SIODŁA

ja w swoim pomykam tereny i nie narzekam 🙂 jest naprawdę wygodnie
podeslesz linka do aukcji? moze byc via pw
Ależ proszę [[a]]http://cgi.ebay.de/Wintec-2000-Cair-Luftkissen-Vielseitigkeitssattel-/320619670493?pt=Reits%C3%A4ttel&hash=item4aa66bebdd[[a]]
Być może dostawe będę miała szybciej niż myślałam
super dokładnie ta sama "seria" co mojego tylko Ty masz dodatkowo z systemem Cair a ja mam z flock 🙂
będziesz zadowolona 🙂
mam takie pytanie do was (nie wiem czy piszę na temat w tym wątku)
jak to jest z numeracją euroridinga? rozstaw łęku 3 jak odpowiada prestige? 33? 34?
marysia550, na ihaha też jest i stamtąd wezmę na testowanie. Zależało mi bardziej na obiektywnej opinii użytkownika  😉
vissenna   Turecki niewolnik
28 listopada 2010 17:49
Mam wielką prośbę do kogoś kto zna się na siodłach Lemetexa.

Czy po numerze wybitym na siodle da się poznać rozmiar łęku?  👀

vissenna- mam lemetexa w stajni i mogę to sprawdzić. Jak nie zapomne (będę mu robić też fotki na sprzedaż to może przypadkiem sfotografuję) chociaż w tej chwili nie kojarze gdzie te wybicia są....

edit- widziałam w ogłoszeniach- mam takie samo 🙂
Czy ktoś kontaktował się ostatnio z firmą Daw-Mag?
Odpowiadają na maile czy nie ma co czekać i lepiej dzwonić?
Dzwoń, ja chyba nigdy nie dostałam od nich odpowiedzi na maila..., natomiast telefonicznie - pełna informacja i realna pomoc.
Ascaia
dzwon do nich, tam pracuja mili ludzie. Da sie wszystkiego dowiedziec i załatwić 🙂
Wiem ze ktoś tutaj pisał o rozstawie łęków w prestige,ale nie umiem tego teraz znaleźć. Czy mogłabym wiec prosić o informacje posiadaczy tych siodeł, jak szeroki jest rozstaw 34?najlepiej w cm, choc może też czy na szerszego czy węższego konia? :kwiatek:
a czy ktoś ma siodło County?
Wiem ze ktoś tutaj pisał o rozstawie łęków w prestige,ale nie umiem tego teraz znaleźć. Czy mogłabym wiec prosić o informacje posiadaczy tych siodeł, jak szeroki jest rozstaw 34?najlepiej w cm, choc może też czy na szerszego czy węższego konia? :kwiatek:


Na szerszego konia.
34 wg mnie wcale szeroki nie jest.No ale to zależy też od konkretnego modelu i konia i od tego jak to siodło się układa😉
chodzi o model Atena flaps, jest to rajdowka na ławkach.
vissenna   Turecki niewolnik
06 grudnia 2010 20:37
Epikea ja jeździłam przez jakiś czas w County Competitor 2000. Co chcesz konkretnie wiedzieć?
jak się ma stosunek jakości do ceny?
Faktycznie takie superowe sa te siodla?
🙂
vissenna   Turecki niewolnik
06 grudnia 2010 21:47
Epikea jedno z najlepszych siodeł w jakich siedziałam. Nie było ortopedyczne - pomagało ale nie nachalnie. Miękkie, wygodne  😍

Łaciate także było zadowolone - widać było że uwolniona łopatka pracowała z całą mocą 🙂

Miało w sumie tylko jedną wadę - skóra tylnego łęku wyblakła od słońca przestała być czarna ale jeździłam na używce
Ma ktoś Daw-Maga skokowego Grand-Prix Super? poluję na to siodło, ale zbieram opinie ;3.
asds   Life goes on...
06 grudnia 2010 22:06
Jeździł juz ktoś z was z siodłach forumowego Bogdana? wyglądaja jak dla mnie naprawdę super 🙂😉
też mogę bardzo polecić County! są bardzo dobrymi jakościowo siodłami i konie je lubią 🙂
Czy ktoś wie jakie jest porównanie rozmiaru łęku w siodłach Sommer, konkretnie łęk 30 do rozmiarów łęków siodeł innych firm? np.Euroridinga lub Daw Maga ?

dodaję: u źródła czyli niemieckiego producenta uzyskałam info, że łęk 30 należy do zakresu: łęk standard.
Mam takie pytanko : O ile maksymalnie można poszerzyć siodło Prestige i Daw Mag?
Iskierkaa93, Daw Mag w starej terlicy jeden rozmiar, a te nowe termoplastyczne chyba nie ma ograniczeń. Najprościej zadzwonić do nich i spytać.
Jeździł juz ktoś z was z siodłach forumowego Bogdana? wyglądaja jak dla mnie naprawdę super 🙂😉
ja jeżdżę...i siodło jest jeszcze lepsze niż wygląda.
...a ujezdzeniówkę mam własnie County i tez polecam . 😉
dempsey   fiat voluntas Tua
08 grudnia 2010 22:32
powinieneś jeszcze wspomnieć, że na Twoją cześć nazwano jeden z modeli
albo odwrotnie, to Ciebie zaszczycono  😉
powinieneś jeszcze wspomnieć, że na Twoją cześć nazwano jeden z modeli
albo odwrotnie, to Ciebie zaszczycono  😉
mnie zaszczycono, ale ciągle się obawiam, czy to nie zrobi Bogdanowi krzywdy- siodła naprawdę są prześwietne!
Burza- dzięki

A jak wygląda z poszerzeniem Prestiga? Czy ktoś ma porównanie jak rozstaw Prestiga 33 wypada w stosunku do rozmiarówki Daw Maga?
Ma ktoś Daw-Maga skokowego Grand-Prix Super? poluję na to siodło, ale zbieram opinie ;3.


Jeżeli o mnie chodzi to jestem bardzo zadowolona 🙂 Jakiś tydzień minął zanim się siodełko wyrobiło, bo na początku motałam się w nim, jak głupia. Jednak było warto 🙂
A jak wygląda z poszerzeniem Prestiga? Czy ktoś ma porównanie jak rozstaw Prestiga 33 wypada w stosunku do rozmiarówki Daw Maga?


Daw mag ma trochę zawężoną rozmiarówkę w stosunku do europejskich rozmiarów. W Daw- mag rozmiar 33 to jest XL.

Dempsey- nazwa siodła WROTKI sama się wybrała:
klienci pytając o siodło pisali:
czy to jest to siodło w którym jeździ Wrotki?
czy to jest Wrotka siodło? itd

My tylko się cieszymy,że Wrotki pozwolił nam tą nazwę używac oficjalnie. On sam jest wielkim entuzjastą tego siodła i tym bardziej nam miło.
To ,ze pojechał w nim cross za raz po kupnie siodła - utwierdziło nas w przekonaniu,że idziemy w dobrym kierunku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się