Uchwycić chwilę

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 listopada 2010 18:18
Wystarczy odrobinę pomyśleć przed wstawieniem czegoś to unikniesz "linczu" 😉 Skoro w wątku o uchwyconych chwilach wstawiasz nieostre zdjęcie fragmentu konia to czego się spodziewasz? 😎
Radosne zimowe bryki Egona (ten duży) i Zyzia   🤣
Misskiedis, w takim razie bardzo przepraszam. Człowiek uczy się na błędach  😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
02 listopada 2010 18:53
Fajna_Jula  Oj biedny Zyziek z takim wielkim koniskiem dziczyć.Super zdjęcie!
A pochwalę się, uprzejmie informuję, iż poniższe zdjęcie...



mojego autorstwa znajduje się w listopadowym Koniu Polskim w rubryce "Foto-strzał"  🏇

Niech żyje skromność  🤣
Oj Ircia Ircia, wiesz, że Zyziek jest mega-sprytnym małym koniem z diabłem pod skórą  🤣
Koniara - dla mnie bomba! Prawdziwy foto-strzał 😉 Jeźdźcowi nic się nie stało po takim fikołku?
nic, wylądowała prawie na własnych nogach, nie ustała, ale to złagodziło upadek 🙂
koniara79, absolutna rewelacja! Trzeba miec wielkie szczescie jako fotograf i ogromnego pecha jako jezdziec, zeby cos takiego powstalo. Wyglada groznie, dobrze, ze final nie byl tragiczny. A zdjecie pierwsza klasa, zdecydowanie zasluguje na publikacje w KP. Ciekawi mnie tylko, jak w takim przypadku wyglada kwestia zgody osoby uwiecznionej na zdjeciu na publikacje? Musialas takowa uzyskac?
fajna_jula, off topic, ale to już trzeci Egon na forum - a imię wcale nie takie popularne dla kopytnych.
Zgoda jest potrzebna, ja też staram się wybierać takie zdjęcia, żeby nie było zanadto widać jeźdźca, tutaj trudno zidentyfikować kim jest jeździec...
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 listopada 2010 08:59
nie wiem czy sie nadaje 🙂
bardziej zasługa aparatu niż fotografa 😉
koń widmo
http://picasaweb.google.com/kinga.wxxx00/IgaEpi#5535425208533340594
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
04 listopada 2010 09:06
Bardzo ciekawe - nareszcie coś innego  😀
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
04 listopada 2010 09:09
elwarka, to do mnie?
Solina, nie wiem czy się nadaje, ale mi bardzo do gustu przypadło 😉
koniara79, robisz naprawdę świetne zdjęcia! Skąd jesteś? Kiedyś normalnie porwę Cię do siebie, bo cierpię na brak zdolnego fotografa. 🙁
Caira, trochę daleko jestem, jakieś 330 km na południe-południowy-wschód od Warsaw 🙂
Solina, też kiedyś udało mi się coś takiego zrobić. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki rewelacyjnym aparatom cyfrowym, najlepiej jak najstarszym.  👀
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 listopada 2010 22:40
Caira, trochę daleko jestem, jakieś 330 km na południe-południowy-wschód od Warsaw 🙂


To może masz bliżej do mnie?

Ja tez cierpię na chroniczny brak fotografa hihi  😁
Kenna nasz Egon jest tu po raz pierwszy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 listopada 2010 13:04
ja się delikatnie wtrącę i przypomnę o sobie - fotografik-amator ze z sprzętem, z dolnośląskiego <:
[quote author=fajna_jula link=topic=2332.msg759210#msg759210 date=1288937787]
Kenna nasz Egon jest tu po raz pierwszy 🙂
[/quote]
Chodziło mi o to, że jestem ja ze swoim Egonem, potem pojawiła się Egonowa ze swoim siwym, a teraz Ty z trzecim. Sorry za off topic
Egon to rzeczywiście mało popularne imię dla konia, myślałam, że nie spotkam się z drugim tak nazwanym koniem. Nasz Egon przyjechał z Wielkopolski do Olsztyna i przyjechał już tak nazwany 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
06 listopada 2010 09:26
Solina, też kiedyś udało mi się coś takiego zrobić. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki rewelacyjnym aparatom cyfrowym, najlepiej jak najstarszym.  👀

mój nie taki stary ma niecały rok, swoja droga bardzo polecam nikona juz w pierwszym miesiącu po kupnie trafił na serwis bo zepsuła się cześć w obiektywie 😉
zdjęcie chyba dla tego tak wyszło bo było już prawie ciemno a ten aparat rozjaśnia strasznie
Co do zdjecia Soliny, to wybaczcie, ale ja tu widze przypadkowe zdjecie przy zbyt dlugim czasie naswietlania. Efekt moze i nawet na swoj sposob jakos tam ciekawy, ale niestety nie umiem oprzec sie wrazeniu, ze to nie z gory zalozona koncepcja, a przypadkowy pstryk, ktory tak naprawde nie wyszedl 🙁
Ze starym aparatem ma to mało wspólnego, było ciemno, lampa off, aparat wybrał sobie długi czas i koń się rozmazał.
Klasa byłaby, gdyby nie rozmazało się nic innego, ale niestety tak nie jest, toteż takie widma każdy jest w stanie zrobić średniej klasy cyfrówką  😉
No to widać ja miałam dziwne aparaty.  😀 kiedy pstrykałam starą (jakąś z bodajże 2003 roku) cyfrówką, to nawet z lampą potrafiły mi wyjść takie cuda, a nowej (z 2008) się to nie zdarza. Chociaż w sumie już jakieś 1,5 roku jej nie używałam, więc kto wie, może już dojrzała i też umie tworzyć konie-widmo.  😜
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
07 listopada 2010 12:34
Co do zdjecia Soliny, to wybaczcie, ale ja tu widze przypadkowe zdjecie przy zbyt dlugim czasie naswietlania. Efekt moze i nawet na swoj sposob jakos tam ciekawy, ale niestety nie umiem oprzec sie wrazeniu, ze to nie z gory zalozona koncepcja, a przypadkowy pstryk, ktory tak naprawde nie wyszedl 🙁


natchniuza, łaał odkryłaś ameryke  🙄
wystarczy czytać co kto pisze 😉

nie wiem czy sie nadaje 🙂
bardziej zasługa aparatu niż fotografa 😉
koń widmo
http://picasaweb.google.com/kinga.wxxx00/IgaEpi#5535425208533340594
Solina, wiem, przeczytalam. Tyle, ze dla mnie to nie "zasluga" aparatu, a "wina" fotografa.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 listopada 2010 18:46
Przepraszam za bałagan w kadrze ale wszystko działo się tak szybko 😲 Na pierwszym planie bryk a w tle gleba z koniem. Hubertus Sarmacki 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się