Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję aktualnych informacji o koniu Aramor,wałachu,kasztanie, ok.10 letnim,wysokim- 175 cm lub więcej.

Z tego co wiem koń ten kiedyś stał w Domu koni Lazar w Ostródzie,skakał LL-ki i L-ki. Miałam okazję opiekować się nim zanim został sprzedany.Koń ten był po przejściach(bity,zachudzony)

kilka zdjęć:
Szukam wałacha o imieniu Syriusz, ma teraz jakieś 6-8 lat. Na nogach miał niskie skarpetki jeśli dobrze pamiętam.


edit: dodaję zdjęcie całego, ma na nim jakieś 3-4 lata.
Poszukuję informacji o klaczy Emy, xx (ur 1990, pochodziła ze Szwecji). Została sprzedana w 2008 roku gdzieś w okolice Gdańska bez paszportu, dostała nowe imię Gerda, 'trochę' ją odmłodzili, mówili, że ma 8 lat. Zdjęcie z tej właśnie stajni.

Dalej szukam Nubii, dziś powinna mieć około 7 lat... Jest osoba dla której ten koń wiele znaczy, będe bardzo wdzięczna chociaż za poszlaki, kilka lat temu widziana była w ogłoszeniach, w stajni w okolicach Mińska.. Srokata, na pewno nie wyrosła bardziej niż 155cm, charakterystyczny 'trefl' na prawym boku.


777 Legumina dalej stoi w Rzecznej, w zeszłym roku startowała na paru zawodach, a obecnie wychowuje śliczną klaczkę 🙂 jeśli chcesz więcej info albo jakieś zdjęcia to zapraszam 🙂
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
01 kwietnia 2012 17:13
małaczarna Lady Godiva ma teraz na imię Wega i stoi w KJ Niwka w Puszczykowie. We wrześniu przeszła w ręce prywatne.
Więcej info na PW 😉
Witam poszukuję od dłuższego czasu koni po Blendzie śl(M Bogota O: BOy)
a mniej więcej Borneo
Kasix1997   My little Princess
04 kwietnia 2012 21:12
Chciałabym dowiedzieć się coś o koniu, wałaszku o imieniu "Parador" po ojcu: Hebab, matce "Plessa".
Z tego co wiem jest maści siwej, siwo - jakbłkowitej. Ma ok 165 w kłębie.
Ktoś coś wie ?  😉
Z czystej ciekawości szukam kucyka o imieniu Muchomorek, ładnych parę lat temu uczyłam się na nim jeździć. Nie wiem ile ma lat, jest maści siwej. Stał w "Patataju" w Otrębusach. jestem ciekawa czy jeszcze żyje i jeśli tak to jak się ma 🙂
byłam w Patataju jakieś 2 tygodnie temu i Muchomor miał się bardzo dobrze  🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 kwietnia 2012 22:03
Nadal jest, uczy kolejne pokolenie dzieci i ma się bardzo dobrze. 🙂
Czy ktoś orientuje się gdzie stoi og.Garson (Kwartet - Gracja/Haszysz)? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Szukam wszelkich informacji na temat konia

GALEON wlkp
1994r.
m: Galatea
o: Anonim
http://www.bazakoni.pl/horse_38471.html

Głównie interesuje mnie czy jeszcze żyje i gdzie ewentualnie stoi. Poza tym każda informacja na jego temat mi się przyda  :kwiatek:
Szukam jakichkolwiek informacji na temat konia Lamos (Cytrus - Laura) i o potomstwie ogiera Cytrus (Estados - Cytryna)
nieaktualne
nieaktualne.
Szukam informacji, najlepiej zdjęć, skanów z gazet wałacha Pajac po og Jantar, ur 1974 r. Zwłaszcza co działo się z koniem po roku 1987.
Witam!
Poszukuję wałach konika polskiego o imieniu Nepal od Natolia po Mudek. Konik wysoki ok. 150 cm, ur. we wrześniu 2002 roku, ciemnomyszaty, z szeroka pręgą na grzbiecie. Ostatnie miejsce pobytu to stajnia w okolicach Skawiny pod Krakowem, skąd został sprzedany, nie wiadomo gdzie..
Szukam również małopolaka o imieniu Grafit od Galaktyka po Ambaras ur. w 2001 roku. Konik niewysoki ok. 152 cm, kary z gwiazdką na czole..
Również znajdował się chwilowo w stajni pod Skawiną.
Gdyby ktoś wiedział co z nimi się dzieje, będę wdzięczna za informacje
na prośbę znajomych szukam klaczy DEFILADA po og. First Des Termes od kl. Dąbrowa. Urodzona w 1999r. siwa. Została komuś podarowana potem sprzedana i ślad po niej zaginął. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje!  :kwiatek:
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
13 kwietnia 2012 04:59
Szukam klaczki Beatrice - c. gniada, spokojna, kuc - wiecie może czy nadal stoi w Jaszkowie?
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
13 kwietnia 2012 18:55
Poszukuję śląskiej karej klaczy Centra, ur. 1998r. W bodajże 2008 roku została sprzedana z Chróstnika pod Lubinem (woj. dolnośląskie) w okolice/do Krakowa.
Klacz była dosyć masywna, bez odmian, gryzła. Miała około 165cm w kłębie.
Znalazłam ją na bazie koni, ale chciałabym wiedzieć jak się czuje, czy dała jeszcze jakieś źrebaki.
http://www.bazakoni.pl/horse_101439.html
Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna :kwiatek:

Oraz klaczy Kruszyna (w papierach prawdopodobnie Cruszyna), Od klaczy Cudna po ogierze Axel. Też z Chróstnika, jestem ciekawa czy ją sprzedali czy nadal ją mają. Klacz SP kara z gwiazdką na głowie, na nogach również odmiany, ale teraz nie pamiętam już na których.
Poszukuję siwego araba o imieniu Wanfuczin, ur. 2001, po Kardan. Jeżdżony w stylu west, sprzedany spod Suwałk.
ekuss   Töltem przez życie
17 kwietnia 2012 22:08
Wie ktoś może coś o klaczy Pantera od Gunia po Perset?
Rasa:angloarab
maść:gniada
wiek: 22 lata

Klacz swego czasu chodziła w Rancouverze w Sosnowcu,a potem stajnię zlikwidowano i nie wiem co się z końmi stało.

Oraz wałach Fantango od Fantazja po Piruet- maść skarogniada.

nie wie nikt gdzie teraz jest Gala, kara klacz z chrapką, koło 170 cm wzrostu, 9 lat?
asik995, Beatrice nadal jest w Jaszkowie i ma się bardzo dobrze 🙂
Poszukuję informacji o klaczy Wirginia. Wyhodowana w Ochabach, później trafiła do Darłówka. Wykupiła ją jakaś Pani i dalej nie wiem co się z nią dzieje. Jeśli ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, proszę o pomoc!


szukam klaczy o imieniu Amiza (tudzież -Basia)

w 2004r., latem, w Zbrosławicach stały dwie gniade kobyły, chodziły razem w zaprzęgu; były też uzywane do jazdy wierzchem, z tym że Basia (czy Amiza-jak podobno ma naprawdę na imię) chodziła tylko na oklep- bo się ocierała od siodła/popręgu.

obie klacze były tylko wypożyczone na czas wakacji; kiedy skończył się okres dzierżawy właściciel zabrał je ze stajni;
podobno sprzedał je, ale osobno .
u Basi przy popręgu, na skórze, były "brodawki"/sarkoidy(?)-no...coś takiego; poza tym kobyła się strychuje

Basia miałą gwiazdkę na czole i małą białą plamkę powyżej chrap;
Basia (tak mi powiedziano) wtedy miała źrebaka (wtedy miał ok 2 lata), nazwano go Pielgrzym, taki śmieszny qń- jak się go dotknęło w nos-wywieszał język

o Gerdzie niestety nie umiem podać jakoś  dużo szczegółów...wolałam Basię
ale... była dość charakterna w boksie straszyła ..w siodle całkiem fajna- w miarę wygodna... .

obie miały ok.1,60 w kłębie, z tym że Gerda była trochę wyższa od Basi.

->


mały 'filmik' wrzucam. Jeśli wam się zachce i będziecie tak mili, możecie podlinkować swoim znajomym ...z prośbą o podlinkowanie tego dalej... .

co do odmian, przypomniało mi się że tylko jedna noga była w całości czarna...czyli... na obu przodach były małe odmiany...no powiedzmy że koronki, a lewy tył (o ile pamiętam) to taka skarpetka...powyżej stawu pęcinowego

klacz była dość masywna...w typie śląskim.

niestety nie znam rasy, wieku ani rodziców..nie wiem nic.

...jeśli moja Basia nadal gdzieś jest... jest dość stara. ale może jeszcze żyje... pomóżcie  🙇



poszukuję klaczy o imieniu Cykada !
klacz jest młoda, ma może 6 lat.
nie ma ani jednej jasnej plamki na sobie, jest całkowicie kara i gdy widziałam ją ostatni raz była masywna, dobrze umięśniona. miała duże problemy z kontaktem, bo nie lubiła gdy ktoś wykonywał gwałtowne ruchy wodzami. od razu brykała, galopowała .. w paszporcie miała chyba inne imię z tego co pamiętam, ale chyba Cykuta ? coś w tym stylu. pamiętam , że w tamtym roku została sprzedana w okolice Mińska Mazowieckiego. jeśli ktoś coś o niej wie to prosiłabym o wszelkie informacje, bo bardzo mi do niej tęskno, a chciałabym wiedzieć o niej cokolwiek 🙁

na zdjęciu ma chudą szyję, bo zdjęcie nieco stare, ale potem się umięśniła 😉

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg822/scaled.php?server=822&filename=20637511224120219128610.jpg&res=landing[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg69/scaled.php?server=69&filename=21662411277342213806410.jpg&res=landing[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg821/scaled.php?server=821&filename=ss857921.jpg&res=landing[/img]
MorticiaSlayer jeśli chodzi o tą samą Wirginię to z 2 lata temu miała ją instruktorka u nas. Taka niska pani w krótkich włosach. Jola z tego co pamiętam. Wiem , że mieszka w okolicach Bobolina. Nie wiem co z nią teraz ale widać było , że w niej zakochana była i klacz miała naprawdę dobrze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się