Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

incognito możesz coś więcej o koledze felińskim powiedzieć? 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
02 maja 2011 14:44
Caira, spokojny koń ostatnio pokazuje różki, i całkiem nieźle podbrykuje na lonży w galopie.

Ale, ale, ale... przewiesiłam się dzisiaj i zrobiłam kółko stępa 😅
wątek zamknięty
Lov, wow, to świetnie, kiedy wsiadasz?

A ja dzisiaj, wg zaleceń Pani weterynarz, wsiadłam na godzinkę stępa na Czekse. Ale miałam frajdę.  😜
wątek zamknięty
Heh, ale wy się dziewczyny cackacie 😉 U nas większość koni ma tryb przyspieszony, jak grzeczny to się na chwile człowiek przewiesza i potem już wsiada 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, u mojej Młodej tryb był podobnie przyspieszony, teraz obecnie stępujemy się, bo Czeksa jest po kontuzji. 😉
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 maja 2011 15:15
Heh, ale wy się dziewczyny cackacie 😉 U nas większość koni ma tryb przyspieszony, jak grzeczny to się na chwile człowiek przewiesza i potem już wsiada 😉


Tiaaa, tak też zrobiłyśmy i tryb "grzeczny" się wyłączył. Po lekkim pocackaniu się jesteśmy już na etapie kłusa na lonży pod jeźdźcem.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 maja 2011 15:19
Lanka_Cathar, no to pokazcie jak sobie radzi! nie wierze ze nie macie zdjec 🙂

niedawno wrocilam z aromeru po 5 godzinach marzniecia i nie mam sily wyjsc z pod koca... za to zdjecia mam 🙂 ale to dziewczyny sie pochwala jak beda chcialy 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
02 maja 2011 15:27
xxagaxx, on chodzi 3 tygodnie na lonży 😉 jutro chyba się znowu przewieszę, a w czwartek może wsiąde, jak nie, to w sobotę 😀
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 maja 2011 15:34
Zygzak oczywiscie 🙂 kon ma 4 lata konczy je właściwie w tym roku bodajze w czerwcu,jest to ogier,ma na imie monsun,chodzi pod siodłem-poki co sporadycznie,ale reaguje na pomocy,jest towarzyski,spokojny 😉 jak cos jeszcze chcesz wiedziec to pytaj 🙂
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 maja 2011 15:36
Lanka_Cathar, no to pokazcie jak sobie radzi! nie wierze ze nie macie zdjec 🙂



Eeee... No mamy dwa? I to w stój sprzed tygodnia. Później fotograf nie brał aparatu. Chociaż może w tym tygodniu to nadrobimy. 😉
wątek zamknięty
incognito ja to tak pytam czysto z ciekawości, bo aktualnie jeżdżę na dwóch ogierach kf i pomagam przy reszcie stada kfów u nas 😉 znalazłam na baziekoni chyba to ten - z maja jest z tego co tam napisane 🙂 a będzie miał robioną licencję czy kastracja? bo z tego co widzę po tym jednym zdjęciu na bk to w typie chyba jest, więc można by spróbować 😉
wątek zamknięty
Agros dołącza dziś oficjalnie do grona seniorów - kończy 16 lat

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
02 maja 2011 15:47
Forta, 16? w życiu bym nie powiedziała, nie wygląda na tyle 😀 sto lat!
wątek zamknięty
Forta na drugim zdjęciu widać jaki "senior" 😂 a tak serio to STO LAT!!!  😅
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 maja 2011 15:50
Forta, widać że "staruszek" 😎 Sto lat dla rudzielca! Uwielbiam na niego patrzeć, i te jego oczy 😍
wątek zamknięty
xxagaxx, on chodzi 3 tygodnie na lonży 😉 jutro chyba się znowu przewieszę, a w czwartek może wsiąde, jak nie, to w sobotę 😀


no spoko, ja nikkomu nic narzucać nie będę xD U nas w stajni po prostu to tak wszystko w trybie ekstra szybkim idzie, koń po 2 razach na lonży miał już jeźdźca na grzbiecie. Oczywiście na chwilę, ale od tamtej pory systematycznie ktoś na niego wsiada.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
02 maja 2011 16:28
Jestem mega zadowolona!!! Ogólnie ze wszystkiego!
Załoga HBContact nas odwiedziła i zaradziła na na problemy z siodłem!
Nie było tak fatalnie jak myślałam,ale jednak dobrze też nie!
Będziemy robić siodło dla karego już na jesieni! 💃
Wczoraj byłam cały dzień w stajni, a na wieczór pojechaliśmy odwiedzić naszą "małą" w Kozienicach!
Dziś miałam cudowną jazdę, kary był prawie na pilota 🏇 Ślini się na potęgę! Całe wiadro można napełnić 😂
Na koniec pojechaliśmy poszaleć do lasu! Mądry koń pokazał jaki jest odważny i sami ruszyliśmy galopem zwiedzać okolicę!
Kocham mojego konia! 😍

edit: Forta, ucałuj urodzinowo od nas wszystkich Agrosa!!!!
wątek zamknięty
Helou kąciku, nie dam rady odpisać na wszystkie posty, które mi się w oko rzuciły, więc robię telegram:
- (spóźnione) życzenia dla wszystkich solenizantów - siwek Misi wygląda absolutnie obłędnie w czarnym komplecie ES - disco ładnie odkarmiłaś konia, brawo! - milusia, kasztan jest full wypas - burza, jak fajnie Was widzieć z siodłem 🙂 W końcu się przenieśliście? - kujka, dawaj nowe foto, na tych ostatnich bardzo dobra droga - Forta, niby senior, a na padoku wymiata bardziej niż niejeden młodzik 😀 - Hypnotize i Wendetta - gratulacje! FFK (frakcja forumowych kasztanów) się umacnia 😀 - Alice, Chonik jest jak wino, im straszy, tym lepszy... i ładniejszy 😀iabeł: Serio!

A ja teraz nietypowo, bo na siwo... Normalnie biały koń, nie mogę się zupełnie przyzwyczaić 🙂





wątek zamknięty
Forta dajesz mu pewnie potajemnie jakiś eliksir młodości, co? 😎 Sto lat.😀
wątek zamknięty
Forta ile Agros ma wzrostu?  Dla mnie jest ideałem konia  💘
wątek zamknięty
A ja dziś dzięki Kujce zauważyłam jakiego pięknego mam konia 💘
Trening dobry, kobyła mnie wyciągnęła za wszelkie czasy, ale coraz lepiej kłusuje i to mnie cieszy. 🙂

Proszę państwa, mamy Kłus przez duże "K" 🙂


wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 maja 2011 17:44
Zygzak kumpela się zastanawia nad licencja 😉 tak to ten 🙂
wątek zamknięty
quanta to białe to jest to siwe z avatara - w odwiedzinach byłaś? 🙂 czy jeszcze coś innego? 🙂

croopie kłusy re-we-la-cja  😜 a konia masz obłędnego, a w brązach jej bardzo do pyska 😀

incognito niech się zastanawia, bo konisko urodziwe mi się zdaje 😀 (ale radzę się pospieszyć, bo lickę kf tylko do 5 roku życia konia można robić - później tylko drogą osiągnięć sportowych 😉 )
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 maja 2011 17:55
quantanamera, dzieki! bardzo milo to slyszec od Ciebie 🙂 jak bede miala jakies nowe zdjecia to sie bede chwalic, coraz realniejszy staje sie plan dobrania sie Gilkowi tak naprawde bardzo bardzo porzadnie do tyleczka na kilka tygdni, ale szczegoly poki co zachowam dla siebie 😉 w kazdym razie - jesli sie uda to zdjec bedzie masa! 😉
Roto wyglada slicznie taki bialy jak snieg! jak on sie tam miewa?

croopie, cala przyjemnosc po mojej stronie? ale wiesz, nie widzialas wczesniej ze Alli to sliczna dziewczyna? pare galopow mialyscie tez niekiepskich, tylko siedzialam w srednim miejscu i nie chcialam robic fot od dupy strony... a tym bardziej glupio by mi bylo tak wylezc sobie na srodek hali :P

Forta, latajacy Wrobelek! Sto lat dla jubilata!

Lanka_Cathar, no i sie nie chwalicie? dobre i dwa przeciez!
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 maja 2011 17:58
Zygzak też uważam,że ładny jest,ma fajna maść jak na kf 🙂 ok,przekaze kumpeli :kwiatek:
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
02 maja 2011 18:41
Drogi Kąciku - jeśli ktoś chce sprzedać konia a nie może, to się polecam..  😵 własnie sprzedała się Smoczyca, była do sprzedania dłuższy czas a poszła jak tylko zaczęłam na niej jeździć...  🙄

Właśnie dorosłam chyba ponownie do zakupu własnego konia...
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 maja 2011 18:47
quanta-bialutki Rot podoba mi sie jeszcze bardziej niż jabłuszkowy  😜
croopie-kłusy fajne, ale ja byłam pod wrażeniem galopów-były takie chwile  😜 No i podwoiłaś objętość klaczuchy  😉
Forta-dużo, dużo zdrowia i energii  😁 dla Wróbelka
Lov-super wieści  😉 A fotki z przewieszania się są?
kujka-oczywiście dzięki za miłe towarzystwo  🙂 :kwiatek:
efka-ja tak właśnie sobie dziś o Tobie myślałam, że nie ma wyjścia-musisz kupić konia  😉 No i zmień podpis pod avatarem-bo ciągle Ci się coś kończy i zaczyna...ja tam jestem trochę przesądna  😁
wątek zamknięty
efka, przykro mi 🙁 - a tak półserio - może się zajmiesz handlem końmi?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
02 maja 2011 18:55
milusia, dokładnie! może Ty masz rację? :P ale skoro już zaczęłam w tym roku nowe życie, to teraz muszę jeszcze do tego życia konia dokleić 😉 póki co zaczęłam się rozglądać za czymś młodym dla siebie 😉

epk, hmm.. oj nie wiem.. ja już mam dość pozbywania się koni, przynajmniej na jakiś dłuższy czas.. u mnie ciągle się ostatnio coś zmieniało (mieszkanie, facet  😁, konie, sytuacja życiowa). Z kobyłą powiedziałam sobie: jeśli się nie sprzeda do jesieni to będzie moja. Los widocznie nie chciał żeby była, poza tym znając jej charakterek i temperament nie do końca byłam pewna czy bym ją chciała dla siebie 😁 Najgorsze jest to, że sama ją pokazałam klientce, bo w zasadzie innego konia przyjechała oglądać... Wzięła oba..  😂
wątek zamknięty
efka ojej, a ja myślałam, że Smoczyca Twoja...
croopie twoja cały czas była ładna, nieładnie tego nie dostrzegać 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.