CSI Katowice Parada Horse Show 2-5.XII.2010

Ja na pewno bede z klasą piątek-sobota .

A czy z koniem to nie wiem , tata ma jakieś plany ale jakie to nawet najstarsi rzymianie nie wiedzą  👀
Słuchajcie - a czy ktokolwiek zna program zawodów?? Bo nigdzie go nie widzę 🙄

Bilety już w sprzedaży... a skąd można wiedzieć, na jaki dzień kupić bilet, jeżeli nie wiadomo jaki konkurs kiedy będzie (chodzi o potęgę i inne konkursy dodatkowe).
Podbijam pytanie ancyka0991  😲
Jeśli będzie warto, będę w sobotę  👀
Ciekawa jestem co wyjdzie z tej imprezy 🤔

Na forum "Indeksu" zamieszczona jest informacja, że we Wrocławiu:

"W pokazach skoków i konkursie potęgi skoku wystąpią między innymi:
Tomasz Klein, Jarosław Skrzyczyński, Grzegorz Kubiak, Piotr Morsztyn, Marek Lewicki. Myślimy, że emocji nie zabraknie."

A jak wiemy imprezy się pokrywają...

będąc ostrożnym optymistą chciałbym zwrócić uwagę, iż w poprzednim roku było podobnie, ba - nawet była przez indeks zarezerwowana hala spodka - i niestety nic nie wyszło... wiec zobaczymy wszystko pewnie w grudniu...
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 października 2010 06:31
ja tez sie chyba do spodka wybiore...z czworonoznym... 😎
lostak, a kiedy będziesz jechać - sb czy nd?:> kurcze wie ktoś co się będzie  wktóry z tych dwóch dni działo? chce się przejechać, chcę wyciągnąć faceta ale nie wiem na który dzień!
Scottie   Cicha obserwatorka
11 października 2010 10:02
Może i ja się wybiorę, ale... muszę znaleźć jakiś w miare tani hotel w okolicach Spodka. Macie jakieś sprawdzone namiary?
W parku u w Ośrodku Harcerskim w hotelu Skaut, jeszcze jakieś kilka lat temu były znośne ceny i warunki. Blisko na przystanek tramwajowy, a podjeżdżasz pod samiuśki Spodek 3-4 przystanki.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 października 2010 15:17
ktoś już zakupił bilety/bilety  👀
Na
stronie Adrenalina Cup http://www.adrenalinacup.pl/images/stories/pliki/uchwalazarzadunr1lista_zawodnikow.pdf pojawiła się wstępna lista zawodników
startujących w zawodach w grudniu w katowickim Spodku. (po prawej
stronie)Dodatkowo w sobotni wieczór zostanie zaprezentowany specjalny pokaz reiningowo ujeżdżeniowy. Wstępnie ustalony jest następujący harmonogram czwartek około godziny 20-21 (do ok 21/22)... trening na arenie piątek około godziny 12.00 Adrenalina Mix Sobota około godziny 16.00 beczki około godziny 18/19 pokaz ujeżdżeniowo - reiningowy. Niedziela około godziny 18. tyczki. Oczywiście godziny są szacunkowe na razie i opóźnienia tez raczej nie są wliczone. Do piątku wieczór wstęp wolny. Bilety są już w sprzedaży - więcej informacji na stronie www.csi.katowice.pl
Ooo super. Pewnie się wybiorę, będę z aparatem  😀
Borys. kto będzie roił tę ujeżdżeniową część pokazu reiningowo ujeżdżeniowego? 🙂
no - na razie nie mogę powiedzieć, dopóki obie strony się nie dopasują do siebie 🙂
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
15 października 2010 21:24
ja już zbieram na wielkie zakupy które się w aucie nie zmieszczą pewnie  😂
rudazaraza pojedziemy busem  😁 !
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
15 października 2010 22:31
proponuje marchewkowóz  😁
tył samochodu będzie szurał o asfalt  😂
Ehh propozycje się ukazały na stronie.Super,nie ma U25..
a co z Poznanien > 👀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 października 2010 15:32
Naciu jest tydzień później  😉
co lepiej /? Poznan czy Katowice ?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 października 2010 17:02
zależy czego oczekujesz  😉
Czy chodzi głównie o stoiska czy program zawodów czy jeszcze cos innego
stoiska  😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 października 2010 17:15
to Poznań ma więcej stoisk (a przynajmniej miał do tej pory  😁 )
ok dzieki  😉
UWAGA UWAGA!
http://csi.katowice.pl/index.php/2010/10/wielki-pojedynek-w-spodku/

no to kibicujemy lostakowi i pani ewelinie.😉 będzie co oglądać 😅.
Jak jest z kupnem biletów na miejscu? Planujemy sie wybrać w kilka osób na niedzielę ale czy sie uda będzie wiadomo w sobotę  🤣, uda nam sie kupić bilety na miejscu czy nie ma szans?
myślę, że będzie szansa na to
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
02 listopada 2010 18:39
spotkał się ktoś gdzieś z propozycjami zawodów ale po polsku? bo dla mnie te co są na stronie są mało czytelne...
Ale jak to? CSI zawsze jest po ang,a barbórke masz po polsku  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się