Kącik Małolata...:D

Heels   Ouuu, to musiało boleć...
22 maja 2011 21:47
E tam, mi nauka nie jest potrzebna. 😎


po co, jak mamy siebie? ;D
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 21:49
Poszłam się kąpać i tyle naprodukowałyście! Ja to muszę posmarować bolącą nuzię i spać 😀 Mam nadzieję, że mama mi ustąpi i nie puści mnie do szkoły :P
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 21:50
Heels haha, właśnie. 😀
.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 maja 2011 21:55
EwuśCa, TAAAAAK!  😍
Hermes Pijona !
a ja już czuję że w czerwcu będę chora na potrzeby szkoły  😁


dziewczyny, srsly? gadacie na publicznym forum o piciu/paleniu? chwalicie się ile razy się nawaliłyście? kiedy większość tutaj zna wasze dane osobowe? co jest z wami nie tak ostatnio? zapanowała tu chora atmosfera. zrobiłam porządki, chciałam zostawić tutaj tylko te osoby, które chcę czytać, stary skład. wyszło tak, że na niektórych stronach nie mam ani jednej wiadomości o innym tekście niż "Ten użytkownik jest aktualnie ignorowany.". serio, dzieje się tutaj coś niedobrego. co poniektórzy mądrzejsi już się stąd usunęli. czytam ten wątek z miną:  🤔  🤔  🙄  😲  😲  🤔wirek:  :/  a nawet  🤔zok:  czy  🤔zczeka:  sama nie będąc świętą. I'm done. wrócę (a może nie?) kiedy niektórzy z was wrócą do normalności i kiedy czytając notabene Kącik Małolata mi samej nie będzie się włos jeżył na głowie. dorosłam? no way. stałam się bardziej marudna? maybe. ale nie mogę tego czytać i być obojętna. nie, nie strzelam focha i nie wypisuję się, po prostu brakuje mi dawnego Kącika. jak coś to PW. see ya guys.
Amen. Chociaz sie nie odzywam, to caly czas czytam watek. to co sie teraz dzieje tu,jest STRASZNE!
niemiłku, jak zwykle wyjęłaś mi coś z ust (lub spod palców). kiedyś było tu fajnie, naprawdę. kiedy czytam posty niektórych jest mi aż głupio i wstyd, że jesteśmy w tym samym wieku 🤔wirek:
ogłady trochę, ludu!
Fajnie czasem luźniej pogadać, ale tutaj jest gruba przesada momentami.😉
ten moment ciągnie się od... no właśnie?
ech, co za czasy. wszystko schodzi na psy 😉.
Patrzcie jaka cisza nagle. Chyba o czymś to świadczy. 😎
nie no, wszyscy śpią przecież  😁
popsułyśmy zabawę, po prostu.
jak zwykle, zresztą 😎.
ale mnie nogi bolą, starzeję się, pojeździłam na 2 koniach i wymiękam, co prawda po 2 tyg. przerwie ale jednak, jutro nie będę mogła wstać, oj 😵


ankersiku, ta zniewaga krwi wymaga, no jak mogłaś  😁
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1018339#msg1018339 date=1306098049]
co jest z wami nie tak ostatnio? zapanowała tu chora atmosfera. zrobiłam porządki, chciałam zostawić tutaj tylko te osoby, które chcę czytać, stary skład. suję
[/quote]

Niestety to naturalna kolej rzeczy na forach i nie pierwsze forum na którym obserwuję spadek poziomu rozmów, po pojawieniu się nowych userów, szkoda tylko, że Kącik Małolata dotknęło to tak szybko 🙁 I ciekawa jestem co będzie w wakacje, jak ludzie będą mieli dużo czasu i niestety będzie się im nudzić  🙄
ja naprawdę nie chcę, żeby nasz Kącik się rozpadł, chciałam żeby niektórzy nieco pomyśleli nad sobą. po kilku osobach nie spodziewałam się takiej postawy. poznałam tutaj tylu fajnych ludzi, błagam, niech to się nie zmarnuje  😉

może warto ustalić tutaj na nowo porządek? albo jakiś zahasłowany chat dla "starszyzny"?

jeśli chcecie możecie mnie hejtować  😎
mils   ig: milen.ju
22 maja 2011 22:37
Mogę robić małego OT? 😡 Miała któraś z was do czynienia z rękawiczkami firmy Lag? Konkretnie chodzi mi o model Domi Sued Anti-Slip. Chyba, że znacie coś dobrego, a w niewysokiej cenie. :kwiatek:
ale ucichło  👀

ja lecę do szkoły.  🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
23 maja 2011 09:37
Ja leżę chora na kanapie 😵.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
23 maja 2011 10:13
Ta a moja klasa ma zieloną szkołę na którą nie chciało mi się jechać, więc postanowiłam pojeździć w tym tyg.🙂
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
23 maja 2011 10:58
AtlantykowaPanna - konik pojechał na kastrację 😅

Zrobiła się lekka przesada... 🙁
mils   ig: milen.ju
23 maja 2011 12:48
Heels to dobrze. 🙂
O nie, mam spr. z infy teraz. 🙁
Ponawiam moje pytanie. 😡 :kwiatek:
O nie, mam spr. z infy teraz. 🙁


łączę się w bólu bo ja też, a mamy z Accessa, którego totalnie nie ogarniam  😕
mils   ig: milen.ju
23 maja 2011 12:57
pippi ja z funkcji w Exelu. 🙁 Też nie ogarniam.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
23 maja 2011 13:26
Małolaty chyba kupię wałaszka 8 letniego folblutka, do towarzystwa dla młodego🙂

Folblut ma zamkniętą powiekę ale nie przeszkadza mu to..
mils   ig: milen.ju
23 maja 2011 13:27
AP sorry, że zapytam, ale... Ile ty masz swoich własnych koni? Bo już się pogubiłam. 😡
Muszę kupić koleżance prezent. Z którego sklepu w necie szybko mi wyślą? 👀 Na 3 czerwca muszę mieć...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 maja 2011 13:38
niemiłek, fakt, niektórzy przeginają, ja w sumie też za dużo rzeczy napisałam publicznie, ale teraz mi przez to głupio.
I jestem za tym, żeby zrobić jakiś regulamin, itp. bo ja teraz nie da się tego ogarnąć to potem już tym bardziej 😉
Na koniec roku zaczęłam się super uczyć! 😀
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
23 maja 2011 13:50
A mi nie ejst głupio bo nic co napisałam nie było ni nielegalne ni niemoralne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się