Top model-zostań modelką

[img]http://dcs-193-33-5-85.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/i/8248a99e81e752cb9b41da3fc43fbe7f/f305a436-f009-11e0-b595-0016355ba1d6.jpg?type=1&quality=90&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=580&srch=580&dstw=580&dsth=580[/img]

Tylko ja mam wrażenie, że ktoś tu poszalał z ps'em? Jego prawa noga i jej lewa - jego wygląda jakby wychodziła spod sukienki, jej jak doklejona. Tragiczne zdjęcie.
Odpadła ta, która moim zdaniem była w tym odcinku tragiczna. Biedactwo, słabo jej było, bla, bla, bla, pierdzielenie. Ona w ogóle jakaś nieobecna była, oczy bez żadnego wyrazu i jakaś taka "końska twarz". Słaaaabooooo... Dobrze, że odpadła. Jak patrzyłam na nią, to czekalam kiedy ktoś ją będzie cucić policzkowaniem, żeby jakakolwiek reakcja była.
Top Model oglądam, zazwyczaj z taką miną:  😲 🤔 albo 🙄
Mam wrażenie, że połowa tych dziewczyn nie ma nic mądrego do powiedzenia, nic ciekawego do pokazania.
Dobrze, że Karolina odpadła, wystarczy jedna drama queen w programie.
Szczególnie rozbawiło mnie w ostatnim odcinku gdy ogłaszali wyniki obrad jury i każda z dziewczyn miała się wypowiedzieć dlaczego ma zostać... Ja wiem,że dla tych dziewczyn to szansa na wybicie się, jakich nie ma wiele, ale bez przesady, takie błaganie o litość jest wręcz niesmaczne.

Nie przepadam za Anią. Ładna jest i w sumie podoba mi się jak wyszła na zdjęciach, ale wystarczy tych chwytających za serce historii. Olga baardzo ładna 😍 Gabrysia okrzyknięta 'osobowością programu' działa mi na nerwy - troche za duże adhd. Fajna jest taka blondynka, niska, po metamorfozie miała lekko rożowe włosy - imienia niestety nie pamiętam 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 października 2011 16:57
ja mam darprzyciagania patologii i lubienia  ludzi ktorych inni zniesc nie moga 😁
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
08 października 2011 17:04
Hej wam ! Kogo najbardziej lubicie z tej edycji ? Ja chyba tą Oliwię z Poznania
mówione jest o tym już od początku programu...wystarczy poczytać...
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 października 2011 07:42
Dokładnie jak napisała Cierpienie-to, że kilka dziewczyn mi się w ogóle nie podoba-zwłaszcza "na żywo"bez super fryzur i makijażu-bo na zdjęciach wszystkie wyglądają sto razy lepiej, to nie znaczy, że nie będę oglądać chociażby po to żeby pośmiać się z ich wypowiedzi, które nie rzadko, aż zwalają z nóg.
Up! Od paru dni na youtube nie mogę znaleźć odcinków ANTM, nawet starych serii... Czy ktoś z was wie, gdzie jeszcze mogę to zobaczyć???
szeprik są na torrencie.
to prawda że ten model to prywatnie facet Wolińskiego?!  😵 😵 😵
prawde to zna Woliński
nooo biedna Gabrysia bez matury... ale żenada
No i się jej nie udało... bidulka 🤣
i odeszła
Kawecan   Jeździec bez konia...
12 października 2011 21:35
Dobrze że Dorota przeszła.  😀 Gabryśka to sobie teraz może ryczeć w domu że nie ma matury.  🙄
buuuu
nie obejrzałam 🙁
a dziś taki odcinek

a ja zagapiłam się na ekipę z New Jersey i przegapiłam 🙁
muszę obejrzeć online
Nooo, bardzo dobrze, że Gabrysia odpadła 🙂 Jeszcze Natalia i Honorata mogą odpaść, potem się zacznę zastanawiać 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 października 2011 22:25
A moim zdaniem Gabrysia bardzo ładnie odeszła, z godnością i honorem. To fakt, że niesmaczne były jej komentarze typu "niech one sobie radzą", ale ogólnie mi się dość podobała. Chociaż chyba nie bardzo pasowała na top modelkę.
Wolałabym aby Joanna odpadła."Potencjalna modelka" Ma proporcje, twarz itd. ale płacząc na sesji "bo ją boli" i olewając chodzenie daleko nie zajdzie a dzięki Gabrysi program nie był taki nudny. Była inna, pewna siebie, energiczna, rozświetlała całe te towarzystwo. Mam wrażenie, że Joanna w ogóle nie cieszy sie z tego, że tam jest.
Dla mnie Gabrysia była kwintesencją głupoty w tym programie i jej brak matury walił po oczach, mimo że tego o niej nie wiedziałam. Nie lubię głupich ludzi, którzy muszą to non stop obwieszczać światu. Odetchnęłam więc 🙂 No a Asia dała ciała, fakt. No i wkurza mnie Olga, jak nie zacznie się starać i ogarniać to ją w końcu wywalą mimo że jest śliczna.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 października 2011 23:13
To prawda, też mam wrażenie że Olga nie daje z siebie wszystkiego, a jest najładniejsza. Choć mam wątpliwości czy jest ładna w typie modelki. No i przeraziło mnie jak ten trener się zapytał czy ma rodzinne skłonności do tycia  😵
a ja obejrzałam z tego http://topmodel.tvn.pl/odcinki,odcinek-6,najnowsze,4266,1.html (dzięki Noti  :kwiatek: )

ale fajnie, że Gabryśka odpadła
wkurza mnie Olga ;/ znowu się nie popisała
za to Victoria mi się bardzo podobała 🙂

w następnym odcinku znowu Anka będzie ryczeć  😵
W następnym odcinku prawie wszystkie będą ryczeć ;P
biedna Gabrysia bez matury... łap szpadl dziewczyno.


na szczęście w przyszłym odcinku sesja rozbierana, bo już się zaczynałam martwić 😁


Victoria jest moją faworytką 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
13 października 2011 15:05
Chociaż chyba nie bardzo pasowała na top modelkę.

Chyba? Na pewno! Mała, krótka, z przeciętną twarzą. Pomijam już wagę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 października 2011 15:36
A która tam pasuje?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 października 2011 21:20
grrrr jak mnie wkurza ta Ania vel Płaczka, nie mogę na nią patrzeć a co gorsze słuchać.............................. 🙇
ciekawe czy to prawda z tym wymiotowaniem w kibelku, albo dziewczyna ma super metabolizm :P i dlatego się zamyka na dłużej  😂
Ania jest strasznie dziecinna i naiwna i taka jakaś... no olać już to płakanie, może jest hiperemocjonalna, ale zachowuje się jakby miała 13 lat 😉

Mnie się podobają bardzo: Magda, Honorata, Viera i Viktoria.
Mi najbardziej od 2 odcinków Victoria 🙂
największy zawód - Olga
A która tam pasuje?

Żadna?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się