Końska rewia mody cz. 3

MILUSIA bardzo elegancko 🙂
wątek zamknięty
Widzę,że czapraczek dottarł cały i zdrowy.Bardzo ładnie wygląda,ja na swoim kasztanie też go uwielbiam😉
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 listopada 2008 22:50
Sierka jakiej firmy są Twoje owijki do Niciaka limonki?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 listopada 2008 17:16
Mi rowniez bardzo podpasowal do kasztana ten czaprak, szczegolnie, ze ma taka rudawa lamowke.Ciesze sie ze nie tylko mi sie podoba
albido-dotarl, dotarl i to szybciutko.Jestem bardzo zadowolona z zakupu mimo ze nie bylo go w planach
wątek zamknięty
Ja też od Albido kupuję, też silvera, też na rudzielca 😉 Zdjęcia dorzucę za dwa tygodnie 😉 Pozdrawiam 🙂
wątek zamknięty
zmałpowałam biele od Caroline


jeszcza czekam na kaloszki
wątek zamknięty
Zu to są owijki Loesdau kolor: limonkowy. Ale po pierwsze: nie polecam ich, po drugie: na żywo zdecydowanie mniej pasują.

Co innego FairPlay limonkowe, te są dużo lepszej jakości i pasują lepiej. No ale pojawiły się na rynku, jak już miałam te z Loesdau
wątek zamknięty
orzeszkowo   fairytales don't come true
23 listopada 2008 08:43
Ma ktoś może zdjęcia niciaka Starlightblue na koniu ?
wątek zamknięty
orzeszkowo- fangaa <?> chyba ma ;]
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 listopada 2008 12:57
Sierka dziękuję 🙂
wątek zamknięty
orzeszkowo   fairytales don't come true
23 listopada 2008 16:03
.::LOVELY::. napisał: orzeszkowo- fangaa <?> chyba ma ;]

dzięki 🙂
wątek zamknięty
orzeszkowo - ktoś kiedyś na starej Volcie wstawiał gniadego w tym czapraku. Jak nabiję 3 posty to wstawię linka
wątek zamknięty
Na Forum pokazujemy zdjęcia o maksymalnych wymiarach 640x480

Proszę, zmniejszcie zdjęcia korzystając z edycji postów.


I proszę, żebyście pilnowali się nawzajem.
Admini i tak mają pełne ręce roboty
wątek zamknięty
Milusia, ten Twoj rudzielec nie jest czasem na sprzedaz ? 😉

widzialam bardzo podobnego kasztana w swiecie koni x))
slicznie Wam w tym komplecie 😉
wątek zamknięty
karolina - odpowiem za Milusię (jeśli mogę) ten rudy to na pewno nie jest na sprzedaż
wątek zamknięty
Co myślicie o tym zestawie? Bo zbliżają się mikołajki i trzeba to wykorzystać a ja już sama nie wiem

klacz:


pad:
wątek zamknięty
Mi się podoba. Lubie gniade w tym odcieniu błękitu 🙂
wątek zamknięty
ma ktos fotki eskadrona VSD po ujezdzeniówka 17'(prestige)?
Wyglada to w miare znosnie?
wątek zamknięty
Ja najbardziej lubie Eskadrona VSD. Uważam, ze wyglądają najlepiej. Przynajmniej pod moimi siodłami.
wątek zamknięty
Mia kolorek tego padu brdzo fajny, ale musze powiedzieć że pad z czasem dość mocno ubija się pod siodłem. Poza tym świetnie się pierze.
wątek zamknięty
Ja mam 😉 Eskadron gelb VSD
wątek zamknięty
Ten konkretny pad ubija się pod siodłem czy ogólnie pady? 🙂
Bo to mój pierwszy 😉
wątek zamknięty
Libella - slicznie wyglada w gelbie 🙂 kolejna fotke z Rakowca widze heheh 🙂



czy ktos ma pomysl co to za czaprak ?
wątek zamknięty
misia- jak chcesz to moge w środe foto cyknać ;] <bo vsd to wszechstronny nie?>
wątek zamknięty
Angeel moim zdaniem ten:
http://www.okser.pl/sklep/116330-everline-czaprak-supreme-p-2534.html?osCsid=0ee76fe719cdf52d217748805f00dd03

Libella dzieki za foto.

Lovely chyba tak,bede wdzieczna
wątek zamknięty
VSD to wszechstronny o profilu ujeżdżeniowym. VSS wszechstronny o ptofilu skokowym. Ja jednak jestem zdania, że pod ujeżdżeniówką najlepiej wygladają DR czyli typowo ujeżdzeniowe. Nawet w tym VSD Wkurza mnie ta "buła" z przodu, za to ten skokowy już totalnie nie pasuje moim zdaniem 😉 Zdjęcie w skokowym i ujeżdżeniówce Jorge Canaves 17
Angeel dzięki 😉 A fotka rzeczywiście z Rakowca, wspominam sobie 😉
wątek zamknięty
Libella VSD wygląda fajnie, bo ta "buła" nie jest taka wyrazista... sama używam i pod wszechstronne i pod ujeżdżeniówkę🙂 Natomiast VSS pod ujeżdżeniówką fatalnie.... mimo, że kolorki super😉
wątek zamknięty
M0niSk4 zgadzam się 😉 ... dlatego mamy już z Libelką taki sam zestaw (oliwkowy czaprak i groszkowe owijki) ale w wersji ujeżdżeniowej
wątek zamknięty
Libella a pokaż... 😉
Dla porównania DR, VSD i VSS pod ujeżdżeniówką, coby ktoś nie miał wątpliwości co lepiej pasuje...😀

Jak będę miała aparat jakiś pod ręką (w moim popsuł się flesz;/) zrobię zdjęcia i wstawię dla porównania cottona VSD i VSS pod wszechstronnym (wg mnie lepiej VSS oczywiście😀)
wątek zamknięty


Libella a pokaż... 😉
Dla porównania DR, VSD i VSS pod ujeżdżeniówką, coby ktoś nie miał wątpliwości co lepiej pasuje...😀


W oliwkowym jeszcze się nie dorobiłyśmy zdjęcia 😉 Ale mam zdjęcie w petrolu ujeżdżeniowym:

I moim zdaniem pod ujeżdżeniówką najlepiej wyglądają ujeżdżeniowe
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.