Służbowa Skrzynka Moderatorów

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 maja 2010 10:32
A ja tak nieśmiało zapytam: czy można by zmienić tytuł wątku "Luksusowe stajenki 🙂🙂 " na taki... mniej szczypiorkowaty? Na przykład "Zdjęcia luksusowych stajni" albo coś takiego? Może tylko mnie trochę razi tytuł wątku bo brzmi tak niepoważnie i szczypiorkowato ale wątek uważam za poważny i ciekawy i tytuł mi tak jakoś nie pasuje :kwiatek:
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
06 maja 2010 11:16
Nie przesadzajmy. W ten sposób można połowę forum pozmieniać.
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
06 maja 2010 14:16
cieciorka, po laptopie 😁 sorka wyobraziłam to sobie i niemogę się teraz przestać śmiać 😂 dzięki przez tą pogodę mam jakiś wisielczy humor i od razu mi lepiej 😀
wątek zamknięty
Dlaczego niektóre moderatorki są nadgorliwe w stawianiu ostrzegów za dupę, natomiast, gdy ewidentnie użytkownik T zalogował się po uciszeniu ponownie jako T2 (nawet się nie wysilał) to żyje sobie spokojnie przez nikogo nie zauważony?
wątek zamknięty
Funkcja moderatorów przerosła obecnie "piastujących te urzędy".

Nadgorliwie zajmują się błahymi wykroczeniami(np.przecinki, d...py itp), kwestie istotne pozostają poza ich możliwościami.
Części z nich nie wytrzymuje naporu bąbelków wody sodowej, część nabiera wody w usta, a wszyscy pospołu wypisują brednie kiedy przychodzi do rozwiązania kwestii wymagających pomyślunku.

Również pytałam i zgłaszałam identyczną kwestię,ale pozostała bez reakcji.

Żenujące.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
07 maja 2010 08:23
pokemon, użytkownik T2 widnieje od 5 maja na liście użytkowników zbanowanych. Ponieważ ban został nadany na nr IP i nazwę, to T2 zniknął z listy użytkowników, pozostał jednak pod nazwą T, przy której jest informacja o banie (nie wiem czy jest widoczna dla zwykłego usera niestety): http://voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=17020

Profil T2:
http://voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=17029

T2 próbował się logować 2 razy, najprawdopodobniej z innego komputera, ale nie ma takiej możliwości.
wątek zamknięty
Aha 🙂 u "nas" tego pewnie nie widać.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
07 maja 2010 17:15
Bardzo możliwe 😉
wątek zamknięty
Gdzie nauczę się, jak skracać linki?
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
07 maja 2010 21:07
Na technicznym - jest nawet specjalny wątek 😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 13:55
W wątku o nietypowych ogłoszeniach użytkowniczka Floresta używa wielu brzydkich słów i obraża inne forumowiczki, zarzucając im paranie się najstarszym zawodem świata. Będę wdzięczna za reakcję  :kwiatek:
wątek zamknięty
ja również prosze o reakcję w tej sprawie... :kwiatek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
09 maja 2010 15:56
Dziewczyny wiele razy było mówione, że jest opcja "zgłoś... " która odsyła nas do konkretnego postu w konkretnym temacie.
To znacznie ułatwia nam życie i przyspiesza nasze działania.
Inaczej jest jak podam wam hasło "w znk ktoś wrzucił za dużo zdjęć" i wy lecicie do Znk, przeglądacie ostatnie strony, a inaczej jak dostaniecie link.

Sprawą się już zajęłam.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
09 maja 2010 16:44
ninevet, ale poza tym ja ten post zgłosiłam do moderatora. Tylko dodatkowo napisałam tutaj, żeby mieć pewność 😉
wątek zamknięty
Witam. 135 strona zdjęć naszych koni rozjeżdża się z powodu wielkich zdjęć w prawie każdym poście. Czyżby zniesiono limit 800X800?
Nawet nie mogę kliknąć zgłoś do moderatora. 🙄
edit na stronie 134 podobnie....
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
10 maja 2010 19:36
Znalazłam JEDEN post z dwoma zdjęciami ponad 800plx na wymienionych stronach a i te akurat sa wstawione jako miniaturki więc nic nie rozjeżdzają...
wątek zamknięty
Kurcze, jak używam safari, to te fotki są takie wielkie. W każdym poście przekroczone 800pxl.
Jak teraz przeszłam na explorera, to wszystko w normie. Dziwne.. W każdym razie sorry za zamieszanie.
wątek zamknięty
A ja proszę o jakąś reakcje na temat słownictwa użytkownika/użytkowniczki "wypie.dalać"
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1320.2280.html
Bo aż nie miło się czyta  :kwiatek:
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 14:31
Alabamka, klikasz zgłoś do moderatora i po sprawie. jak moderatorów akurat nie ma to i tak ci żaden nie pomoże
wątek zamknięty
Aha, ok nie wiedziałam  😀
Już klikam, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
kącik wkkw wszystko rozjechane nie da się kliknąć zgłoś do ...
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
11 maja 2010 20:12
A tak konkretniej to co jest rozjechane?
U mnie wszystko OK
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 20:54
Ruffian, jak rozjechane to:
majeczka, Ctrl i +/- lub kręcenie kółkiem od myszy
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
12 maja 2010 07:46
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,815.msg583193.html#msg583193

U mnie też się rozjechało, w poście ( link wyżej) są dwa zdjęcia obok siebie, jak zmniejsze to literki są tak małe,że ledwo można odczytać.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
12 maja 2010 12:18
Ponia, ale wtedy po prostu klikasz zgłoś i po problemie....
wątek zamknięty
halooo- czy ktos cos zrobi z uzytkownikiem "wypierdalac" i jego postami pelnymi przeklenstw i inwektyw? klikane "zgloszenie" bylo juz wczoraj, sadze, ze przez wiele osob..
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
12 maja 2010 15:00
Post wulgarny znalazłam jeden ale za to dosyć bogaty 😉
Dostał wypowiedź moderowaną oraz został poproszony o zmianę nicku.
wątek zamknięty
czemu wątek zdjęciowy do szmatoholików jest zamknięty?  👀
wątek zamknięty
czemu wątek zdjęciowy do szmatoholików jest zamknięty?  👀


Też jestem ciekawa, moderatorki, dlaczego "szmaty" są zamknięte?  🤔 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
14 maja 2010 14:12
A moderacja nic nie wie  😎
pewnie quanta wklejala zdjęcia do galerii i niechcacy zamknela 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.