Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję śląskiej karej klaczy Centra, ur. 1998r. W bodajże 2008 roku została sprzedana z Chróstnika pod Lubinem (woj. dolnośląskie) w okolice/do Krakowa...

Centra rok temu stała w Krakuszowicach pod Krakowem w pensjonacie, potem została sprzedana, ale kilka miesięcy temu znów widziałam ogłoszenie na allegro o jej sprzedaży, niestety nie wiem co obecnie się z nią dzieje.

edit:
znalazłam..... nadal jest na sprzedaż
http://allegro.pl/sprzedam-klacz-slaska-polecam-i2275682361.html
Dla koleżanki szukającej Alaski koń jest moją własnością od ponad roku kontakt na www.stajniapodszybowcem.pl





Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
18 kwietnia 2012 21:22
Tamtam :kwiatek: ogłoszenie widziałam, jedna z voltowiczek mi je podesłała 🙂
anyann - Znam BLANSZA jeszcze z obozów jeździeckich w Książu. Chyba 3-4lata temu moja znajoma dowiedziała się, że stado sprzedaje go do rzeźni i chciała go odkupić, ale było za poźno.

olafasola... mi się Cykada kojarzy z koniem z Niwki (puszczykowo pod Poznaniem), ale tam zwykle zmieniają koniom imiona, czy ktos tam jeżdżacy moze się zorientować, czy ta kara klacz to ta o której myslę?
whisperer13 niwkowa kara kobyłka to Cykoria i ma odmiany zarówno na nogach jak i na głowie więc nie będzie to ta sama, której szuka olafasola
A ja zastanawiam się, co się dzieje z kobyłką, z którą zaczynałam przygodę z jazdą konną, moją pierwszą, wielką końską miłością. Czy ktoś z Was zna klacz o imieniu Hera? Jeśli dobrze pamiętam, urodzona w okolicach 1998 roku, myszata, w typie konika polskiego, ale troszkę wyższa (niecałe 160 cm). Urodziła się, z tego, co mi wiadomo, w Katowicach w stajni p. Jakielaszka, jej ojciec to chyba Hajduk kn. Sprzedana ze stajni w Gomunicach kilka lat temu.







Byłoby super dowiedzieć się, co u niej słychać... 🙂
up up up  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Alejka ur. 2002
Koń mały
Kasztanowa w siwiźnie
Ojciec: Almos oo kaszt. 1998
Matka: Alexia wlkp kaszt. 1993

Bardzo pilne!

Poszukuję:
Klacz Rossa
Ojciec: Ramadan
Matka: Rodezja
Data urodzenia: 2005
Rasa: małopolska
Maść: siwa
👀

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
23 kwietnia 2012 18:01
[move]  🏇  BARDZO PILNIE POSZUKUJĘ!  🏇 [/move]
wałacha Garson (po Gawor), skarogniady, wyciera sobie rzep w ogonie, przynajmniej wycierał. Ma ok.175. Sorka za zdjęcie ze mną.



wałacha Czachor (po Machandel i Czesanka) siwek, właściwie kasztan w siwiźnie, ale teraz jest już pewnie siwy. Ma ok.167. Raczej drobnej budowy.

my_karen   Connemara SeaHorse
23 kwietnia 2012 18:23
ekuss, Fantek jest w Niemczech i ma sie dobrze, o Pantere moge sie sprobowac dowiedziec, wal na pw jak cos.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 kwietnia 2012 20:08
Szukam informacji na temat kasztanowatego kuca o imieniu Goliat. W okolicach 2006 roku stał na pewno w stajni Sewan w Konstancinie- możliwe, że dalej tam jest. Zaczynałam na nim przygodę jeździecką, chętnie dowiem się, co u niego słychać 😉
desire   Druhu nieoceniony...
23 kwietnia 2012 20:14
ponawiam:
poszukuję klaczy  Wieszczka (o. Szron  m. Wiki) ur. w 2003 roku  hodowli SK Ochaby.
zdjęcie - http://www.bazakoni.pl/horse_145355.html

klacz w listopadzie/grudniu 2011 została sprzedana (prawdopodobnie do nowego domu pojechała wraz z źrebakiem) i słuch po niej zaginął..  🤔  🤔
będę bardzo wdzięczna za każdą informacje   :kwiatek:
czy ktos moze wie gdzie znajduje sie ta klacz (przez pewien okres zajmowałam się nią)?strona z rodowodem  http://www.bazakoni.pl/horse_39071.html
Klaudja strasznie się cieszę że sie ktoś odezwał i zna Leguminę 🙂
jak masz foty to koniecznie wstaw tutaj bo aż umieram z ciekawości jak ona teraz wygląda
pamiętam ja jak miała niespełna 2 lata
Szukam kucki GARNIER-W sprzedanej w sobotę 21.04.2012 z Lublina. Pojechała podobno "na mazury"

Pochodzenie: od Grana kf, po TOP EVITA drp. Wyhodowana w stajni Wieża w Lublinie przez Ryszarda Wójcika.
Wysokość ok 140cm, gniada, na łbie wąska gwiazdka w kształcie zyg-zaka i pionowa chrapka symetrycznie pomiędzy nozdrzami. Odmiany na obu zadnich nogach: lewa- staw pęcinowy, prawa- od wewnątrz staw pęcinowy od zewnątrz nadpęcie. Bujna grzywa i ogon. Przebudowany zad, mało wydatny kłąb. Bardzo miękkie chody.

Bardzo dobrze wspominam moją z nią współpracę i chciałabym się dowiedzieć gdzie trafiła, jak się ma i jakie są względem niej dalsze plany (rekreacja czy sport).
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 kwietnia 2012 10:35
Szukam klaczy Orenda (matka Orlanda wlkp po Orlik). Gniada z odmianami. Może mieć problem (kuleć) na tył. Pojechała z okolic Giżycka w nocy do okolic Łodzi podobno jakieś 3 lata temu... Szukam też jej matki (Orlanda wlkp), kasztanka z odmianami. Gdzieś na Mazurach stoi.
Szukam wał. Allegro (Loxley - Arizona, ur. 2001
Lizzy, wystarczy się do mnie odezwać.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
25 kwietnia 2012 05:09
Huzarova dobrze wiesz że się odzywałam... Chciałam nowych właścicieli zapytać czy nie chcą ich sprzedać. Jak nie to może chociaż jakieś zdjęcia.
dziękują Borowa za informacje o Blanszu. Przestałam już jakichkolwiek koni poszukiwać, ponieważ dwa ostatnio przeze mnie poszukiwane skończyły w rzeźni, tak więc wolę się już więcej nic nie dowiedzieć  😕
[move] PODNOSZĘ [/move]

[glow=red,2,300] PODNOSZĘ [/glow]

[shadow=red,left] PODNOSZĘ [/shadow]

💃 💃 💃 💃


co podnosisz ?  🤔
🤔  ..yyy..wątek..?  🤔

bo był już na 10 stronie forum a chciałabym żeby był czytany  🙇 🙇
Chciałam podziękować Klaudji za fotki Leguminy
fajnie że istnieje taki wątek. Miło było zobaczyć jaka fajna klacz wyrosła z takiego 2 letniego szczypiorka 🙂
Czy ktos z was kojarzy konia Jantar (m. Madera, o. Janczar) rasy wlkp?
na glowie mial gwiazdke i chyba chrapke, na tylnych nogach odmiany ze stawem pecinowym. Masci gniadej, urodzony chyba w 1993 roku. Dosc wysoki okolo 167 cm w klebie.
Stal kiedys w nieustniejacym juz klubie Absolut.

Chce wiedziec jak sie ma i ewentualnie gdzie stoi. Na wspomnienia mi sie zabralo 😉
O ile się nie mylę, to Jantar stał parę lat temu w kalsku w woj. Lubuskim. Został sprzedany, ale nie wiem gdzie niestety...
Szukam klaczy Daga I :

http://www.bazakoni.pl/database,forcesitelang-pl_PL,op-details,horse-85097.html

Kilka lat temu została sprzedana w okolice miejscowości Turek.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:
ponawiam  🙇 🙇 🙇

szukam klaczy o imieniu Amiza (tudzież -Basia)

w 2004r., latem, w Zbrosławicach stały dwie gniade kobyły, chodziły razem w zaprzęgu; były też uzywane do jazdy wierzchem, z tym że Basia (czy Amiza-jak podobno ma naprawdę na imię) chodziła tylko na oklep- bo się ocierała od siodła/popręgu.

obie klacze były tylko wypożyczone na czas wakacji; kiedy skończył się okres dzierżawy właściciel zabrał je ze stajni;
podobno sprzedał je, ale osobno .
u Basi przy popręgu, na skórze, były "brodawki"/sarkoidy(?)-no...coś takiego; poza tym kobyła się strychuje

Basia miałą gwiazdkę na czole i małą białą plamkę powyżej chrap;
Basia (tak mi powiedziano) wtedy miała źrebaka (wtedy miał ok 2 lata), nazwano go Pielgrzym, taki śmieszny qń- jak się go dotknęło w nos-wywieszał język

o Gerdzie niestety nie umiem podać jakoś  dużo szczegółów...wolałam Basię
ale... była dość charakterna w boksie straszyła ..w siodle całkiem fajna- w miarę wygodna... .

obie miały ok.1,60 w kłębie, z tym że Gerda była trochę wyższa od Basi.

->


mały 'filmik' wrzucam. Jeśli wam się zachce i będziecie tak mili, możecie podlinkować swoim znajomym ...z prośbą o podlinkowanie tego dalej... .

co do odmian, przypomniało mi się że tylko jedna noga była w całości czarna...czyli... na obu przodach były małe odmiany...no powiedzmy że koronki, a lewy tył (o ile pamiętam) to taka skarpetka...powyżej stawu pęcinowego

klacz była dość masywna...w typie śląskim.

niestety nie znam rasy, wieku ani rodziców..nie wiem nic.

...jeśli moja Basia nadal gdzieś jest... jest dość stara. ale może jeszcze żyje... pomóżcie  🙇


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się