Zima 2010/2011 meldunki

cieciorka   kocioł bałkański
22 lutego 2011 17:17
w warszawie od wczoraj stoją koksowniki- byłam w szoku, jak je wczoraj zobaczyłam na pętli. dziś widziałam tylko jeden, w centrum, już nie dziwi.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 lutego 2011 17:21
W Olsztynie dziś -15, ale temperatura odczuwalna moim zdaniem sporo niższa...
Gillian   four letter word
22 lutego 2011 20:13
-13, paskudnie zimno. Ale od jutra ma się ocieplać! 🙂
Elbląg dziś u mnie o 6.30 było - 21 !!!!!!!  😵
Moon   #kulistyzajebisty
24 lutego 2011 17:30
Sopockie molo dziś:






Zamarznięta zatoka jak okiem sięgnąć O.o
A.   master of sarcasm :]
24 lutego 2011 18:33
newmarket - jakies +12  😜
stokrotki wyrosly na trawniku przed stajnia i mamy juz nocne owady, a takze znalazlam dzis w stajni ose!
zuza   mój nałóg
24 lutego 2011 19:19
A. nie denerwuj ludzi  😉
U nas śniegu jak na lekarstwo,ziemia zmarznięta na beton i właściwie od pon. czy dzień czy noc w okolicy -10  😤
A.   master of sarcasm :]
24 lutego 2011 19:20
jesli jutro nie bedzie padalo, to porobie zdjecia trawki, kwiatkow, ptaszkow i osy jak ja znajde  😀iabeł:
w warszawie od wczoraj stoją koksowniki- byłam w szoku, jak je wczoraj zobaczyłam na pętli. dziś widziałam tylko jeden, w centrum, już nie dziwi.


Jako osoba nieobeznana z czymś takim myślałam na początku patrząc z daleka, że ktoś podpalił śmietnik  😁
Taka pogoda pobudza mojego psa do niemiłosiernego wariowania na spacerach. Lata jak głupi żeby było cieplej po czym szybko kieruje się w stronę klatki schodowej.
A.   master of sarcasm :]
25 lutego 2011 13:28
Fotki dzisiejsze  💃







Moon - widziałam wczoraj w wiadomościach, normalnie niesamowite. Mąż do mnie "dawaj jedziemy, bo chcę zobaczyć zamarznięte morze"  😁

u nas piękna pogoda i
-6 🙂


Moon   #kulistyzajebisty
25 lutego 2011 14:24
Cierp1enie, tylko zatoka zamarznięta ;-) Aczkolwiek patrząc na to:

Można odnieść wrażenie, że do Szwecji dojdzie się suchą stopą 😉
Swoją drogą przerażają mnie ludzie, którzy szli sobie beztrosko na wysokość końca mola.  🤔wirek:

A. Zgiń siło nieczysta!  🏇 Teeeż chceee!!!  👿
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 lutego 2011 14:32
Moon
Robi wrażenie 🙂

W Olsztynie aktualnie ok. -5, ale jak o 7.00 zobaczyłam -20, to bałam się wyjść z domu...
A.   master of sarcasm :]
25 lutego 2011 14:33
Roze na klombie wypuszczaja listki  😁
Gillian   four letter word
25 lutego 2011 14:35
A., wnerwiasz ludzi 😀

u nas -3, ziemia nadal skostniała 🙁
A.   master of sarcasm :]
25 lutego 2011 14:38
jak wyemigrujecie do poludniowo-wschodniej Anglii to tez tak bedziecie miec  😎 😁


...a znajomy przyjechal na troche z Malezji gdzie ma konie wyscigowe, chodzi w czapce welnianej i rekawiczkach i mowi ze zamarza  😁
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
25 lutego 2011 18:42
Na poludniu Anglii niestety nie jest tak fajnie, szczegolnie nad morzem 🙁
Oznaki wiosny juz widac - forsycje, bazie, zonkile, paki...
Szkoda tylko, ze ciagle zimno, od ponad tygodnia slonca brak, chmury, deszcz i zimny wiatr  :/ Juz chyba lepsza sloneczna, mrozna zima  😉
dempsey   fiat voluntas Tua
25 lutego 2011 18:45
A., wnerwiasz ludzi 😀

taaa a co powiesz o mojej kuzynce, która przyjechała z Paryżewa akurat gdy u nas było -18. Powiedziała, że u niej wiosna - kwitną hiacynty, ciepły wiatr, paryżanki w lekkich płaszczykach...
I czym prędzej tam wróciła.
A.   master of sarcasm :]
25 lutego 2011 18:50
po 18 wracalam ze stajni, caly czas w bluzie tylko, a pod domem na noge skoczyla mi zaba  💃
wiosna w pelni!
A.  zazdroszczę!  I JESZCZE JAKA STOKROOOTKA!  Hehe - z chęcią bym taką poniuchała!  Jak  w Józefosławiu zrobi się trawiasto i sucho - robię siestę na świeżym powietrzu! O !
A póki co to    -8 i kuuupa śniegu  👿
dziś przyniosłam do domu oznakę wiosny 🙂 bukiet świeżych pięknych bazi 🙂
zapowiadają na jutro +3  😅
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 15:29
Olsztyn -4 , rano było słonecznie ale potem pochmurno się zrobiło . :/
noen   A story of a fighter of our human race
26 lutego 2011 16:48
Norwegia, Alesund 6stopni, + deszczyk, pierwszy od bardzo dawna. Ostatnio caaaały czas slońce świeciło 😀
A.   master of sarcasm :]
27 lutego 2011 15:56
dzis rano, okolo 8.40
od tygodnia chodze tak ubrana  😁



A. chcesz re-ignora? A sio z takimi zdjeciami! Dopiero co Cie odignorowalam bo wszedzie Cie pelno i i tak czasem odkrywalam zeby wiedziec o co chodzi, a tu po prostu sama sie prosisz! 👿
A.   master of sarcasm :]
27 lutego 2011 16:14
ha! 10 osob mnie odignorowalo, bardzo to dziwne, a zeby nie bylo OT, to co do pogody, bedzie wiecej fotek 🙂 czekam az roze zaczna paczki kwiatowe wypuszczac!  😁
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
27 lutego 2011 17:16
A. podziel sie sloncem 😉
Ja tej pogody mam naprawde dosc 🙁 Dzis rano pokazalo sie slonce, pierwszy raz od daaawna 🙂 Bylo calkiem fajnie, cieplo. Pojechalam do stajni, po drodze pojawily sie chmury, jak przyjechalam to zaczelo kropic, a jak sciaglam konia z padoku to rozpadalo sie naprawde mocno, do tego zimny wiatr  :emot4:  I caly czas leje... Nienawidze deszczu :/
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
27 lutego 2011 17:24
A u nas ma teraz cały czas padać ... :/ Błota będzie ... W Olsztynie wieje trochę , ale nie ma żadnych opadów i niech lepiej tak zostanie .  🙇
Dziś u nas super pogoda ,pierwszy bocian już jest u nas  😅  idzie wiosna  😀 
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
27 lutego 2011 17:28
monia , fajnie ci .
A u mnie są kaczki i czekają aż lód stopnieje ...  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się