Końska rewia mody cz. 3

a wiesz, że mi się chyba bardziej podoba w VSD... może to kwestia zdjęcia😉
wątek zamknięty
I co, nikt jeszcze nie ma nic z nowej kolekcji Anky?🙁
wątek zamknięty
Na szczęście większości bardziej podobała się poprzednia 😉
wątek zamknięty
Ja mam szary pad 😉
wątek zamknięty
oo, a masz fotki na koniu? 🙂
wątek zamknięty
Niestety nie, ale postaram się niebawem uwiecznić 😉
wątek zamknięty
ja mam nowy anky sky, ale zdjecia tylko z hali, ktore nie oddaja jego prawdziwego koloru.
wątek zamknięty
ja własnie patrze na swoja czerwona Phrade Lamicella i juzsie nie moge żeby na konisko założyc
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
25 listopada 2008 18:21
Właśnie dziś tez zobaczyłam ta Prahde LC czerwoną na zywo i tez nie moge oderwać od niej oczu ! Kolor jest niesamowity, intensywny !

Prosimy na koniu !
wątek zamknięty
Jak tylko bede kmiała chwilke to zrobie 🙂..Ale jak na razie wizulanie i materiąłem jestem zachwycona 🙂
wątek zamknięty
Czy można kupić jeszcze gdzieś potnik i owijki eskadrona (cotton chyba? taki jak wstawiała Libella strone wcześniej) kolor Gelb? Jeśli tak to gdzie? 🙂
wątek zamknięty


I moim zdaniem pod ujeżdżeniówką najlepiej wyglądają ujeżdżeniowe


Zgadzam się! 🙂 VSD gelb wygląda fajnie, ale VSS już za bardzo jest "okrągły" 😀 A petrola Tobie albo Martynceikoniki ukradnę W każdym z 3 cottonków, które wstawiłaś Libuś wygląda cudnie wrt
wątek zamknięty
Fin dziękujemy 🙂 a Petrola to już mi raczej nie ukradniesz bo go sprzedałam jakiś czas temu 😉
Qaida raczej już nigdzie nie dostaniesz Gelba, nawet na ebayu ich nie ma🙁 Bardzo jestem z siebie dumna że go w porę upolowałam 😀😀
wątek zamknięty
Na ebayu są czasami,były cottony,brillanty i jakiś impuls🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 listopada 2008 19:20
Aha!Ludki kochane, miałabym ogromna prośbę

Czy ktoś byłby tak miły i jak będzie w InterApi (5 lub 6.12) kupiłby mi czaprak Eskadron cotton czarny i uwiąz brązowy

Jakby co, to proszę o wiadomość na priv.
Bardzo mi zależy. Sama bym pojechała, ale w tym czasie będę w Katowicach

Nie wszyscy czytaja ogłoszenia, a mi bardzo zależy na tym czapraku
wątek zamknięty
a co tam sie wyprawia w ten weekend w interapi ? znane sa jakies szczegoly? :>
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 listopada 2008 19:25
maja promocję na wszystko (-20%)
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
25 listopada 2008 19:32
asds_z_hreczką
Wiem ze są świetne dlatego juz mam dwa takie czapraki ( szafir, brazik) i nadal jestem zachwycona ! Myślałam, ze czerwień nie przypaddnie mi do gustu, a tu proszę , gdyby nie te dwa to nad czerwienią tez się bym zastanawiała.

A ktoś chwalił się zakupem Prahdy lawendowej . Czy mozna prosic o foty na koniu ???
(bo jakoś nie przyuważyłam- a być moze fotki były pod koniec działania starej volty).

Co do Gelb- to też nieustannie poszukuje cottona wersji dresiarskiej, albo choć wszechstronnego 😉 Załapałam się na owije i marzy mi się potniczek 🙂
wątek zamknięty
a to pewna wiadomosc o tej wyprzedazy? Bo jak tak to trzeba bedzie w kolejke wsiąsc i pojechac 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 listopada 2008 19:38
asds_z_hreczka pewne na 100% dostałam maila, że w tym dniu mają -20% na wszystko
wątek zamknięty
dorotheah napisał:
A ktoś chwalił się zakupem Prahdy lawendowej . Czy mozna prosic o foty na koniu ???
(bo jakoś nie przyuważyłam- a być moze fotki były pod koniec działania starej volty).



Crazy sie chwalila, a teraz w kulki leci i czaprak jeszcze konia nie widzial
wątek zamknięty
asds- pewna, pewna ^^ 😉
wątek zamknięty
hmm To 6 bede sie musiała chyba wybrac..o ile cokolwiek zostanie po piatkowym szturmie
wątek zamknięty
Szkoda, że wysyłka nie obejmuje tej promocji....;(
wątek zamknięty
ta wyprzedaz to nie ten weekend tylko chyba przyszły nie?
wątek zamknięty
Misia tak🙂
wątek zamknięty
Mia - ten model się ubija niestety. Mam pad anky i jest niezniszczalny, chociaż cieńszy.
wątek zamknięty
tylko w sumie nie potrzebuje nic tam kupowac?

Dziewczyny a nie próbowałyscie sie zapytac o mozliwosc zakupu przez interent w tych dniach od nich z rabatem 20%?

AHa...doczytałam włąsnie ze wysyłka nie obejmuje lol...szkoda...
wątek zamknięty
asds- ja pytałam- nie mozna ;(
wątek zamknięty
No szkoda, szkoda... jak tylko dostałam maila, to od razu wysłałam odpowiedź z pytaniem... niestety;/ A możliwości pojechania do Milanówka nie mam... Bo ze Szczecina jestem🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.