Służbowa Skrzynka Moderatorów

chcialbym uzyskac informacje, wyjasnienie i korekte. wykasowano moj post z ogloszen z powodu "ogromnych zdjec"
zaznaczam, ze zdjecia byly mniejsze (wielkosc wyswietlana) niz w postach innych uzytkownikow na tej samej stronie nawet. pozatym, jeli taki problem sie pojawil, uwazam, ze powinna byc do mnie wyslana taka informacja, z poleceniem zmniejszenia, a nie odrazu kasowany post i dawane ostrzezenie!
proze teraz, najlepiej pilnie podac mi sposoby rozwiazania tej sytuacji.  jesli jest taki problem, bo fakt ze zdjecia na forach sa duze najczesciej (i wieksze od moich) to moze lepiej, tak jak np na volcie zrobic ograniczenia, tak zeby nie dalo sie takich zdjec wstawic? bo nie wiem co autar ma na mysli mowiac "za duze" jesli nie ma okreslonej konkretnej wielkosci ich.
wątek zamknięty
jak to nie ma?

przeczytaj sobie regulamin - dokładnie pkt 4 a
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,20734.0.html
wątek zamknięty
no dobra...jest, przyznaje sie....
ale dalej nierozumiem dlaczego moj post zostal skasowany, jesli inne ogloszenia maja takie same albo wieksze zdjecia? i czemu bez inf. na pw np? tylko odrazu skasowanie?
prosze o odp moderatorow. opis w poscie powyzej.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
15 maja 2010 13:08
Niestety nie wyjaśnię dlaczego post został usunięty. Nie była to moja decyzja.
Reszta jest prosta - nieznajomość regulaminu szkodzi. Jeżeli widzisz jego naruszanie przez innego użytkownika masz prawo zgłosić nam to używając przycisku "Zgłoś do moderatora" (prawy, dolny róg każdego postu).
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2010 13:27
[quote author=horse_art link=topic=2273.msg586868#msg586868 date=1273924559]
no dobra...jest, przyznaje sie....
ale dalej nierozumiem dlaczego moj post zostal skasowany, jesli inne ogloszenia maja takie same albo wieksze zdjecia? i czemu bez inf. na pw np? tylko odrazu skasowanie?
prosze o odp moderatorow. opis w poscie powyzej.
[/quote]
Jak to czemu? Rejestrując się na forum akceptujesz jego regulamin i to Twój problem, że go nie znasz. Fizycznie niemozliwe jest wysyłanie pw z prosbą o zmniejszenie zdjęć, potem sprawdzanie czy delikwent się zastosował, jak nie czy już odebrał PW czy tez może jeszcze sie nie logowal od tamtego czasu, itp itd
To Twój interes tak wstawić ogłoszenie żeby nie naruszało regulaminu - albo zostanie skasowane  😉
wątek zamknięty
Halo, halo moderatorzy, ogłoszenia od 4 maja wiszą, mamy już całe 22 strony 😉
wątek zamknięty
wlasnie...moje ogloszenie bylo kilka dni, zdjecia byly mniejsze niz w postach innych osob, wiec nierozumiem dlaczego moj akurat? tak nagle i teraz?
i jednak prosze osobe ktora go skasowala o wyjasnienie. tak by wypadalo. skasowac mogl, wyjasnic juz nie?...i to tylko moj...choc innym widzialam ze bylo tylko pisane w poscie anie odrazu ostrzezenie i kasowanie. to nie w porzadku. co wam si enie podoba? moj nick? czy sprzet? lakoniczne rozjezdzanie strony nie jest wyjasnieniem godnym moderatora. chyba nie ten poziom...
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
16 maja 2010 10:17
Człowieku, złamałaś regulamin? Złamałaś. To wyciągnij wnioski na przyszłośc a nie jęcz jak przedszkolak, któremu kredki zabrali.
Jak widzisz inne ogłoszenia ze zbyt duzymi zdjęciami - zgłoś, ułatwisz pracę moderatorom.
wątek zamknięty
ushia,(i reszata w typie) - jestes moderatorem? chyba nie prawda? a do kogo bylo pytanie? problem z rozumieniem tekstu pisanego? ciezko ci na tescie gimnazjalnym bedzie...

chce dodac je ponownie ale nie wiem co na to regulamin, bo jakis "widzi mi sie" jest, wiec czekalam na odp czy mam edytowac tamto czy wstawic nowe... wiec dodaje, nie uzyskujac odp. przez kilka dni, uzanaje ze moge. jesli nie - osoby władne (wylacznie!) prosze o pw, zabieram sie za zmniejszanie i wstawie za jakas godz.

ps... w ogloszeniach jest kilka nowych postow rozciagajacych strone cyz jak to sie tam na zywa z wielkimi zdjeciami ;] ah pieknie... to taki konfidencki, portal dla kapusiow tak? a nie czulam klimatu od poczatku eh....
wątek zamknięty
wątek zamknięty
[quote author=horse_art link=topic=2273.msg588000#msg588000 date=1274022028]
ushia,(i reszata w typie) (...)
ah pieknie... to taki konfidencki, portal dla kapusiow tak? a nie czulam klimatu od poczatku eh....
[/quote]
Jestem " w typie" i czuję się obrażona takimi tekstami.
Jak "portal dla kapusiów" Ci się nie podoba-ogłaszaj się w innym miejscu.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
16 maja 2010 16:30
horse_art, wyraźnie zostało powiedziane - jeśli nie znasz regulaminu, to musisz liczyć się z przykrymi konsekwencjami. Ushia wręcz łopatologicznie wyjaśniła Ci w czym rzecz. Najwyraźniej moderator, który usunął Twoje ogłoszenie w chwili obecnej nie może udzielić Ci odpowiedzi na pytanie (ma na to 7 dni, co również odnotowane jest w tym widzimisiowym regulaminie).

Nie. Nie możesz wstawić nowego ogłoszenia, jeśli Twoje wisi nadal i nie ma jeszcze przepisowych 7 dni. Dopiero ósmego dnia po wstawieniu ogłoszenia możesz umieścić je ponownie. Zdjęc nie dodasz w tej chwili - jeśli moderator wyedytował Twoje ogłoszenie, to jego ponowna edycja jest dla Ciebie zablokowana. Jeśli natomiast Twoje ogłoszenie zostało w całości usunięte, to możesz je dodać ponownie w każdej chwili łącznie ze zdjęciami mającymi przepisowe wymiary.

Zastanawiające jest jednak, że nadal chcesz uczestniczyć w tak badziewnym forum, na którym siedzi banda konfidentów i najwyraźniej uwzięto się na Ciebie.
wątek zamknięty
w ogloszeniu, zamaist mojej tresci jest tylko napis o tresci jaka podalam wczesniej - to moge dodac nowe?
napisalam tak, poniewaz odp mi osoby nie proszone o to. po co robia afery i sie wtracaja nie pytane? kazano mi donosc na innych uzytkownikow - donioslam. to jest wlasnie kapowanie. i wlasnie...czy pozostale bledne ogloszenia zostaly usuniete/wyedytowane?
tyle z mojej strony. generalnie nie mam ochoty sie klucic, grzecznie zapytalam "o co chodzi?" wtracaly sie nie upowaznione osoby oczerniajac mnie...i tak polecialo 😉
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
16 maja 2010 16:46
Widzę przecież co tu się dzieje 😉
Jeśli masz chęć porozmawiać tylko i wyłącznie z moderatorem, to pisz do nas PW. W tym wątku możliwość wypowiedzi mają wszyscy użytkownicy i nie widzę powodów, dla których mamy im to ograniczać.
Jeśli Twoje ogłoszenie zostało wyedytowane całkowicie - tzn. wykasowano jego treść i zdjęcia (a nie tylko zdjęcia), to tak - możesz dodać nowe.

Nie widzę nieprzepisowych postów o jakich mówiłaś. Co prawda zajrzałam tylko na ostatnią stronę ogłoszeń, bo mam problemy z netem, ale jedyne, co widziałam, to 2 posty, w których było za dużo zdjęć i to zostało poprawione. Wieczorem przejrzę cały wątek.
wątek zamknięty
no wlasnie mod ktory wykasowal nie odp. to napisalam tutaj 😉

a co do ogloszen...no mnie np denerwuje jak jestem na wsi i korzystam z bezprzewodowego i nie chca mi sie te strony otwierac, zdjecia ladowac...teraz na neostradzie jest ok - polecam 😉)) znalazlam juz opcje w corelu  zmniejszania w pixelach, okazalo sie ze moze ze 2 zdjecia byly tylko wieksze niz przepisowe, ale zrobie teraz male w miare - tak do 400, zeby i inni si enei denerwowali... moze i byly duze tamte ale nie umialam, no i w innych ogloszeniach byly podobne wiec uznalam to za norme tu i nie kombinowalam dalej... 😉
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
16 maja 2010 17:10
Dobrze, że sprawa jest już wyjaśniona.
wątek zamknięty
moderatorzy,szukam i szukam w przeglądrce i nic. interesuje mnie wątek gdzie mowa jest o wzroku konia, kolory, które widzi itd. Przydałyby się także wiadomości o mózgu konia,współpracy półkul mózgowych itp.dziękuję za przyszłą odpowiedź. 
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
16 maja 2010 21:41
Nic mi nie przychodzi do głowy, sama też nic nie wyszukałam. Jesteś pewna, że był taki temat?
wątek zamknięty
NIE,Dworcika, nie jestem pewna, ale miałam taką nadzieję.Na tak wielkim forum powinno sie o tym dyskutuwać( tak sobie pomyślałam).Dziękuje za odpowiedź. Muszę zaŁożyc nowy temat.Dzięki.
wątek zamknięty
horse_art - wawrek Ci usunął. Nie mam czasu żeby dłubać w długaśnym poście i edytować jeszcze zdjęcia, które faktycznie rozjeżdżały stronę. Jest regulamin i proszę się do niego stosować.

BTW - szybko i bezboleśnie zmniejszysz w paincie (ctrl+w).
wątek zamknięty
Na stronie 165 wątku "Ogłowia" link freek rozjeżdża stronę. Dałoby to rade jakoś poprawić  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
17 maja 2010 18:25
Pójdę poprawić. Następnym razem proszę użyć "Zgłoś do moderatora". Jeśli strona się rozjechała, to wystarczy wyświetlić ją w mniejszym formacie 😉

edit.
Gotowe 😉
wątek zamknięty
a mogłabyś się dowiedzieć za co adrianna32  dostała moderowaną?? Czytałam jej wypowiedź i była dość "emocjonalna" ale żeby wylgarna?? Chyba że coś zostało z niej już wyedytowane.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
17 maja 2010 19:19
Wulgarne zostało wyedytowane. Nie był to pierwszy raz, wcześniej już było ostrzeżenie, stąd moderowana.
wątek zamknięty
Dworcika

aa ok dziękuję za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
Proszę modków o poprawienie w Bazie telefonów:

Tadeusz Koza (woj. podkarpackie) wpisany jako wet, a jest to kowal. Niestety wpisany jest również obok niego tel ten sam co do kowala z podkarpacia Adama Kota (można porównać) jak się dowiem jaki jest numer do Kozy to będzie można go zamieścić.

Druga sprawa w wet. na podkarpaciu można dodać dr. Janusza Filipa 605 333 509 (obsługuje Rzeszów, Łańcut i okolice ale jak trzeba to wszędzie dojedzie)

i to chyba tyle
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
18 maja 2010 09:36
Poprawiła, dzięki 🙂
Pana Kozy nie dodałam do kowali, jak będziesz miała ten nr, to daj znać.
wątek zamknięty
Dziękuje ślicznie  😎

Jak będę miała to wyślę Ci PW
wątek zamknięty
Sorry, może nie w tym miejscu, ale co się stało z ,,Sonią'' została w pewnym wątku  moderowaną (jestem koleżanką Sonii)
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
18 maja 2010 17:35
Więc zapytaję Sonię o to 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.