Top model-zostań modelką

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2014 21:35
Ja odnoszę się do tego, że dziewczyny pisały, że na wygląd nie ma wpływu. Tak więc według mnie MA WPŁYW na to, jak wygląda. A że z tego nie korzysta, cóż, jego sprawa. Dla mnie może mieć nawet różowe tipsy i błękitne pasemka 😉

hedonistka tak, mam swoje własne kanony męskości i mam prawo o nich mówić i pisać, jak każdy na forum 😀 Poza tym osoba zgłaszająca się do takiego programu (ogólnie pokazująca się w telewizji) musi być przygotowana na krytykę.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 października 2014 11:23
Maga w odsłonie takiej jak na zdjęciu wygląda całkiem ok 🙂 ja tam nie lubię "spuchniętych" facetów  😁
Góral ma pospolity typ urody jest przystojny ale nic poza tym niczym nie przykuwa według mnie uwagi już ciekawszy jest ten drugi...wybaczcie nie pamiętam imienia, ale jest ich już tylko 3 więc kto ogląda ten na pewno kojarzy
Z ciekawosci spojrzalam na instagram Michala Baryzy. Na 12 zdjec, 6 jest rozbieranych 😂
Chyba nie jestem szczęśliwa że Maga odpadł,nie będę miała z czyjego głosu i dziecinności nabijać się co poniedziałek...
DressageLife , jestes drugą Ola Żuraw ?  🤔
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 października 2014 21:49
Dlaczego ja weszłam w ten wątek! już wiem kto odpadł i gdzie zabawa z oglądania?! 😉
Można się pośmiać-ja oglądając ten program czuję się niesamowicie dowartościowania pod względem intelektu-zawsze jednak zastanawia mnie, czy oni mają w kontrakcie zachowywanie się jak idiota i głupie chichotanie,czy tacy po prostu są.
Naciau, ten koleś mnie denerwuje niesamowicie.I nie chodzi o wygląd,który mi się nie podoba-ale do modelingu jest idealny,ale o zachowywanie się jakby miało się pięć lat i ktoś zniszczył ulubioną lalkę.
Mam kolegów na SGH którzy znają osobiście i na żywo jest tak samo dziecinny i denerwujący.
DressageLife - Dziecinny przez głos? Dla mnie on wypowiada się całkiem z sensem, nie widzę, by odbiegał jakoś od innych uczestników. Może nawet wręcz przeciwnie. Swoją drogą fajnie oglądać Top Model do śmiania się z kogoś  😵
Mnie Maga ni ziębił ni grzał, ale uważam, że słusznie odpadł - dziś był najgorszy. Jeżeli wywaliliby kogoś innego tylko dlatego, że Maga ma potencjał to byłoby mocno niesprawiedliwe.
Dziecinny bo zawsze coś mu nie pasuje,i zawsze ma wymówkę.
Top Model oglądałam zawsze z mamą,żeby się ponabijać- w 1 edycji z Poliny,w 2 z Ani Bałon-ogólnie siedzimy zawsze i pękają nam przepony ze śmiechu.I nie wstydzę się że oglądam żeby ponaśmiewać się z Magi-nie toleruję ludzi bez jaj,a on ich nie ma w sensie umysłowym.Choć z wyglądu się nadaje.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 października 2014 00:07
I nagle wszyscy tutaj tacy tolerancyjni...

DressageLife mądrze prawisz, poleję Ci! 😁 :emota200609316:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 października 2014 08:09
Ja też uważam, że odpadł słusznie. Może ma potencjał, ale chyba nigdy go nie pokaże. Ja nie wiem, co musiałoby się stać, żeby jego twarz wyrażała cokolwiek. Słusznie powiedział Saleta - że go nie widział ani razu uśmiechniętego. Program to część rzeczywistości, ale chłopak musi zacząć od psychoterapii, żeby zyskać wiarę w siebie i móc pokazać swoje atuty w modelingu.

Natomiast denerwowało mnie, jak się wypowiadał, bo nie mogłam prawie nic zrozumieć, jakby mówił przez zaciśnięte usta.
A według mnie ten chłopak cynicznie grał swoim złym losem/przeszłością/ niekończącymi się nieszczęściami.
Nie znoszę takich osób. Do licha! Nie aplikował w konkursie o protezę nogi! Co w modzie ma do rzeczy jego przeszłość/ rodzina i inne smutki? Miałam do czynienia z taką osobą w realu, co to wiecznie miała pod górkę i zagnębiała otoczenie litaniami o swych nieszczęściach. I manipulowała, wykorzystywała, rozgrywała jak tylko chciała.
Chłopak miał martwą twarz, nie starał się korzystać z rad zawodowców jak inni i odpadł. Bo się widocznie nie nadaje.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2014 08:33
opolanka, bo mówił. Aż szkoda bo chłopak serio ma twarz do modelingu, ale ktoś musiałby nim potrząsnąć, żeby się zebrał w sobie. Taka z niego mimoza rozmemłana i w świecie mody raczej by nie dał sobie rady psychicznie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2014 08:41
Ciezko sie dziwic, ze nie ma pewnosci siebie jesli zapewne cale zycie z niego szydzono. Inna sprawa, ze faktycznie trzeba wziac sie w garsc i jak juz sie cos zaczelo to dokonczyc- skoro byl na tyle odwazny, zeby isc do Top Model to mogl byc na tyle odwazny, zeby sie postarac 😉

I w sumie tam 3/4 uczestnikow gra swoim "strasznym losem" 😵 mnie dziwi, ze ludzie sie dalej na to nabieraja.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2014 08:49
Czarownica, znam wiele osób "innych", z których szydzono. One ze swojej inności zrobiły atut, potrafią się śmiać ze swoich wad i potknięć, a nie tłumaczą mętnie tak, że nikt nie wie o co chodziło na początku. Dodatkowo bardzo niefajnie postąpił z Osi  😤
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2014 08:55
Safie ale nie każdy jest taki sam 😉 Są osoby które będą olewać szydzenie, a są i takie które doprowadzi to do depresji. Ot, kwestia psychiki. Aczkolwiek i tak uważam, że aż taki niepewny siebie nie mógł być skoro poszedł na casting- to świadczy o tym, że jednak jakąś tam wiarę w siebie i pewność ma.
Ale ja tak tylko sobie spekuluję, bo dopiero jak komp do mnie dotrze będę oglądać dalej od 4 odcinka 😉
dziewczyny w ostatnim odcinku dziewczyna wygrala bon na zakupy na allegro. I kupiła tam żakiet czy narzutkę taka oliwkowa ze złotym pasem  👀 gdzie mogę to znależć szukam na allegro i jakos bez rezultatów. Może ktoś sie zetknął?
w zbliżeniu na tablecie jak robiła zakupy w tytule aukcji jest napisane "marynarka oliwkowa damska, pasek, złota klamra", po wpisaniu w allegro niestety nie wyskakuje więc widocznie już jej nie ma....
no własnie szkoda, bo o taką tylko biała mi chodziło i nie wiedziałam czy szukać tego jako żakiet, okrycie wierzchnie czy inne licho 😉
Ja obejrzałam przed chwilą wczorajszy odcinek i jestem szczerze zawiedziona. Uwielbiałam Górala a w tym odcinku był błaznowaty i irytujący, że nie miałam ochoty na niego patrzeć. Zaczyna się popisywać i baaardzo na tym traci. Wkurza mnie też to, że połowa odcinka to były opowiadania jak to bardzo oni wszyscy mieli straszną przeszłość. Kurde, nie znam osoby, u której wszystko zawsze układało się kolorowo. Nie rozumiem po co oni wyciągają takie rzeczy. Skopię cię jakbyś był moim ojcem.. No co to ma niby być..  😵 Jestem ciekawa czy wygadywanie tych żałosnych historii o nieszczęśliwym życiu mają zapisane w umowie..
widocznie sa za nudni i musza cos ubarwic.
niestety ale często są to zalecenia producenta. Jak wystepowałam w innym programie TVNu to właśnie nalegali na maksymalne "ubarwienie" historii, opowiadanie o emocjach, dużo określeń jak się czułam itp Więc najpewniej, tak, mają to w umowie. Poza tym, rzewne i traumatyczne historie lepiej się sprzedają. 90% uczestników podobnych programów to ludzie z "czarną przeszłością", traumą, nieszczęściem vide bezdomni, sieroty, chorzy ludzie.

a to, ze Maga odpadł bardzo mnie zdziwiło. sądziłam, że taką charakterystyczną postać zostawią, bo to skrzyżowanie Poliny, Michaliny i Ani z poprzedniej edycji. Wiecznie zdołowane, wysłowić się nie umie i androgeniczne. Więc wrożyłam finał.
Co do Ani to sama osobiście mi przyznała, że to wszystko to pic na wode. Z góry wszystko jest ustalone.

W rzeczywistosci Ania jest strasznie cwaną i zaradną dziewczyną. Ale się uparło, że to płaczka itp. No ale tak już się uparło, że ludzie bardziej będą stać murem za tym co zobaczą niż za tym czym faktycznie wiedzą.
Co do Ani to sama osobiście mi przyznała, że to wszystko to pic na wode. Z góry wszystko jest ustalone.

W rzeczywistosci Ania jest strasznie cwaną i zaradną dziewczyną. Ale się uparło, że to płaczka itp. No ale tak już się uparło, że ludzie bardziej będą stać murem za tym co zobaczą niż za tym czym faktycznie wiedzą.

Utarło chyba?  😉
Tania faktoza 😉 Dzieny za poprawkę!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 października 2014 08:28
Wścieknę się zaraz 👿 👿
Próbuję odpalić w ty 👿 TVN-owskim playerze 4 odcinek. I reklamy lecą ślicznie, potem film się ładuje.... i ładuje, ładuje, ładuje, i d**a. Nie odpala się, bo się ciągle ładuje 👿
Ktoś wie o co chodzi? :/

Edit: olalam to, serialnet mnie uratowalo.
Czemu my jeszcze zadnych voltopirow tam nie wyslalismy? 😜 a takie laski na forum mamy!
Nasze laski sa za madre na takie programy 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 października 2014 09:22
W sumie 😁
dziewczyny w ostatnim odcinku dziewczyna wygrala bon na zakupy na allegro. I kupiła tam żakiet czy narzutkę taka oliwkowa ze złotym pasem  👀 gdzie mogę to znależć szukam na allegro i jakos bez rezultatów. Może ktoś sie zetknął?



wygrała bon do Mohito
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się