Ogłowia

Kameleonik, strasznie podoba mi się twoje ogłowie (na zdjęciach 3str. wstecz) i super wygląda na siwce! Szukam właśnie czegoś nowego dla swojego i to wpadło mi w oko, tylko, że xfull nigdzie nie ma, szkoda.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 listopada 2012 21:26
anai, super gdyby nie kryształki na nachrapniku  🤔 bardzo podobne ogłowie jest na hooksie.
okropne te kryształki  🤔
Kasix1997   My little Princess
24 listopada 2012 19:51
jak z jakością ogłowii Waldhausen?
macie pomysł czym najlepiej podkleić naczółek stubbena z kryształkami ?
Naciau, kryształki Ci odpadły (tzn. ta metalowa "listewka"😉? Jeśli tak, to ja po zahaczeniu o coś podkleiłam kropelką. Trzyma się świetnie.
ok będe próbować  🙂
Co sądzicie o meksykańcu Horze?
Myślicie, że mojemu Rudemu będzie pasował nachrapnik z białym podszyciem ? Chodzi mi o ogłowie munsztukowe. No i zastanawiam się czy grubszy nachrapnik nie będzie zbyt duży na jego niezbyt wielką głowę.

Śmiało bym brała grubszy nachrapnik. I białe podszycie też będzie wyglądało ok przy tej niewielkiej odmianie na głowie. 2 strony temu Quanta wstawiała ogłowie podszyte na biało na swoim kasztaniaku.
Widziałam właśnie Q. Rudego, ale on wizualnie ma jednak większą głowę od mojego  😉 Z tym, że ja chcę standardowy matowy i zrezygnowałbym wtedy z naczółka z pierdzielnikami, a wmontowała klasyczny czarny  🙂

Może ma ktoś zdjęcia takiego ogłowia munsztukowego - zwykłe czarne, podszyte na biało  :kwiatek:
Pytanie: na stronie BR są ogłowia Avulon. Ktoś coś o nich wie? Bo chyba mam słabość do kwadratowych sprzączek...
tulipan, ja widzę ten naczółek co masz + grubszy nachrapnik, czarny-czarny, bardzo prosty - żeby nie miał miliona przeszyć jak co poniektóre nachrapniki.

Tego typu nachrapnik wyglądał by bosko (swoją drogą - zdjęcie kradzione z galerii Sierry, marzy mi się takie ogłowie - jest przepiękne 💘 Jak by było zwykłe, nie munsztukowe + brązowe to oszalała bym 😁
[img/][img]
tulipan, lostak ma/miała z białymi podszyciami  🙂

Nirv gruby zwykły nachrapnik mam przy wędzidłowym ogłowiu i wygląda całkiem nieźle (z podobnym naczółkiem)
zonk  :kwiatek: nawet odmiana podobna. Podoba mi się. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie pożyczenie i przymierzenia takiego nachrapnika.
Uwielbiam białe podszycia..na twoim koniu będzie strzał w dziesiątkę  😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 listopada 2012 10:02
wiem, że było juz o tym ale nie moge znaleźć
Jak zmiękczyć skórę? W  czym moczyć, czym nasmarować?
Ja bym zostawiła naczółek + nachrapnik z białym podszyciem, ale nie za gruby.
Tulipan, co to za dera na pierwszym zdjęciu ? Bardzo ładna ;-)
Petit. - myślałam właśnie nad nachrapnikiem takim jak mam teraz, tylko że z białym podszyciem. W sumie wyszedł by nie za gruby właśnie. Derka to dralon z kolekcji classic sports  🙂
mam kieffer comfort z białymi podczyciami (potylica, nachrapnik - naczółek był, ale zmieniłam na opadający z kostką). Wg mnie bardzo eleganckie są podszycia, takie typowo 'dresażowe'  😉 Tylko po każdej jeździe przecierałam szmatką z mydłem glicerynowym, bo jednak widać brud, lepiej dbać, niż później nie doczyścić
Wie ktoś może jak ogłowia KenTaur wypadają rozmiarowo?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 listopada 2012 10:04
tulipan jak dla mnie albo naczółek+nachrapnik podszyty na biało jak u Lostak, albo lepsza wersja - naczółek z diamencikami jak masz + gruby (3cm?) czarny, jak ma np. Quanta na Skwarego

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 grudnia 2012 19:53
jak rozmiarowo wyglądają ogłowia hypostore?  :kwiatek: :kwiatek:
Ja dziś zmierzyłam moje ogłowie z Hypostore. Dziwny ten ful trochę. Dziurki do nachrapnika i pasków policzkowych musiałam dorobić, bo wędzidło mało nie wypadło zwierzowi z pyska a nachrapnik był na chrapach. Za to w obwodzie nachrapnik taki trochę na styk.


a ja ostrzegam że rozmiarówka ogłowi z hypostore firmy Premiere nie jest typowa... Na mojego Pluszaka, nie weszło ogłowie full... 
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 grudnia 2012 13:09
Ja tak bardziej do wlascicieli arabow 😉
Poszukuje taniego oglowia w kompl z wodzami, czarne najchetniej z opadajacym naczolkiem cob ale takie co ma normalna rozmiarowke bo ostatnio niby coba kupilam a okazalo sie bardziej full 🙁 na kazdego z naszych bylo za duze
mam małe pytanie- co myślicie o tym ogłowiu?
http://pasi-konik.pl/pl,product,286958,hkm,oglowie,z,przeszyciami,w,kontrastowym,kolorze.html
jestem nim zainteresowana, nie wiem tylko, czy nie jest zbyt delikatne
Ja widziałam
Poszukuje taniego oglowia w kompl z wodzami, czarne najchetniej z opadajacym naczolkiem cob

Medziiik, a np. ogłowie York Gracia? Masz opadający naczółek, wodze w komplecie, rozmiarówkę bez zaskoczeń 🙂 i całość poniżej 150 zł.

A ja na śmierć zapomniałam, że leżakują u mnie na dysku jeszcze fotki rudego i gniadego w Kingstonie. Nadrabiam:







I Skwarunio:





Skwarunio baaardzo fajnie, Kasztan też, ale szału nie ma. Najbardziej podoba mi się Eno-u niego jest szał szałów 😜.

A co myślicie o Kingstonie z białym podszyciem na ciemno-gniadego ze strzałką niedużą, kończącą się w połowie pyska(w sumie to chyba będzie jako łysina)  👀?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się