Kącik Małolata...:D

brawo  😎

a ja lecę do szkoły... obym przeżyła chemię i niemiecki!
A ja zaspałam na 9. 🙄 I w szkole byłam tylko godzinę.
A zaraz pędzę do koleżanki, a potem ostatni angielski przed świętami. 😎
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 kwietnia 2011 15:42
A ja się w dalszym ciągu cieszę słoooodkim lenistwem 💃! I zaraz do koniowatego.
Ja już wróciłam z treningu i jestem tak podjarana, że mimo zmęczenia i tak nie zasnę!  😜
Mój koń jest genialny! Idealny wkkwista!  😍 😍 😍
Mój koń jest jednak niesamowity, bardzo grzecznie wszedł do przyczepy, bardzo grzecznie czekał w stajni na nowy boks, dał się głasiać, nie telepał się, ani nie stresował jak to zwykle on, cudownie  😜
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 kwietnia 2011 15:48
Frania gadaj, co robiłaś na treningu!?
Moja orientacja w terenie powala. Idąc do koleżanki zgubiłam się, zrobiłam ogromne koło, a potem okazało się, że dwa razy byłam blisko jej ulicy. 😵
Dzisiaj skakałam kors. Platfus drugi raz w życiu skakał krosówki, a poza małym incydentem przy pierwszym skoku skakał wszystko, a ja mu naprawdę nie pomagałam. Siedziałam na nim jak paralityk, nie widziałam odległości, jechałam złym tempem itd. Trener stwierdził, że lepszy koń do wkkw mi się nie mógł trafić i nie wierzył mi, że drugi raz w życiu widział krosówki na oczy.
W piątek jeszcze raz skaczemy  😜

A jutro i w czwartek ujeżdżenie które idzie nam okropnie  😵
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 kwietnia 2011 16:01
Dacie radę 😅!
Frania oby wam gładko poszło.

Dzisiaj jakiś dzień dobrych ocen, dostałam cztery 4 i jedną 6.  😁

edit: przecinek.
edit2: Co tu tak ucichło ?  👀
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 kwietnia 2011 20:01
Malolaty jak wam poszły testy gimnazjalne???

wiecie co... nawet fajny jest ten mój koń  😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 kwietnia 2011 20:12
Małolaty! Trzymajcie za mnie jutro kciuki, piszę sprawdzian z wodu, o którym dowiedziałam się dzisiaj i poprawiam polski...jeszcze kartkówka z chemi...(1 gwarantowane z chemii)
Te 3 dni, włącznie z jutrzejszym są superaśne. Rekolekcje do 11, a potem wylegiwanie się na słońcu. 😜
mój koń jest cudowny  😍 tak strasznie żal będzie mi się z nim rozstawać  🙁

skakaliśmy! a że ja się strasznie boje, to na prawdę mu nie pomagałam. Mimo to w dystansie pasowało i koń oddawał okrągłe skoki  😍 Nie raz było dalej bliżej ale zawsze na wyznaczoną ilość fuli. jeszcze pokażemy na zawodach  💃 Wszyscy stwierdzili, że skakał dziś super i że na prawdę są w szoku po tym co było ostatnio. Kocham go!!  😜
Arroch, Arroch, napisz mi eska jak poszło i czy wszystko okej 😉
Kawecan   Jeździec bez konia...
19 kwietnia 2011 22:10
To już 7 raz. 3 dotkliwy.  😕 🙁
zaspałam i nie poszłam do szkoły, bo kręci mi się w głowie... super  :/
A ja już jestem po spacerku z psem, byłam w terenie na godzinnego stępa, wzięłam konia na trawę, wyczyściłam go, wypastowałam oficerki i z niecierpliwością czekam na trening 🙂
Zna ktoś może lekturę 1 gimnazjum Tolkiena "hobbit"
Bo musze zrobić pół godzinna prezentację w PowerPoint na temat "Przestrzeni magicznej czyli miejsca, mapy itp.
Bardzo prosze o pomoc  😅 przydadzą się wszystkie liniki, teksty zdjęcia
meganhorse(()) - pół godzinna  😲 woow , niestety nie pomoge bo jestem o klase niżej  😉

Kawecan   Jeździec bez konia...
20 kwietnia 2011 17:12
Gracie w RidingClub Championship? Ja ściągnęłam ale zarejestrować się nie mogę bo serwer nie czynny.  🤣
Kamita01
No wasnie i jesycze notatka dla calej klasy zalamuje mnie ten polski  🤔wirek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 kwietnia 2011 17:54
Gracie w RidingClub Championship? Ja ściągnęłam ale zarejestrować się nie mogę bo serwer nie czynny.  🤣


Ja miałam lepiej, ściągnęłam i się okazało że komp za słaby i mi się resetował jak włączałam grę 😂
Kawecan   Jeździec bez konia...
20 kwietnia 2011 18:10
Taaa. Jak rok temu ściągnęłam, jeździec był bez twarzy i nic nie mogłam zrobić.  😀 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 kwietnia 2011 18:46
meganhorse(()) toż Hobbit to świetna książka, masz teraz przerwę świąteczną, przeczytaj, ja nie miałam jako lektury, ale naprawdę mi się podobała, chyba za niedługo przeczytam jeszcze raz  🙂
meganhorse(()) powodzenia  😁
Ja niestety fantazy nie kupuje. I filmów i książek całych nie potrafię pochłonąć.
Dziś kolejna gitara u księdza. I umiem już 2 piosenki zagrać  👍
Daaawno mnie nie było, wiem, nie tęskniliście  😎
Kawecan   Jeździec bez konia...
20 kwietnia 2011 18:56
No właśnie przeczuwałam że czegoś mi brakowało.. 😉
Śledzę wątek cały czas, ale jakoś zawsze brakuje mi czasu żeby napisać. Byłam ostatnio na pierwszych zawodach skokowych w tym sezonie robić zdjęcia...aż zachciało mi się jeździć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się