Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Lov   all my life is changin' every day.
09 stycznia 2011 21:18
Gillian, nadal jestem pod urokiem rudej trampolinki, cena za nią wygórowana nie jest, ale jednak kilka kafli więcej niż chciałam przeznaczyć 🙂 ale co tam, mogę jechać obejrzeć, wsiąść i się pobujać 😁 a nóż widelec wygram kiedyś w tego totka... 😁
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 stycznia 2011 21:24
Disco, dołączam do Waszego fanklubu.  🙇
Chciałabym tak siedzieć... Chciałabym tak jeździć... Chciałabym znowu mieć na to czas i chęci... Ech.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
09 stycznia 2011 21:25
Lov, ale ja o tej drugiej trampolince, a Quennonie 🙂 żeby nie było, że mówimy o czym innym  😁
wątek zamknięty
maleństwo, narzekaniem chęci nie wskrzesisz 😉 a czas - zawsze da się coś zrobić 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 stycznia 2011 22:01
arivle, patrzac na to jak Ci anka wyjechala to skontrolowalabym jeszcze czy Ci kon z siodla nie wyrasta?

disco, piekni jestescie, a ja kocham Twoje oficerki. kupie sobie takie jak uzbieram na drugie petriki.
wątek zamknięty
arivle, chciałam napisać to, co kujka - na fotach wygląda jakby siodło źle leżało - lecisz cała strasznie do przodu, tylny łęk cię goni, ałydki bardzo cofnięte - coś jest chyba nie tak!

maleństwo, nie ma się co zmuszać - Łoś naprawdę nie umrze jak będziesz rzadziej jakiś czas 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
09 stycznia 2011 22:33
Gillian, tak tak, o przepięknej malowanej 😀 gdybym miała 20 kafli, brałabym od razu 😁
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 stycznia 2011 23:14
09.06.2011 - 12.06.2011


Zapewne się zjawię w Sopocie 🏇
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
10 stycznia 2011 00:26
Sakura gdzie się przeniosłaś? No chyba że w A. powstała nowa hala? 😲
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 stycznia 2011 08:07
Anaa, oj wiesz, że ja lubię narzekać.

Dzionka, Ty wiesz, że ja wiem. Raczej po prostu czasem dopada mnie żal do losu o Sarę, czasem bardzo bym chciała ją znów mieć u siebie, jeździć, nauczyć się czegoś. Łoś jest fajny,a le tu już szału nie będzie, niewykluczone, ze któregoś dnia nogi znów powiedzą, że odmawiają dalszej współpracy. Czasem po prostu, bardzo brzydko, zazdroszczę ludziom, którzy sami są ładni, mają ładne konie, umieją jeździć i jeszcze mają kiedy i za co 😁
wątek zamknięty
solarium bez żetonów

Tyle, że to niezupełnie solarium, a suszarka- lampy są białe i poza przyjemnym ciepłem nic nie dają 😉
wątek zamknięty
Gillian, Quendi dlaczego sprzedajecie konie???? Co się dzieje??

maleństwo ja tam bym nie narzekała na twoim miejscu i tyle 🙂 Myślę, że inni też mają ci czego zazdrościć, więc nie rób z siebie jakiejś sierotki 😀!!
wątek zamknięty
maleństwo
Czasem po prostu, bardzo brzydko, zazdroszczę ludziom, którzy sami są ładni, mają ładne konie
Kobieto, masz dwa fantastyczne konie. Sarki zazdrości Ci połowa Polski.. . ( ja tez, ja też! )  😜 Nie marudź bo  🤬
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 stycznia 2011 09:30
Hypnotize, ale ja nawet nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek będzie mnie stać na jej powrót do mnie. Więc ją "mam i nie mam".
Nie umiem sobie emocjonalnie poradzić, bo z 1 strony tak być musi, bo mam durne godziny pracy, a z 2 chciałabym jak dawniej... A tu nie ma 😉

Oj, no i pewnie też kwestia pogody, będzie wiosna, będzie zielono, a nie to błoto (nasza stajnia obecnie wygląda strasznie, szaro jest i wszystko płynie), to może wróci zapał...
wątek zamknięty
Maleństwo , a dzieci masz? Jak będziesz mieć dzieci, zobaczysz, że z jazdą będzie jeszcze gorzej  😁 Sarka formalnie jest cały czas twoja, więc Quanta raz na jakiś czas pozwoli ci chyba wsiąść  😉 I nie ma się co martwic na zapas, przyjdzie wiosna, wszystko rozkwitnie i wróci radość życia. Tyż mam błoto przed stajnią  😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 stycznia 2011 09:45
Nie mam, ale wychodzę w tym roku za mąż, więc nic nie jest wykluczone. Quanta nie będzie jej dzierżawiła wiecznie, więc na jesień muszę mieć gotowy pomysł, co dalej z tym całym koksem zrobić. Ech, a było te 16 lat temu zacząć interesować się czymś innym, a nie tymi końmi 😉 O ile łatwiej by człowiek miał :p
wątek zamknięty
[quote author=maleństwo link=topic=41890.msg846333#msg846333 date=1294652751]
Nie mam, ale wychodzę w tym roku za mąż, więc nic nie jest wykluczone. Quanta nie będzie jej dzierżawiła wiecznie, więc na jesień muszę mieć gotowy pomysł, co dalej z tym całym koksem zrobić. Ech, a było te 16 lat temu zacząć interesować się czymś innym, a nie tymi końmi 😉 O ile łatwiej by człowiek miał :p
[/quote]
Czcze gadanie  😉
Maleństwo ciesz się, że to właśnie konie i że mogłaś już się nimi interesować od 16 lat, inni mają (np. ja) problem, że tak późno mają możliwość kontaktu z końmi i już do końca pozostaną tylko dupotłukami, bo nawet nie wiem jak by się sprężali to i tak nie nadrobią 15 lat i nauki jazdy konnej od dziecka.  🙁
Korzystaj z życia bo jak przyjdzie maleństwo bis to i czas i finanse się skurczą, a potem będzie wybór koń dla mnie czy dla dziecka  😀
A najtrudniejszy moment w posiadaniu koni mam teraz bo dziecko za małe na mojego konia a ja na jej konia za duża. Ale mam nadzieję, że za 3 lata to już będą 2 pełnowymiarowe ogoniaste.  😀
Pozdrawiam cię już blisko do wiosny! 
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
10 stycznia 2011 09:55
[quote author=maleństwo link=topic=41890.msg846333#msg846333 date=1294652751]
N Ech, a było te 16 lat temu zacząć interesować się czymś innym, a nie tymi końmi 😉 O ile łatwiej by człowiek miał :p
[/quote]

łatwiej, ale nudniej.
Dasz radę maleństwo! Trzymam kciuki!
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
10 stycznia 2011 09:57
maleństwo, laska, przecież był ostatnio jakiś progres, znowu chciałaś jeździć, no, do roboty! 🙂
po drugie, wybacz przytyk, ale stałaś w pięknym bajardo z dwojgiem koni i treningiem, a odkąd przeniosłaś się do lidera, narzekasz, że drogo.
wątek zamknięty
Cedryk, przedstaw nam swoje dwa kopytne, ciekawa jestem szczególnie kucyka 🙂 Skoro już się tu odezwałaś, to nie ma wyjścia - prosimy o fotki i mały opis 🙂
wątek zamknięty
Cedryk, przedstaw nam swoje dwa kopytne, ciekawa jestem szczególnie kucyka 🙂 Skoro już się tu odezwałaś, to nie ma wyjścia - prosimy o fotki i mały opis 🙂

Dzionka chętnie, tylko muszę zobaczyć jak się wstawia zdjęcia.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
10 stycznia 2011 10:10
Xxflygirlxx – zapomniałam! Wieczorkiem wrzucę, bo jeszcze z aparatu nie zgrałam 🙂 A nowa sesja… eeee… długo nie chciałam żadnej sesji, bo jaki sens ma fotografowanie walki z niewspółpracującym koniem… ale kiedy się przełamałam i powiedziałam „trudno, może będzie grzeczny” i sesja miała być teraz jakoś, to wczorajszy accident i sama widzisz… na zdjęcia trochę poczekamy 😉
Vill_18 – jak idzie trenowanie? Do nas zapraszamy, daj tylko znać kiedy masz czas! 🙂
Ambrozja – dziękujemy za życzenia i kibicowanie! Bardzo miło nam się zrobiło :kwiatek:
Averis -  dziękuuuujeeemyyyy ślicznie! Co u Karsonka?
Dzionka – mnie też niedługo czeka pierwszy trening z nowym trenejro. Boję się, nie powiem.
Libella – dziękuję w imieniu Korabskiego! 🙂 i jak tam, udało Ci się dotrzeć do kobyłki?
Quantanamera – dzięki za baaaaardzo trafne życzenia! Co prawda jeszcze Korab nie wziął ich do serca, ale mam nadzieję, że niedługo to nastąpi 😀  łaaaa, więcej Skwarunia! Sarka jest cudowna, ale ja kocham Skwarunia miłością wielką!
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 stycznia 2011 10:13
Za kopy dziękuję.

ciecior, ale w Bajardo absolutnie również za drogo było. Poza tym wtedy jeszcze (no, poza samą końcówką, kiedy intensywnie szukałam rozwiązania) jeszcze nie miałam mieszkania na utrzymaniu. Zresztą, ja nie narzekam na koszt stajni jako takiej, tylko ogólnie - dom, rodzina, to wszystko kosztuje, a gdzie tu miejsce na konia. Zawsze miałam nadzieję bogato wydać się za mąż, ale się nie da (to ostatnie piszę z mocnym przymrużeniem oka, więc proszę się nie oburzać na mój ewentualny materializm) 😉
wątek zamknięty
maleństwo, dziewczyno! weź Ty popatrz z dystansu na swoje życie 😉
masz dwa fajne konie
masz pracę
masz kogoś kto Cię kocha, jesteś zaręczona - macie plany na przyszłość
masz dom

weź przestań marudzić - kasę i czas da się zorganizować tylko trzeba chcieć - a nie mantyczyć, marudzić i narzekać że inni mają lepiej! W dużej mierze Ci inni poświęcają coś i z czegoś rezygnują. Zacznij działać 😉 I serio - ciesz się chwilą zamiast patrzeć w przeszłość...
wątek zamknięty
[quote author=maleństwo link=topic=41890.msg846361#msg846361 date=1294654392]
Za kopy dziękuję.

ciecior, ale w Bajardo absolutnie również za drogo było. Poza tym wtedy jeszcze (no, poza samą końcówką, kiedy intensywnie szukałam rozwiązania) jeszcze nie miałam mieszkania na utrzymaniu. Zresztą, ja nie narzekam na koszt stajni jako takiej, tylko ogólnie - dom, rodzina, to wszystko kosztuje, a gdzie tu miejsce na konia. Zawsze miałam nadzieję bogato wydać się za mąż, ale się nie da (to ostatnie piszę z mocnym przymrużeniem oka, więc proszę się nie oburzać na mój ewentualny materializm) 😉
[/quote]
Ale nikt się nie oburza  😀. Pieniądze bardzo się przydają i ułatwiają życie, ale niestety na dłuższą metę nie to jest w związku najważniejsze  😉

Zdjęcia dziecka z poprzednim kucykiem zdjęcia z okolic maja 2010.
Moje zdjęcia na Rude di Bosco od razu zaznaczam wybrałam jedno z lepszych  😀 okolice kwietnia 2010
Potem były kontuzje i jest nowe kucunio ale na razie nowych zdjęć nie mam, ale jak kogoś dorwę kto będzie chciał nas obfocić to coś wstawię.
wątek zamknięty
Cedryk, boski kucyk, wiedziałam że będzie fajowy 😀 Ile twoje dziecię ma lat? Wygląda na młodziutką 🙂 o i rude też fajne, niezła z was szport-rodzinka 🙂 Ach, żeby tak moje dzieci kiedyś chciały jeździć konno! Dziadek Dzionek pewnie by je chętnie pouczył 😀
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 stycznia 2011 10:38
Anaa - ta jest! Przestać marudzić!

Cedryk - dlatego piszę, ze to pół żartem. Ja tam w swoim związku jestem szczęśliwa.

I już kończę OT
wątek zamknięty
Cedryk, boski kucyk, wiedziałam że będzie fajowy 😀 Ile twoje dziecię ma lat? Wygląda na młodziutką 🙂 o i rude też fajne, niezła z was szport-rodzinka 🙂 Ach, żeby tak moje dzieci kiedyś chciały jeździć konno! Dziadek Dzionek pewnie by je chętnie pouczył 😀

Dzionka thx  :kwiatek: szport rodzinka hahahaha chyba jeszcze wrzucę zdjęcię mężą na koniu  😀
Ale znalazłam zdjęcia nowego kucunia z Mikołajkowych Pony Games ze stajni, jakość słaba, ale naprawdę lubię obydwie te małe. Obydwie małe i obydwie młode jedna 9 lat druga 5. Takiego skoku myślę, moje dziecko się nie spodziewało.
wątek zamknięty
Disco - super wyglądacie. Mówisz pare kroków i łubudubu ? To tak zawsze  😉 Mój mimo, że stary (11 lat) to z kolei pare kroków fajnych, a potem heeeeja w długą i nie ważne, że ja tam na górze 😉

Lubi jeszcze robić mi takie śmieszne żarciki po żuciu:



Dzisiaj się przenoszę do innej stajni i
żal mi czworoboku pod lasem


i mojej ukochanej hali 


tak mi się na wspomnienia zebrało 😕

wątek zamknięty
Waldek  😍 Jak zawsze piękny.
tulipan czemu i gdzie się przenosicie?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.