Derki

A może spróbuj napisać do producenta na wprost. Eskadron chyba ma jakiś mail kontaktowy, może by ci podali do których dystrybotorow ew. takie rozmiary wysyłają, jak są.
PrecelekXXL (165) jest największa derka Eskadrona.

http://www.lamri.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=120&Itemid=1

Dlaczego dralony od spodu są ładniejsze?  🤔
Wszystkim polecam derki Ivett jest to bardzo uczciwa osoba,uszyła mi na zamówienie wspaniałą derkę, dokładnie taką jak chciałam , może jedynie pasy pod brzuchem dla konia mogły by być większe. Wykonanie bardzo eleganckie , i od teraz będe zawsze kupować derki od ivett  😜  😜.
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 grudnia 2010 12:43
Dlaczego dralony od spodu są ładniejsze?  🤔


są po prostu inne 😉
A według mnie dużo ładniejsze i żywsze kolory są od spodu..
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 grudnia 2010 13:58
to przeszyj rzepy i juz 😎
nie będziesz pierwsza, która tak zrobiła - skoro lewa strona dralonu ci sie bardziej podoba.
Wszystkim polecam derki Ivett ,uszyła mi na zamówienie derkę, ale niestety nie taką jak chciałam bo o 10 cm większą niż ja zamawiałam i derka całkowicie się przekręca .
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita zmiana treści posta
Bomba! Faktycznie świetna. A kucyk słodziak!
to przeszyj rzepy i juz 😎
nie będziesz pierwsza, która tak zrobiła - skoro lewa strona dralonu ci sie bardziej podoba.


Naprawde?  😲
Bomba! Faktycznie świetna. A kucyk słodziak!

Derka jest świetna na zdjęciu ,a na żywo poprostu rewelacyjna i mega świetna  😜  😍 dziękuje ivett za ciężką prace włożoną w tą derkę 🙂  :kwiatek:
Biedronka  💃



piglet obłęd w kropy  😁 😁 co to za dera?? 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 grudnia 2010 10:43
Świetna 😍
Znalazłam polarówkę moich marzeń:
Gruby mięsty polar, pasy krzyżowe odpinane z obu stron, producent, o którym wiadomo, że dba o jakość, tylko ta cena...150zł  😫
Czy Mikołaj na pewno nie istnieje?

Przykro mi, ale za duża ta fotka.
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 grudnia 2010 12:04
BaŚ, a co to za firma ?
anetakajper   Dolata i spółka
15 grudnia 2010 12:13
Baś dera jest fantastyczna  😍
Waldhausen Thermostar Lissabon:

Ja planuje przeszyć w tym moim dralonie zapiecią  🤔wirek:
a ja kupilam (niestety z przymusu) taka derka
http://arcus-konie.pl/ko/derki/equi-theme/derka-equi-theme-aircool.html

na zywo wyglada tak:



ale szczerze mowiac nie jestem zachwycona... podszewka juz sie "rozjechala" na szwie, dera jest podszyta bawelna i cale wypelnienie sie sciaga do tylu.
ehh, a mialam miec dere BlackHorsa... :/


Baś - 150 zl za polar to w obecnych czasach wcale nie wygorowana cena. polary Horze kosztuja po 130.
Angeel kupowałam nowe derki w zeszłym roku:
- polarową Villa Horse za 40zł
- wełnianą z pasami krzyżowymi za 60zł
- padokową podszytą polarem z klinami Jarpol za 100zł
- puchową 300g z klinami i wszelkimi możliwymi pasami za 150zł
A do mnie doszedł Cooler Bucasa, jest fantastyczny 😜 jutro będe testować czy rzeczywiscie będzie suchy po założeniu na mokrego konia.
o kurde, to tanio jakos :P
ja szukalam pare dni temu polaru z pasami i za najtanszy (pewnie niezbyt zachwycajacy jakosciowo) zaplacilam 75 zl ;/
a o welnianej ponizej 100 to mozna pomarzyc. a za zimowa 300g dalam niestety ponad 200 zl
Angeel
W sumie, ja za swoje polarówki zapłaciłam:
hkm nowa bez pasów - ok. 45 zł
jakaś no-name z pasami, sprzedawana jako nowa - też ok 40 zł
villa horse, ale używana - ok 50 zł
czyli dla portfela całkiem miło 😁

z czego świetna jakościowo jest tylko hkm. Mam tą taką dwuwarstwową. Noł nejm jest cienka i do osuszenia się średnio nadaje, villa w miarę, w miarę, ale też bez super-rewelacji.

Faktem jest jednak, że ja w sumie bardzo rzadko kupuję nowe rzeczy w sklepach. Tam porządne polary kosztują raczej więcej.
Te wełniane za 60zł chyba przez rok wisiała w jednym ze sklepów internetowych, aż w końcu poszły. Są świetne!  😁
Gillian   four letter word
18 grudnia 2010 10:30
jestem zachwycona polarem Villa Horse  😍  bardzo szybko mi się koń "nagrzewa" pod nią, jest przytulnie grubaśna. Szkoda tylko, że nie ma (nie ma??) większych niż 145cm.
używam derki od ivett narazie jako stajenną. Bardzo mi się podoba, jedynie do czego mam zastrzezenia to to, ze derka jest bardzo długa i paski między nogami są za nisko. Zapięcia jak narazie się trzymają i mam nadzieję, że tak zostanie. reszta bardzo ok  😉
Ja swoja wełnianą kupiłam za 59zł w HORSEPOL rok temu  💃
Ta piękna dera w kropy to oczywiście WeatherBeeta.
http://www.okser.pl/weatherbeeta-derka-padokowa-joules-standard-p-3604.html
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 grudnia 2010 14:52
Dziewczyny gdzie wy tak tanio te derki kupujecie  👀
Mnie w takich cenach to tylko udaje się na re-volcie dorwać lub ew. allegro.

Klami, oooo okser ma produkty WeatherBeeta  😀
co prawda widzę że cenowo się nie opłaca ale może jakieś wyprzedaże będą  😁
Ada, Ja na allegro właśnie 😁
ta dera hkm to był fuks nad fuksy: zupełnie zielona w sprzęcie dla koni, jeszcze przed kupnem młodego, postanowiłam kupić derkę polarową, bo ktoś mi kiedyś powiedział, że polarowa derka to się przydaje, jak koń spocony/mokry/w duże mrozy/itd... no to wpisałam na allegro "derka polarowa", wyskoczyło mi tam kilkanaście stron, posortowałam od najtańszej i widzę "derka polarowa, promocja". Po roku zorientowałam się co w ogóle kupiłam 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się