Warszawskie voltopiry :)

Wybieram się ze znajomymi na Orange Warsaw Festival 3 czerwca i w związku z tym szukam taniego noclegu w centrum na jedną noc dla 5 osób. Polecicie coś na studencką kieszeń?  :kwiatek:
Czy w WolaParku lub okolicach jest sklep ze szklem np. Krosno lub Boleslawiec ceramika? Albo inny, ale markowy? Szukam dzbanka do np. wody z lodem/cytryna dla osoby lubiacej szklo, ale na polce ma misz-masz, wiec musze pomacac i obejrzec w naturze. Przez internet nie widze jakosci. A osoba, ktora ma dostac dzbanek jakosc ceni no i marke tez :-p
nopebow, może tu poszukaj klik wpisałam już kryteria (data, 5 osób).
Dziękuję bardzo za link, ale apartamentu nie szukamy, tniemy koszta jak się da.  Szukałam trochę na bookingu i ofert jest mnóstwo, ale nie mam pojęcia w jakiej dzielnicy szukać. Chodzi o miejsce gdzie byłoby niezbyt daleko do samego Służewca, ale jednocześnie nie na końcu świata, żebyśmy mogli na następny dzień spokojnie udać się na stare miasto. Ktoś, coś?  🙂
nopebow, 60 zł za osobę w centrum Warszawy to chyba nie jest aż tak dużo, zwłaszcza, że jest to całkiem bliski termin 😉 Tym bardziej w trakcie festiwalu, ja w Krakowie płaciłam podobnie jak byłam na Coke'u a mieszkaliśmy w pokoju 10osobowym i tez szukaliśmy tanio. Można po akademikach poszukać, ale oni teraz wszystko zajęte pewnie mają.
amnestria   no excuses ;)
16 maja 2016 14:50
Najlepszym hotelem w stolicy od lat jest La Regina Mamaison. Kiedyś w branży się mówiło, że to hotel 5,5*. Hotel dla szejków, z możliwością wykupienia całych pięter, w taki sposób by dało się z hotelu wyjść niepostrzeżenie, nie przez główne drzwi. Często stosowany system, gdy przyjeżdżają koronowane głowy.
I mają wybitne jedzenie w restauracji 😉

W centrum Intercontinental, Polonia Palace, The Westin. To wszystko hotele zbliżone do siebie jeśli chodzi o jakość.
Najlepszym biznesowym był kiedyś Hyatt teraz to się chyba Regent nazywa. Tam często umieszcza się prezydentów. Osobiście uważam, że i w środku, i z zewnątrz jest paskudnie 🙂
nopebow, rzut beretem od wyścigów jest hotelik. Nie wiem jak w środu ale z zewnątrz wygląda jak zwykły, niezbyt ładny blok mieszkalny.
Nie wiem jak wygląda cenowo ale jeśli ma to związek z jego wyglądem to powinien być tani 😉
http://mapa.targeo.pl/hotel-susel-ul-rzymowskiego-41-warszawa~5241246/hotel/adres
Do wyścigów masz tam ok 15 minut spacerem albo jeden przystanek autobusem, do centrum parę przystanków autobusem i kawałek metrem.
Właśnie o takie porady mi chodziło, dziękuję  :kwiatek: Niestety w tym terminie wszystko zajęte... Wygląda na to, że zakwaterujemy się w akademiku UW.  😉
Szczerze mówiąc to się nie dziwię. Ten hotelik widać z dużej ulicy, no i ma super lokalizację na tę imprezę. W każdym razie powodzenia 🙂
Czy w WolaParku lub okolicach jest sklep ze szklem np. Krosno lub Boleslawiec ceramika? Albo inny, ale markowy? Szukam dzbanka do np. wody z lodem/cytryna dla osoby lubiacej szklo, ale na polce ma misz-masz, wiec musze pomacac i obejrzec w naturze. Przez internet nie widze jakosci. A osoba, ktora ma dostac dzbanek jakosc ceni no i marke tez :-p


szczerze polecam tu
[[a]]https://www.facebook.com/Impresja-R%C4%99kodzie%C5%82o-162131780517277/?fref=ts[[a]]

pełen profesjonalizm , doradzą i miło 🙂

tyle, że w Piasecznie 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
18 maja 2016 21:32
Gdzie dostanie tanie, ale solidne i wygodne czarne trampki? Potrzebuje na przyszly tydzien, wolalabym stacjonarnie, bazary odpadaja. Bede potrzebowac do mam nadzieje, przyszlej pracy. Mam bialo czarne i granatowo biale, a musza byc cale czarne.
Dziekuje, w koncu kupilam poza Warszawa, w Teresinie 🙂 A teraz kolejna prosba. Moze ktos podpowie? Poszukuje rehabilitanta/ostatecznie moze byc ortopeda, zeby skonsultowac krzywe nogi u 3-letniego dziecka. Koslawosc jest podobno w normie, ale mi sie wydaje jak patrze po zdjeciach, ze sie poglebia zamiast zmniejszac. Potrzeby mi ktos rozsadny kto podpowie jakich pozycji unikac np przy siadaniu na podlodze, a jakie cwiczyc i do jakich zachecac. Nie musi byc sama Wawa, moga byc okolice. W razie czego mam namiary w Lodzi, ale moze znajdzie sie ktos blizej :-) ???
Small Bridge, Dr. Marek Tramś z COMS
ed. Troszkę mogę też podpowiedzieć by nie siadać na ziemi na nogach, po turecku tylko na krótko, chodzenie na bosaka, na wewnętrznych stronach stóp (można się np. tak poganiać o domu, zrobić z tego jakąś fajną zabawę), przenoszenie piłki stopami w siadzie (piłka pomiędzy nogami), siedzenie na krześle okrakiem (niech kolana zawsze będą lekko na zewnątrz). Do tego dodać ćwiczenia zapobiegające powstawaniu płaskostopia czyli stymulujące mięśnie stóp takie jak chwytanie miękkich zabawek, szmatek paluszkami, rolowanie piłki lub koca, marsz na palcach, marsz na piętach.
1) Czy z Dworca Centralnego dostanę się w ciągu godziny do Piaseczna? Godzina 9😲01, taksówka 🙂
I jak wygląda ta trasa w okolicy godziny 18😲0, są korki ?

2) czy kojarzycie jakiś hotel w okolicy Decathlonu w Piasecznie  :kwiatek: ?
kolebka Ta trasa to jest zawsze loteria. Wszystko zależy jaki to jest dzień tygodnia i okres. To jest ogólnie trasa do przejechania w 20-30 minut spokojnie. Rano w stronę Piaseczna nie powinno być problemu i myślę, że godzina wystarczy spoookoojnie. O 18😲0 to już bywa różnie  😀 Raz jeździ się te 30 minut a niekiedy i stałam po 2,5h.
infantil w sumie źle się wyraziłam, jeśli chodzi o 18😲0 to oczywiście miałam na myśli kierunek Piaseczno -> Warszawa Centralna  😁
ale dzięki  :kwiatek:
kolebka, dasz radę- taksiarze lecą skrótami
tuż obok decathlonu masz da silvę http://www.desilva.pl/piaseczno
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2016 20:29
Czy ktoś z Warszawy ma blisko do CCC w Warszawie (Aradia lub Złote Tarasy)? I kupiłby mi buty i wysłał? :>
Bischa   TAFC Polska :)
29 maja 2016 20:41
Zebym kase miala to chetnie (do ZT mam blisko), wyplata kolo 10 🙁
JARA, podeślij mi je proszę na PW to sprawdzę czy mam je u siebie i nawet podpytam swojego prywatnego kuriera czy by w niedziele nie zabrał ich ze sobą do Wrocławia  😉
Bischa   TAFC Polska :)
31 maja 2016 20:00
Znacie jakies fajne miejsce nad Wisla (najchetniej lewa strona) na wypad na piwo? Nie drogie, bez dzikich tlumow (w niedziele), z fajnym ogrodkiem piwnym, najchetniej w otoczeniu zielenii.
Wrzucałam już na końskich, ale wrzucę też tutaj - może akurat się uda  :kwiatek:

Warszawiacy, potrzebuję pomocy! Około tydzień temu, gdzieś pod Warszawę, zostały sprzedane 2 klacze:
gniada kl. Kolekcja m (po Berberys xxoo, od Kolia sp/Modest m)
siwa kl. Kwestia sp (po Hebab o, od Kolia sp/Modest m)
Jestem dość mocno związana z tymi końmi, a niestety nie wiem kto je kupił i gdzie się znajdują 🙁. Gdyby ktoś kojarzył przyjazd takich koni, byłabym baaaardzo wdzięczna za informację  :kwiatek:. Chciałabym tylko wiedzieć co u nich i jak im się żyje 😉



Siwa aktualnie jest jaśniejsza, to dość stare zdjęcie.
Dzięki Wam udało się znaleźć niejednego lekarza, przywitam więc ponownie z prośbą o polecenie, szukam laryngologa godnego polecenia (zatoki), obojętnie czy państwowo czy prywatnie bo mam skierowanie  :kwiatek:
Podobno Światowe Centrum Słuchu w Kajetanach jest bardzo dobre. Mój chłopak dostał skierowanie na prostowanie przegrody właśnie tam bo podobno ma ją tak krzywą i cienką, że prawie na supeł zawiązaną... Operacja za mniej więcej rok 😉 ale wcześniej musi iść na wizytę do ich lekarza.
Trafiłam kiedyś do dr Osmólskiego – zrobił na mnie b. dobre wrażenie, sama pewnie wrócę do niego w temacie zatokowym. https://www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/21_laryngolog/309_dr_n_med_antoni_osmolski
Chess, po paru latach mam na praaawdę dość Kajetan  😵
Aż tak źle tam? Nie pocieszasz :|
emptyline   Big Milk Straciatella
09 czerwca 2016 14:22
Kojarzycie jakiegoś dobrego, niekoniecznie drogiego fryzjera? Chętnie Praga Płn, Centrum lub Natolin?
Teodora, Dziękuję zadzwonię  :kwiatek:
Chess, Niee, nie jest aż tak źle, operacje też sobie chwalą ale opiszę Ci na PW o co z moim niezadowoleniem chodzi, z tego co słyszałam to nie tylko moje zdanie 😉
asds   Life goes on...
10 czerwca 2016 12:53
[quote author=Złota link=topic=4154.msg2544528#msg2544528 date=1463521315]
Czy w WolaParku lub okolicach jest sklep ze szklem np. Krosno lub Boleslawiec ceramika? Albo inny, ale markowy? Szukam dzbanka do np. wody z lodem/cytryna dla osoby lubiacej szklo, ale na polce ma misz-masz, wiec musze pomacac i obejrzec w naturze. Przez internet nie widze jakosci. A osoba, ktora ma dostac dzbanek jakosc ceni no i marke tez :-p


szczerze polecam tu
[[a]]https://www.facebook.com/Impresja-R%C4%99kodzie%C5%82o-162131780517277/?fref=ts[[a]]

pełen profesjonalizm , doradzą i miło 🙂

tyle, że w Piasecznie 🙂
[/quote]


Ul. Senatorska koło Placu Bankowego 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się