Stajnie w Warszawie i okolicach

[quote author=ElaPe link=topic=46.msg1786588#msg1786588 date=1369644003]
Bez przesady z tym wiecznym wieszaniem psów na Bródnie. Nie jest tam aż tak tragicznie jak chórek voltokoniareczek donosi co chwila.  👀


Wiem jedno..latem idąc korytarzem musiałam wstrzymywać oddech bo był taki amoniak  🤔
[/quote]
no rano czasem mocno wali jak wybieraja, ale konie sa wtedy na padokach i jest caly czas wietrzone
W Kaniach kiedyś jeździłam ale to było daaawno :P Słaby dojazd mają :/


No nie! Akurat Kanie mają bardzo dobry dojazd!
WKD z samego Centrum.
To jest atut Kań!
W kwestii Agmai i stajennych - czy ktoś zna i może przesłać opinię nt. stajennego o imieniu Jurek, który tam pracował? Najlepiej na priva.
Bez przesady z tym wiecznym wieszaniem psów na Bródnie. Nie jest tam aż tak tragicznie jak chórek voltokoniareczek donosi co chwila.  👀


"Aż tak tragicznie" to pewnie nie. Ale za te pieniądze? Moim zdaniem śmiech na sali... 😉
damarina, jak dla kogo, nie wszyscy mieszkają w centrum 🙂....ja do WKD mam daleko, a żaden autobus mi nie dojeżdża pod tą stację :/
damarina, jak dla kogo, nie wszyscy mieszkają w centrum 🙂....ja do WKD mam daleko, a żaden autobus mi nie dojeżdża pod tą stację :/


Z całym szacunkiem, powtórzę - Kanie mają świetny dojazd.
Naprawdę.
To, że akurat Ty masz "pod gorkę" żeby dojechac do Centrum (lub każdej innej stacji WKD w kierunku na zachód od Centrum) - to juz inna bajka i Twoj problem.
Czy w którejś stajni w W-wie i okolicach mamy ogiera kuca typu felijski?zalezy mi na lekkiej budowie,wys 130-140 do pokrycia klaczy 120cm.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
28 maja 2013 21:29
W stajni klucz maja ogiera siwego chyba felinskiego wlasnie ale nie wiem ile w klebie ma
Hej, orientujecie się jakie w tej chwili są warunki w Miłosnej?
Stronę skasowali, a ja jakoś tamtą stroną Wisły się nie interesowałam dawno.
I jak wygląda to korzystanie z infrastruktury Szwadronu? 👀
Knieja w Ojrzanowie stoi bdb kuc Gracjan
W stajni klucz maja ogiera siwego chyba felinskiego wlasnie ale nie wiem ile w klebie ma

Z tego co mi wiadomo, to on już nie jest ogierem 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 maja 2013 07:08
W stajni klucz maja ogiera siwego chyba felinskiego wlasnie ale nie wiem ile w klebie ma


Nie siwego, a cremello i już nie ogiera. 🙂
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
29 maja 2013 08:56
A to przepraszam 🙂
Dostałam właśnie telefon z informacja(od mojego chłopaka który jest strażakiem w Wawie) Ze pali się Stajnia w Wilanowie ktoś cos wie slyszal? Konie cale, nikt nie ucierpiał ? 🙁
amnestria   no excuses ;)
29 maja 2013 13:35
Boże, co się dzieje 😲 🙁
Chodzi o stajnię z cyrkowym namiotem? Ktoś wie coś więcej? 🙁
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
29 maja 2013 13:47
2013 udowadnia swą moc :/
Na szczęście konie, stajnia i sprzęt całe! Uff!

edit: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,14002346,Sroda_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_.html?wall=1&bo=1#TRLokWarsTxt
Na szczęście konie, stajnia i sprzęt całe! Uff!

edit: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,14002346,Sroda_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_.html?wall=1&bo=1#TRLokWarsTxt

o masz ten namiot to jakas pomyłka.
Jak sie nie zawalił to teraz poszedł z dymem.
Szczęście w nieszczęsciu że konie i ludzie cali.
szkoda tylko tego siana co im splonęło
[quote author=Malinowa96 link=topic=46.msg1788143#msg1788143 date=1369761458]
damarina, jak dla kogo, nie wszyscy mieszkają w centrum 🙂....ja do WKD mam daleko, a żaden autobus mi nie dojeżdża pod tą stację :/


Z całym szacunkiem, powtórzę - Kanie mają świetny dojazd.
Naprawdę.
To, że akurat Ty masz "pod gorkę" żeby dojechac do Centrum (lub każdej innej stacji WKD w kierunku na zachód od Centrum) - to juz inna bajka i Twoj problem.
[/quote]


Owszem, mój problem, ale ten komentarz, że mają kiepski dojazd był głównie kierowany do dziewczyny z Ursusa ( lub okolic) bo ona również nie ma za dobrego dojazdu, a wiem to, bo mieszkam obok :P... także spokojnie, nie mówię, że nie polecam 🙂 Pozdrawiam
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
30 maja 2013 19:16
Z Ursusa do Kań to dojazd jest akurat idealny. Nie dość, że autobus pod samą WKDkę, to jak ktoś ma chęć może sobie zrobić spacerek na stację. Z ul. Dzieci Warszawy to jakieś 20-30 minut marszu.
Czy ktoś orientuje się ile kosztuje boks w Koniku w stajni starej i nowej?
revoltowiczka. -- z tego co pamiętam to w małej 1150zł a w dużej 1200zł
pytanko jeszcze jedno do osób z Duchnic (Kujka, Dzionka?) - jak tam jest z boksami? raczej stała ekipa i trzeba polować czy od czasu do czasu jest jakaś rotacja?
i believe i can fly1 chyba na odwrót- mała stajnia (ta nowsza) to ta przy hali i ona jest droższa.
zależy kto jak na to patrzy dla mnie to duża jest przy hali ma więcej boksów itp. a mała jest przy bramie i to ona kosztuje 1150zł a ta przy hali 1200zł no ale jak już mówie to zależy bo ja tak np uważam 🙂
O ile mnie pamięć nie myli, to w stajni przy hali boksów jest 8. A w tej przy bramie 11 czy 12.
nie nie to na odwrót właśnie 😉 sprawdź sobie na stronie przy bramie jest 8 a przy hali więcej 🙂
Na 100% nie. Stałam tam przez rok, a pamięć mam nienajgorszą.  🙄 W stajni przy bramie boksy są naprzeciwko siebie i dlatego jest ich więcej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się