... ślub :) ...

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 września 2012 20:30
akzzi pewnie, że będziemy chciały  😁 tu nie trzeba się pytać 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 września 2012 20:38
Chciałoby się powiedzieć, że poniósł was melanż  😁
u nas zostało 24 dni.... jest już stres czy wszystko aby na pewno załatwione  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2012 11:13
kkk, śliczna panna młoda będziesz 🙂
JARA to się dopiero okaże 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
06 września 2012 08:17
Mój bukiet i nasze obrączki


i kilka zdjęć




pieeeknie!  😍
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 września 2012 10:46
ash śliczne  😍
ash piekne te "falbany" na sukni.Niesamowite formy geometryczne sie z nich stworzyly na zdjeciach!

Bosh.. w nast. poniedzialek mamy juz druga rocznice slubu. I po dwoch latach uzerania sie z moim za dlugim podwojnym nazwiskiem (oj glupia ja bylam i przecenilam Niemcow...) bede je zmieniac na "normalne" tzn. pojedyncze. Juz sie dowiedzialam o procedury i podobno ma pojsc gladko,tylko trzeba sie bedzie najezdzic.
ash, cudo!!!! 😍
arma a Ty w końcu dasz jakieś fotki?
ash   Sukces jest koloru blond....
07 września 2012 08:01
dzięki dziewczyny!! :kwiatek:

arma, no własnie! dawaj fotki!!!!!
Obiecuję po niedzieli cos wrzucę bo jeszcze nic nie mam 🙁 a robione tel nie chce wstawiać bo nic nie widać 😉
ash, naprawdę pięknie ci było w tej sukni, wyglądasz jak z katalogu! Ależ ci zazdroszczę, też chcę mieć takie foty 😀

armaquesse, super, czekam na fotki!
oni w ogole jak z bajki wygladaja  🙂

Aarma, Aaarma!! A jak w ogole Twoje samopoczucie??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2012 11:14
nerechta, a kiedy Twoje zdjęcia?
moich juz starczy, nic ciekawego nie mam w sumie... ;( 😀
nerechta, moje do d... :/ nie mam co załatwiać luzik guzik wiec dołek bo muszę być w biegu żeby normalnie funkcjonować. Jeszcze tydzien wolnego podczas którego bedziemy realizować mój prezent od Pana Młodego 😉  i koniec. Ale mój mąz chodzi i co tydzień przeżywa naszą kolejną "tygodnicę"  😵 😁 A Twoje samopoczuce mężatko? 🙂

Kurde ja sobie myslę , że ash to mogłaby wór po pyrach założyć i tak by była śliczna panną młodą 🙂
A mój slub za 5 tygodni...  😵
Decyzja zapadła 2 tygodnie temu, udało nam sie zalatwic w tym czasie USC, sale, dj-a, obraczki, zaproszenia dzisiaj przyszły, kiecki mam obejrzane ale jeszcze nie kupiona bo sie boje ze jak kupie teraz to za 5tygodni bedzie za duza wiec pewnie bede czekac do ostatniej chwili.

Jednoczesnie ogladamy mieszkania bo chcemy sie do konca roku wyrobic z Rodzina na swoim i szczerze mowiac to szalone wszystko jest mega.
Zazdroszcze Pannom Młodym które mają rok na przygotowania i mogą sobie dopiąc na ostatni guzik.
U mnie troche byle jak byle szybko 🙁
Marzena, o rany, ale akcja!! Dlaczego taka nagła decyzja? Odważna babka z ciebie 🙂
Marzena, to gratuluję i... współczuję pośpiechu! Ale zobaczysz i tak będzie pięknie bo to Wasz dzień!!! 🙂
Marzena, woow 😀 Gratulacje! Swoja droga rok to i tak malo i i tak nie da sie wszystkiego zalatwic jak sie chcialo  🤣 A na spontana bedzie pewnie fajnie 🙂

Arma u mnie to samo 🙂 Szkoda ze juz po i ze nie ma juz tego wyczekiwania. Trzeba sobie czas czyms zapelnic wiec zarzucilam sobie workout i planowanie mojej "kariery zawodowej"  🤣
Chwal sie co za prezent? 🙂
Moj na miesiecznice przyniosl kwiaty i szampana, faaaaaaaajnie  😍 Lubie byc mezatka 🙂

Ash to mnie denerwuje wiec nie bede juz wiecej komentowac...  🤔  🤣  🤣
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
07 września 2012 12:19
Kurde ja sobie myslę , że ash to mogłaby wór po pyrach założyć i tak by była śliczna panną młodą 🙂


Ostatnio dokladnie do tego samego wniosku doszlysmy ze Sierra - i potem kazda chcialaby miec taki wor po pyrach - i zonk- bo jakos nie wygladaloby to nawet ciut podobnie 😁
A zeby bylo smiesznej - zaręczyny były 12 Sierpnia.

Okazalo sie ze mieszkanie ktore wynajmujemy zmienia wlasciciela w mniej wiecej w ciagu pol roku mamy sie wyprowadzic wiec stwierdzilismy po co wynajmowac jak mozna kupic wlasne na kredyt,
doradca finansowy nas namowil na rodzine na swoim, a zeby dostac trzeba byc malzenstwem wiec decyzja - skoro i tak planowalismy sie pobrac, co prawda w Maju 2013, ale zawsze wiec rownie dobrze mozemy zrobic to w tym roku.

I machina ruszyła.
Gosci mam pospraszanych telefonicznie narazie bo czekalismy az drukarnia przysle zaproszenia, niektorzy sie tez grzecznie w czolo pukaja czemu nam sie tak spieszy, polowa pyta czy w ciazy jestem 😉

No ale co, ja sobie nie poradze? Poradze 😀
Co prawda nie mam czasu juz na nic bo teraz popoludniami albo ogladamy mieszkania albo jezdzic bedziemy z zaproszeniami, siedze ciagle na allegro i zamawiam kolejne elementy (aktualnie kokardki na wodke)
o wlasnie, wodke tez juz mam, a wino bede miec kolo srody 😀
no i wiadomo, pretensje rodziny (no dobra, tesciowej) ze czemu tych zapraszamy a tamtych nie. a ze tamtych nie wypada nie zaprosic. a restauracja przez nas zaklepana ma limit miejsc 50 sztuk i ani sztuki wiecej - nie dociera niestety.

Jak nie zwariuje to bedzie cud.
Mój ślub za miesiąc a ja jeszcze w Norwegii. 1000 rzeczy jeszcze nie załatwionych,ale cóż... powiedzcie mi jakie wino najlepsze wytrawne, pół czy jakie? Jak je wybrać ( ja jestem nie pijąca wiec kompletnie się na tym nie znam)?
Najlepiej chyba półwytrawne albo półsłodkie.
ja zamawilam pol na pol czerwone i białe.

i teoretycznie zamawia sie 1 butelke na 2 gosci weselnych.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
07 września 2012 13:59
wino musi pasowac do jedzenia. polslodkie do obiadu? a fuuj 

z wytrawnym winem dalej zajdzeisz niz z polslodkim. albo lepiej kupic wytrawne czerwone i jakies lekkie biale, typu Riesling (moze byl polwytrawny). mozna tez  Pinot Grigio, etc. wtedy wilk syty i owca cala.
ash   Sukces jest koloru blond....
07 września 2012 13:59

Kurde ja sobie myslę , że ash to mogłaby wór po pyrach założyć i tak by była śliczna panną młodą 🙂


oj kochana strasznie mi miło, ale uwierz że wielu kieckach wyglądałam jak dziewczynka do komunii 😡

szafirowa, Sierra zwariowałyście równo.  😀 :kwiatek:

nerechta, arma ja nadal czekam na wasze fotki ❗ ❗ ❗ bez wymówek.
a u nas w niedziele już 3-y miesięcznica haihihi 😁
Może... ale ja z prawdziwej, niekłamanej i niepohamowanej zazdrości.  😜 Uroda piękna i klasyczna, figura marzeń i jedyna  pozwalająca na tak odważną kreację z hollywódzkim rozmachem, do tego piękny, naturalny uśmiech. Parafrazując fragment z "Jerry Maguire": You had me at hallo.

Mężowi się nie dziwię, wręcz jakby odmówił, ja bym się z Tobą ożeniła! A nawet mnie tam nie było... w każdym razie ja po proszę taki worek w ciemno. Albo dwa, ewentualnie pięć (bo i do pracy, i do stajni, i do tańca i do różańca  😁 ) Szczerze, bezwstydnie i bardzo pozytywnie zazdroszczę 😜

ash   Sukces jest koloru blond....
07 września 2012 15:24
Sierra,  nie wiem co powiedzieć 😡 Zatkało mnie ❗ Chyba powinnam się z Tobą ożenić, bo takiego komplementu, a właściwie steku komplementów to nawet od własnego męża nie słyszałam!
Bardzo Ci dziękuję! Jest mi bardzo bardzo miło!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się