Stajnie w Warszawie i okolicach

trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
07 czerwca 2009 21:42
alona Twoja troska aż mnie poruszyła.

Mamy i swoje pare hetarów trawki więc koniki będą miały gdzie wychodzić  😉  a trawka jest bardzo dobra bo nie jakaś samosiejka tylko BG-10 Milkway Horse Master pomieszana dodatkowo z koniczynką białą i czerwoną więc jeszcze lepsza mieszanka niż na obecnych pastwiskach


p.s. Libelki nie musisz uświadamiać bo i tak jest u nas codziennie  🤣


p.s.2. alona  proponuję jeszcze popracować nad ortografią WIERZ pisze się inaczej a jeśli potrzebujesz dokładnych info co do sytuacji w stajni to zapraszam osobiście lub telefonicznie do źródła
Tak jak pisze Trzeszczki- jestem na bierząco ze sprawami w SK Grodzisko i raczej plotki mnie nie interesują 😉 Z resztą to się tyczy każdej stajni z którą mam lub miałam do czynienia. Ale dzięki za troskę 😁
hehe a ja byłam święcie przekonana że ten paskudny płot to dla bezpieczeństwa koni na padoczkach, zeby ludzie nie męczyli :P
A ja jeżdżę koło tej stajni kilka razy w tygodniu i mam ją max 2 km od domu, a nie zauważyłam żadnego płotu  😁 😁
w srode konczyli budowac ztego co widzialam. paskudny żółty "mur" z płyty
alona Twoja troska aż mnie poruszyła.

Mamy i swoje pare hetarów trawki więc koniki będą miały gdzie wychodzić  😉  a trawka jest bardzo dobra bo nie jakaś samosiejka tylko BG-10 Milkway Horse Master pomieszana dodatkowo z koniczynką białą i czerwoną więc jeszcze lepsza mieszanka niż na obecnych pastwiskach


p.s. Libelki nie musisz uświadamiać bo i tak jest u nas codziennie  🤣


p.s.2. alona  proponuję jeszcze popracować nad ortografią WIERZ pisze się inaczej a jeśli potrzebujesz dokładnych info co do sytuacji w stajni to zapraszam osobiście lub telefonicznie do źródła


Mnie twoja stajnia obsolutnie nie interesuje. Rozumiem ze chcesz utrzymac interes i dlatego tak ostro sie bronisz. Osobisci chcialabym wiedziec kiedy na terenie stajni gdzie trzymam konia zacznia stawiac ploty pod budowe i konie beda mialy ogroniczny dostep do padokow a moze bedzie sie to wiazalo z zamknieciem stajni. Bylabym wdzieczna za wszystki "plotki" i fakty.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2009 10:56
PonPon - jest jeszcze stajnia Szwadron RP w St. Miłosnej - spory kawełek przed Aromerem. Kiedyś tam jeździłam w tamtejszej rekr. i bdb wspominam  jazdy tam, szczególnie z p. Piotrem Skwirą.
ElaPe a masz moze jakiegoś linka do strony ich , albo kontakt. szersze info.
google wyplulo mi tylko mape i jakies stare info z 2005
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2009 11:08
Thaya - z google

Szwadron Jazdy RP. Stowarzyszenie
05-077 Warszawa, Szkolna (Wesoła) 14 (Stara Miłosna)
woj. Mazowieckie, pow. Warszawa, gm. Wesoła

(Tel) 022773 36 07 ; 022/773-30-67
ElaPe dzieki 🙂 nie wyraziłam się konkretnie, chodziło mi o szczegóły 🙂
ale w sumie nie boli zadzwonić. 😎
dzieki 🙂
Ja jezdze kilka razy dziennie i tez zauwazylam plot z dykty, pomalowany nastepnie na zolto.
Sadzilam, ze to wlasciciele stajni odgradzaja w koncu konie od - niekiedy dosc bezmyslnych - spacerowiczow.
A tu znowu blokowisko walna 🙁
Osobisci chcialabym wiedziec kiedy na terenie stajni gdzie trzymam konia zacznia stawiac ploty pod budowe i konie beda mialy ogroniczny dostep do padokow a moze bedzie sie to wiazalo z zamknieciem stajni. Bylabym wdzieczna za wszystki "plotki" i fakty.

A ja wolę się o takich rzeczach dowiadywać od właścicieli stajni, więc nie muszę polegać na tym co ktoś (kto nie koniecznie musi mieć pełne informacje) pisze na forum 😉.
Pozdrawiam
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 czerwca 2009 14:26
przykład Olendra pokazuje, że lepiej poznać sprawę z niejednej strony...

jakie podłoże jest w Bajardo i Rzęszycach? na hali i na zewnątrz?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 czerwca 2009 14:54
W Bajardo na hali jest obecnie wrzucony piasek kwarcowy + geowłóknina - jeździ się po tym super! Na zewnątrz w chwili obecnej działają 4 różne place (chociaż chyba stary skokowy zostanie przerobiony na padok, ale nie jestem pewna). Jest placyk za halą ze zwykłym piachem, ale całkiem niezły, tylo jedna ściana trochę twardawa, jest wielki plac ujeżdzeniowy na którym odbywają się zawody na którym podłoże jest ze zwykłego piasku, ale moim zdaniem baaardzo przyjemne, no i nowy plac z piasku kwarcowego + geowłóknina, obecnie jeszcze wykańczany ale baaardzo obiecujący, niestety mają na nim zawitać na codzień przeszkody 😉 Najgorsze jest chyba podłoże na starym placu skokowym bo się mocno kurzy.
pomylka
Pisałam już w wątku poszukiwany - poszukiwana ale tam nic.

Poszukuję konia o imieniu Da Vinci jest on z 2001r. rasa sp
Matka Donna Katerina po Modest
Ojciec Regiment po Rancouver
Maść Siwa nie jest zbyt wysoki.

Wiem tyle że stoi gdzieś koło Warszawy ale nic więcej...

Jak by ktoś coś wiedział lub słyszał to proszę o jakiekolwiek informacje ;]
na pw lub e-mail klaudia_olchowska@vp.pl
To nie jest miejsce na ogłoszenia. Zapraszam do odpowiedniego działu.


Moge zaprosic do siebie, hali nie ma, warunki przybliżone do naturalnych, dużo pastwisk jezioro, jazdy za pracę
www.jedrusiowapolana.pl
do ogłoszeń jest odpowiedni watek , nie reklamuj się w zwykłych tematach
cieciorka   kocioł bałkański
19 czerwca 2009 22:13
poszukuje stajni z sensowną rekreacją dla dzieci najlepiej na kucach w okolicy Warszawy, najlepiej z północnej strony lub łatwym dojazdem z łomianek, pomożcie! :kwiatek:
jak to wygląda teraz np w pepelandzie lub wilczeńcu? o odleglejszych stajniach tez chetnie usłysze, ale priorytetowe sa oczywiscie te blizsze 🙂
może zna ktoś dokładny adres, albo przynajmniej nazwę miejscowości gdzie się znajduje stajnia Cabriola (mazowieckie, w stronę lublina? )

dziękuje
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 czerwca 2009 23:39
Arimona, zadzwoń, wszystkiego się dowiesz z pierwszej ręki: http://www.cabriola.pl/index.php?id_site=5
http://www.stajnia-grzmiaca.pl/

potrzebuje opini o tej stajni
szukajka pokazała tylko 2 wzmianki o niej 😉
Na stronie grzmiacej jest wirus ;-/ więc nie wchodźcie !!!
Epikea, czysto, widno, duże padoki, wielka ujeżdżalnia, hala- mała, ale nawilżana i bronowana, generalnie absolutnie polecam. Konkrety na PW 🙂
Mazia   wolność przede wszystkim
26 czerwca 2009 14:16
Padoki wcale nie takie duże, jak na liczbę koni, w stajni przestrzeń i raczej sucho. Wielki plus ujeżdżalnia, duża, równa i ze świetnym podlożem.
To zwykle zależy od tego czy pełne są trzy stajnie, czy jedna 🙂
Hej  🙂  Poszukuję dobrej, nowoczesnej stajni w okolicach Warszawy. Chcę wstawić dam swojego konia, jak na razie znalazłam stajnie w Podolszynie. Co o niej myślicie ?

Pozdrawiam 😉
Tu macie tej stajni stronę  http://www.besthorses.pl/  🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lipca 2009 16:14
używaj edycji  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się