Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Amalitea - co Ty robisz z tymi zdjęcia? Przestań je przerabiać, bo wygląda to beznadziejnie.

Rosek - pozazdrościć sesji 🙂 wyglądasz przepięknie i dziarka też pięknie się prezentuje

Yga -  😍
Dzieki dziewczyny , jak tylko dostanę to jeszcze się pochwalę , mam jeszcze coś takiego
Ja mam coś z kompem dlatego tak na trzy się podzielilo nie wiem dla czego 👿 szlag mnie przez to trafia, nic przy nim nie majstrowalam, sama nie wiem czemu tak się dzieje 😕 większość zdjęć jak chcę obejrzeć nawet tutaj to każde jedno mi się tak pokazuje już nie wiem co robić  🙇
rosek0, zazdraszczam okrutniście 🙂 taka sesja, to moje małe marzenie  😍 piękne!
Ja mam coś z kompem dlatego tak na trzy się podzielilo nie wiem dla czego 👿 szlag mnie przez to trafia, nic przy nim nie majstrowalam, sama nie wiem czemu tak się dzieje 😕 większość zdjęć jak chcę obejrzeć nawet tutaj to każde jedno mi się tak pokazuje już nie wiem co robić  🙇


może załącz jakieś inne? albo spróbuj jeszcze raz... 😉
Nauczyłam się wciskać aparat mojemu mężowi po tym jak zwróciłam uwagę, że prawie mnie nie ma w rodzinnym albumie  😲

Więc mam z dzisiejszej nauki jazdy na rowerze z moim synem 🙂



kto miał taki super foty w stylu prl? z wałkami na głowie?
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
15 kwietnia 2014 14:46
Raven?
Musze sie pochwalić jeszcze jednym!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 kwietnia 2014 09:50
no jaaa, gdyby nie ten włos na policzku.. 😉.
Wyglądasz przepiękne a to zdjecie jest bardzo magiczne.
heh, no rzeczywiście jest ale jakoś nie zwróciłam na niego uwagi i nie przeszkadza mi on. Mój koń jest mega fotogeniczny  💘 💘 💘  Wiem , wiem zakochana właścicielka  😁
dzięki żabeczka  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2014 10:04
Tatuaże z czitosów 😎
coś mi się rozmazało na rece?  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 kwietnia 2014 10:45
heh, no rzeczywiście jest ale jakoś nie zwróciłam na niego uwagi i nie przeszkadza mi on. Mój koń jest mega fotogeniczny  💘 💘 💘  Wiem , wiem zakochana właścicielka  😁
dzięki żabeczka  :kwiatek:


Ja sie wcale nie dziwie .. nie mój a też walczę aby sie w nim nie zakochać  😎 Pieknota trzeba przyznać  😉
Bardzo łądnie się prezentujecie .. a tatuaże są takim  fajnym przełamaniem bieli.
Wyszło extra
dziękuje  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2014 14:08
To ja dorzucę fotę z tej samej sesji.

Foto z Rosek by Małgorzata Kuriata (meegi) 😍
JARA  😍 jak Ty za*ebiście na koniu wyglądasz  😎 Włosy zmieniły kolor?  😀
Atea Twój synek jest jednym z niewielu dzieciaków, które budzą moją szczerą sympatię 😉
JARA i rosek zazdroszczę sesji konnej, zwłaszcza takiej  😍

Ja pozwolę sobie trochę pospamować, udało mi się w końcu zgrać zdjęcia z Paryża, ostatnie ever zdjęcia z długim kłakiem, więc nie mogę sobie podarować xD





No i takimi zdjęciami muszę się na razie zadowolić jeżeli chodzi o towarzystwo koni 😉
JARA, wrzucasz zdjęcie gdzie jesteś mega daleko, masz okulary, i to w dodatku tylko jedno zdjęcie. Co to ma być przystawka?
Nie jestem Twoim stalkerem, ale jeśli masz już coś takiego ( :kocham🙂 to daj więcej.

DeJotka, jakoś je (włosy) wygładzałaś, czy na zdj takie wyszły?
Mam wrażenie że ścięcie raczej Twoim włosom posłużyło - porównując trzecie zdjęcie z ostatnim  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2014 14:53
baffinka, tak, to nowy kolor włosów,  który jest totalnym wypadkiem przy pracy 😀 kupiłam farbę i okazało się (po zmyciu jej), że intensywna czerwień,  która widziałam w sklepie w domu stała się intensywna ciemną czerwienią 😁

Thymos, mam inne zdjęcia,  ale wiesz.. mialam na sobie dwa aparaty co daje +10kg do wagi 😂
Thymos chyba tylko takie wyszły, bo u fryzjera były tylko cięte, bez mycia nawet 😉 Wiem, że się przysłużyło,ale nijak nie mogę przywyknąć, cieszyłam się dwa dni, a teraz mam mieszane uczucia :P
JARA, gUpia jesteś! Masz jeszcze przynajmniej dwa śliczne zdjęcia, którymi pochwaliłaś się na FB!
JARA nie ściemniaj , widziałam u Marty zdjęcia śliczne :P Ekstra sesja dziewczyny!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2014 04:58
Foto by Marta Nowakowska


by Małgorzata Kuriata

Prawie jak nad morzem!  😍
Bardzo ładnie się prezentujecie.
DeJotka Bo dzieci to w ogóle fajne osobowości są, naprawdę! 🙂 A Twoje zdjęcia coraz bardziej optymistyczne!
trzynastka   In love with the ordinary
17 kwietnia 2014 12:15
Jaka Jaraaaaaa  😍 ....mrrr... 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
17 kwietnia 2014 12:24
To ostatnie ma ekstra klimat! Tylko szkoda, że widać, że było wymazywane tło.
DeJotka Bo dzieci to w ogóle fajne osobowości są, naprawdę! 🙂 A Twoje zdjęcia coraz bardziej optymistyczne!


Okres w życiu fajny to i zdjęcia optymistyczne, dzięki 🙂
DeJotka
super Ci w krótkich włosach! 😉

Skorzystałam z ładnej pogody i...

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się