miałam pisać 🙂
Bryczesy rozciągną się na pewno. Zauważyłam że najwiecej rozciągaja się po pracy w siodle.

Dziewczyny idzie lato schudniemy  💃
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 kwietnia 2010 21:03
Hihi, jeszcze minimalnie muszę schudnąć - ale tak naprawdę to myślę, że po 2 założeniach minimalnie się rozciągną - tak dopasują do ciała i będą idealne - w szoku byłam że w nie weszłam i jeszcze mogę usiąść 🤣

wleź na konia, zaraz puszczą 🙂 serio 🙂
i ciesz się, że za małe kupiłaś - ja kupiłam mój rozmiar i już w połowie jazdy doprowadzały mnie do furii - bo za bardzo się rozciągneły :/ dlatego się ich bardzo szybko pozbyłam.
Dramka, te moje to Arissa  😀 Kieszenie mają jak jeansy.
No właśnie ja wszystkie bryczesy wolę kupować ciut przymałe - jak mam dobre w czasie zakupu to potem szybko mi wiszą - a niczego tak nie znoszę jak wiszących bryczesów. Dlatego właśnie mam do opchnięcia jedne fajne, które miałam na tyłku może 8 razy 🙁
Azbuka Nie pamiętam  😵

Kurcze te 38 Lugana w kratke też sa na mnie akurat. Ale nie wcisne tyłek w 36.  😤
A ja trzymam wszystkie.
I tym sposobem mam bryczesy w 3 rozmiarach. Na okresy chudsze, grubsze i najgrubsze zimowe. I nie straszne mi wahania wagi, bo jestem poważnie przygotowana.  😉
Do tego mam kratki, dwukolorowe, jednokolorowe, pod różne zestawy ciuchów.
I takie wyjściowe i takie domowe i nawet takie robocze do piłowania kopyt.
I powoli zalewa mnie fala bryczesów. I tak jak sobie nie kupuję ciuchów wyjściowych do pracy, tak na konia kupię.  🤔wirek:
ushia   It's a kind o'magic
21 kwietnia 2010 21:15
A ja sie jakoś wyleczyłam z bryczesoholizmu
Praktycznie odkąd kupiłam sobie jodhpury. A właściwie nie odkad kupiłam, a odkąd przekonałam się do chodzenia w nich to uzywam w kółko. Dokupiłam tylko dwie pary na zmianę 😉
Nawet moje ukochane cavallo z wysokim stanem już mnie tak nie ciesza 😉
Ja chodze w jednych i tych samych jeansach  😂

Ja na przyszłą zime chce te soft shell pikeur tylko sa mega ciasne.. 😵
No ja postanowiłam ostatnie w tym roku zakupy bryczesowe. Ani mi się nic więcej nie podoba, ani kasy nie mam, więc luz, z głowy. A ja sprzedaję wszystko co za duże - po co się kusić?? 😉
Bo z doświadczenia wiadomo, że potem nie ma co na dupę naciągnąć.  😉
A Ja cały czas poszukuje kratki dla siebie, jak drugiej połowy  😵  🤔wirek:

Tunrida Dokładnie 😉 Nie ma co się oszukiwać  🤬
A ja sie jakoś wyleczyłam z bryczesoholizmu
Praktycznie odkąd kupiłam sobie jodhpury. A właściwie nie odkad kupiłam, a odkąd przekonałam się do chodzenia w nich to uzywam w kółko. Dokupiłam tylko dwie pary na zmianę 😉
Nawet moje ukochane cavallo z wysokim stanem już mnie tak nie ciesza 😉



hah, mam podobnie z jodpurami 🙂 odkad je mam to sa non stop w uzytku i sie powaznie zastanawiam czy zamiast pikeurow ladnych nie poszukac jodpurow.. najbardziej mi sie podobaja horze dzinsowe... gdybym tylko mogla je pomierzyc na zywo... pewnie bym sie skusila..
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 kwietnia 2010 22:41
Dramka, bierz te które Ci się podobają. Granat też ładny, ale ja oceniam niestety tylko pod siebie, bo pod Ciebie nie wiem jak 😉
Właściwie ta czarnobiała kratka to pikeury lugana? Bo są przeboskie, chyba wybiore się gdzieś przymierzyć. a z rozmiarem mam tak samo. 38 jest ok, ale w 36 się nie zmieszcze, ale ja należe do tych grubo udowych, i poprostu uda mi się nie mieszczą a w pasie czasem mogę się wręcz dwa razy owinąć.  😵
Obydwa pary to PIKEUR.

Ja znów mam szczupłe uda w porównaniu do pasa.. 😤
A gdzie w W-wie w sklepie stacjonarnym (muszę przymierzyć) kupić słynne RTSy?
Wie ktoś?
caroline -  :kwiatek:
Tunrida - czekaj jak w tych micro latem na konia wsiądziesz  😀 - cud , miód i orzeszki  😍 - układają się jak druga skóra, w ogóle  nie jest w nich gorąco , normalnie clima cool  😉 - nie będziesz chciała innych , zobaczysz....

A ja przez was dziewczyny  🤬 , zaczynam łapać smaka ... na bryczeski Kingsland - czerwone  😍
asds   Life goes on...
22 kwietnia 2010 13:03
Jak sies prawują bryczesy Horze?

Kusza mnie strasznie z nowego katalogu jeansowe z pełnym lejem za około 300zł więc chciałabym wiedziec jaka opinia na temat bryków Horze jest 🙂

A ja przez was dziewczyny  🤬 , zaczynam łapać smaka ... na bryczeski Kingsland - czerwone  😍

Czerwone są super, top moje ukochane 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się