Zima 2010/2011 meldunki

Łódź

- 4 stopnie, śnieg pada od 9😲0  :/
Gillian   four letter word
21 grudnia 2010 12:22
-7, powiewa, świeci słońce.
Jarocin  -12 i znowu pada to białe k.......... świństwo noo  🙄
Miała być mega odwilż, jest -1 i bardzo duży opad śniegu
Elbląg, -7. Wczoraj cały dzień padał śnieg...
Południowe okolice Krakowa - odwilż na całego. Wczoraj +6 stopni, dzisiaj +3 i piękne słońce.
Jutro ma padać:/
-11, a ma być więcej.
W Koszalinie mróz jak diabli ale słoneczko świeci, więc w pracy miło się siedzi 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 grudnia 2010 11:19
Mróz? Ojej, w stolicy odwilż na całego, szaro i ciapowato
w Szczecinie o 8 rano bylo -13, teraz troche mniej, ale mroz nadal dosc mocno szczypie
zuza   mój nałóg
22 grudnia 2010 11:28
Nieźle,u nas +4 i wszystko płynie.Szaro , buro i cały syf wychodzi.Już wolałabym ten mróz przynajmniej wszędzie ładnie biało było
Więcbork -5 i pełno śniegu 🙂
Gillian   four letter word
22 grudnia 2010 22:54
-4 i syyyypie.
u nas odwilz 😲 szklanka taka, ze nie da sie chodzic, doslownie co krok rozjezdzaja sie nogi...a zaraz jedziemy w trase 🤔
30km od Rzeszowa, śniegu prawie brak. Leży jeszcze w jakiś zacienionych miejscach albo tam gdzie się zaspy zrobiło  😉
Gillian   four letter word
23 grudnia 2010 10:12
-3, pada deszcz. Wszystko w lodzie. Mój samochód wygląda jak lodowa bryłka 🙁 nie mam pojęcia jak ja to odskrobię.
U nas wszystko płynie, a wody Wisły 5x w tym roku, opierają się o wały przeciw powodziowe, marnie to wszystko widzę na wiosnę,a Zalewski dzisiaj w eko-radiu, straszył że Styczeń 2011r, to na pewno zapamiętamy do końca życia. Już się boję co to będzie. 😲
piekna jest ta zima i naprawde by mi snieg nie przeszkadzal gdyby tylko bylo choc troche odsniezane... ulice bielutkie, pare dni temu po dluzszym czasie gdy nie padalo ulice nadal byly pod sniegiem! i to glowne! na osiedlowych nie da sie w ogole jezdzic... chodnikow nie widac absolutnie nigdzie - albo kilka centymetrow lodu, albo wyzej kostek sniegu 🙁
dzis znow syyypie.
Wczoraj w Józefosławiu ok godz. 13 było +10 stopni      🙂
Co prawda przepływająca tędy rzeczka  mocno podniosła swój poziom ale jeszcze jest oki.
Dzisiaj był odwilży ciag dlaszy  rano- południe  od +3 do +7 nei wiem jak teraz  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 grudnia 2010 15:39
Wczoraj odwilż, dzisiaj lodowisko.
w trojmiescie odwilzy w sumie nie bylo. jednego dnia popadal deszcz, wiec na wierzchu stworzyla sie niemal centymetrowa warstewka lodu - piekna, a jakze... szkoda tylko ze ani sie chodzic nie dalo po tym ani z koniem w snieg juz nie jest tak bezpiecznie wjechac...
Nawet trochę więcej tego lodu się zrobiło. Dzisiaj rano odkuwałam z samochodu. Na dachu dobre 2 cm były.
Teraz na tym wszystkim jest jeszcze kupa śniegu i saperki / łopaty / pomoc sąsiedzka w ruchu jeśli ktoś w ogóle chce marzyć o wyjechaniu autem spod bloku  👿
U mnie.... -8 🤔
I lekka zawieja. W sumie się cieszę, będzie po czym jeździć znowu, ale... denerwująca ta pogoda.
1°C i odwilz... jak tylko w nocy minus przyjdzie, to bede jutro na lyzwach do pracy jechac.
0 stopni, słońce i odwilż.
Słyszałam ze w pierwszym tygodniu stycznia ma być -25 stopni ! 😵
Dobrze słyszałaś, Zalewski mówił, że ten styczeń na długo zapadnie w naszej pamięci . 😲
Józefosław -8 do -10 siedząc na hali sporo czasu ....Nie mogłam wstać z krzesła- kolana odmówiły posłuszeństwa i ...skrzypiały.  🤔
OD PRZYSZŁEGO ROKU - INWEST W CIEPŁE BUCISKA! 🏇
Gillian   four letter word
29 grudnia 2010 13:12
bleee -10, zaczyna lekko powiewać. A od jutra zapowiadają nawrót śnieżyc i wiatr :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się