Służbowa Skrzynka Moderatorów

nie mam z nią kontaktu, ale dobra jak nikt nie chce powiedzieć to może pw?
wątek zamknięty
za wstawianie ogloszen tam gdzie nie wolno.
wątek zamknięty
W wątku Historia mojego konia, któraś z ostatnich, w zasadzie nowych voltowiczek napisała historię swojego konia i wstawiła mega-duże zdjęcia. Da się coś z tym robić? Forum się rozjeżdża

No i:
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,23877.0.html

Całkowita edycja posta, założycielka tematu wyedytowała wszystko co napisała w pierwszym poście, przez co cała dyskusja jest niezrozumiała.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 maja 2010 18:04
Co do pierwszej części to Wawrek się tym zajął 10 godzin temu wiec wiesz...  😉

A co do drugiej to właśnie użytkowniczce funduje uciszenie na 2 tygodnie  😎
wątek zamknięty
ninevet, aa przepraszam, spóźniłam się o 10 godzin :kwiatek: ale fajnie, że modki działają szybciej niż się człowiek zorientuje 😀
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 maja 2010 20:11
Czy można w jakiś sposób wyszukać/wyświetlić wszystkie swoje posty w danym wątku ?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
19 maja 2010 22:48
nie
wątek zamknięty
Podobno można sprawdzić, czy zbanowany użytkownik nie loguje się jako kto inny?
Bo mam dziwne wrażenia, jeśli chodzi o ostatnie uciszenie  🤔
wątek zamknięty
Myślę, że forum ma taką opcje, aby jeśli ktoś wpisuje ten sam e-mail do rejestracji, nie może się zarejestrować, a jeśli forum nie ma takiej opcji tzn. , że można tylko po emaliach dojść czy to ta osoba, stylu wypowiedzi na forum i nicku. No myślę, że największe opcje na forum ma administrator i moderatorzy i chyba oni tylko mogą do tego dojść poprzez swój panel jakim sterują. A użytkownicy po obserwacji danej osoby. No to tyle co wiem.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 maja 2010 06:50
chmura, a łyżka na to...niemożliwe  😵

p.s. mamy nowego moderatora? 😎
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
21 maja 2010 07:17
halo, podziel się wrażeniami z któryms z modów to sobie sprawdzą 🙂
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 maja 2010 07:29
uciszonych użytkowników mamy dwóch. Obydwoje są sobą 🙂

Nie da się do rejestracji wpisać tego samego adresu e mail, gdybyśmy gonili tylko po "stylu wypowiedzi" to nikt nie został by zbanowany, bo nie wiem jakby się trzeba podłożyć byśmy mogli być w 100 % pewni, że będzie ban 🙂
wątek zamknięty
Takie osoby typu :
"pastuch w kaloszach" = "elegancik w lakierkach"
to chyba chcą być zidentyfikowane? Wyraźnie dają znak.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 maja 2010 09:26
Chyba chcą, pewnie chcą się pochwalić tym, ze ominęły/ wygrały z systemem 😉
Mojego ulubienca banowalam chyba z 7 razy, nie musiałam się zastanawiać czy to ob, czy nie on, bo sam pisał do mnie pw z nowych kont, albo swoje wiadomości kończył zwrotami "taki nick ładny ?", "może ten lepszy ?".
wątek zamknięty
czy to ja tak "rozjechałam"  forum w ogłoszeniach?
Jeśli tak to przepraszam, nie wiem czemu tak się stało... 😡
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
22 maja 2010 15:11
Użytkowniczka dziunka pomyliła sobie wątek dotyczący wymiany http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,9301.450.html
wątek zamknięty
Czy ktoś może zrealizować prośbę galopady o osobny przyklejony wątek o sprzedaży/kupna/ dzierżawy konia? Też uważam że te ogłoszenia tonął w stercie ogłoszeń szmatkowych  😉

Ew mogę zrobić tylko czy będę miała błogosławieństwo i mnie potem nikt nie zje?

Proponuję takie zasady:

Ogłoszenia Sprzedam/Kupię/Wydzierżawię konia

Zasady :

Imie konia:
Rasa:
Płeć:
Data urodzenia:
Opis:

Max 3 zdjęcie

Kontakt

Ew. przy kupnie podać płeć, wiek, rasę, maść, przeznaczenie lub oczekiwania, kontakt do siebie.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
22 maja 2010 21:25
czy moge prosić o usunięcie mojego dubla w KR ?
wątek zamknięty
przepraszam , czy zdjęcia na fotoblogach z końmi to są zadziwiające ogloszenia ? 🤔
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
23 maja 2010 13:29
Presja i Galopada - ja jestem na nie z dwóch powodów. Po pierwsze nie jestem fanką wielu przyklejonych wątków, a po drugie [ i ważniejsze ] nie uważam żeby nasze forum miało wyglądać jak allegro, jeżeli ktoś chce kupić konia to sobie znajdzie te ogłoszenia. To raczej ulatwienie dla sprzedających i wieksza darmowa reklama. Za chwile się dowiemy, że fajnie by to podzielić na sprzęty do koni i dla jeźdźca, potem, że siodła trudno znaleźć.
Modów jest jeszcze 2ch może mnie przegłosują.


Deb już 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
23 maja 2010 13:50
Presja, nie zgadzam sie. przeszukanie kilku stron to nie jest jakis straszny problem, a jak ktos szuka konia do kupienia to tym bardziej zwraca uwage na wszelkie tego typu posty. zgadzam sie z ninevet, ze to tylko niepotrzebne zabieranie miejsca.
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 maja 2010 14:45
Użytkowniczka Mustangspeed tworzy z lenistwa już drugi dubel wątku.
--> http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,24243.0.html
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
23 maja 2010 22:02
Jestem zdecydowanie przeciwko tworzeniu kolejnego ogłoszeniowego tematu. Argumenty w zasadzie te, które podały dziewczyny.
wątek zamknięty
Gdzie moge znalesc watek w stylu poszukiwana poszukiwany kon
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 maja 2010 00:49
wątek zamknięty
No okej, po prostu mówię z własnej perspektywy. Sama jestem na etapie wstępnego szukania konia i biorąc pod uwagę prędkość mojego internetu a tego że w ogłoszeniach jest mnóstwo zdjęć czapraczków, ubrań, ogłowi i innych to czasem muszę czekać dobrą chwilę za załadowanie się wszystkiego. Pozatym uważam że jest to o wiele łatwiejsze. Można by powiedzieć że idź sobie na allegro poszukaj albo inne strony, ale prawda jest taka że tutaj jakoś inaczej się na to patrzy.

Ale ok nie ma tematu
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 maja 2010 07:41
Jak Ci za dużo stron to korzystaj z wyszukiwarki. Wchodzisz w ogłoszenia i w szukajke wpisujesz np. "klacz" i gotowe. Ludzie nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma 🤔

wątek zamknięty
Ale dlaczego uważasz że szukam problemu? Chyba po to jest ten temat żeby wnioskować o pewne rzeczy i zgłaszać ew. swoje propozycje. Napisałam co uważam a Ty starasz się mi wmówić że szukam problemu. Denerwuje mnie takie podejście.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 maja 2010 09:50
Bo Twoja argumentacja jest dla mnie (słowa mi brakuje ale chyba wybrałam najlepsze) słaba .
Laduje się za dużo czapraczkow to wrzucasz w wyszukiwarke co Cie interesuje.
Tutaj jest inaczej ? Jak inaczej ? Tak samo patrzysz na zdjęcia na których jest koń, tak samo
kosztuje, tak samo musisz go pojechać zobaczyć, przebadac, zapłacić i zabrać.

Łatwiej by było ogólnie zrobić kategorie "ochraniacze", "czapraki", "siodla" etc. Bo szukając popregu
muszę wiele zdjęć zobaczyć... Na szczęście regulamin wyraźnie oznajmia czym R-V nie jest.

Edit: jak Cię to denerwuje to mamy na to wątek specjalny 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
24 maja 2010 16:07
luz laski, Presja i galopada tylko rzuciły pomysłem.

ninevet- żeby się tak nie cackać ze zbanowanymi, nie można zablokować ip?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.