Poszukiwany/poszukiwana

Moja pierwsza końska miłość!!

poznałyśmy się w Bydgoskim Myślęcinku miała wtedy 4 latka, i była... hmm... można by powiedzieć "tą jedyną", bo jak mam to inaczej nazwać? minęło tyle lat a ja nadal o niej myślę... tyle mnie nauczyła... i zaufała mi wręcz bezgranicznie i ja jej mogłam ufać w 100% byłam jej po prostu pewna, od rozstania z nią jak dotąd nie nawiązałam z innym koniem takiej więzi jak z nią .... ehh

ma (bo  mam nadzieję ze żyje) na imię                Sardynia
                                                                  urodzona 28 lutego 1996 roku
                                                            matka Sara                  ojciec Krezus
-maść skarogniada
-na głowie gwiazdka i mała chrapka
-krótkie skarpetki na wszystkich nogach
-krzywe tyły


Ostatni raz widziałam ją 4.11.2003 r.


jedna znajoma mówiła mi (jakiś czas temu może nawet z rok albo i 2 lata temu) że widziała ją u handlarza gdzieś na mazurach, bo byłą tam z koleżanką która szukała konia, niestety ta koleżanka nie wzięła jej bo była "zbyt dzika" a tak na prawdę to jest energetyczną kobyłką ale na pewno nie dziką:P🙂:*

[img]http://i2.fmix.pl/fmi769/35d4dee7002073634ad75d94[/img]

[img]http://i1.fmix.pl/fmi79/dc61eba5000e8c964ad75d8c[/img]













a więc ktokolwiek ją gdzieś widział, albo ma o niej jakieś informacje ... była  bym wdzięczna... bardzo za wiadomość

Ja kiedyś próbowałam odnaleźć klacz DOLINĘ (nie znam rasy, ale była siwa w hreczce)...
kiedyś stała w "Krakusie" w Swoszowicach, później była chwilę w Toporzysku...
w 2004 ponoć w Zabierzowie stała i miała źrebaki...
złota kobyłka - pamiętam że wszyscy się zawsze o nią tłukli przed jazdą...
Ponawiam prośbę o jakiekolwiek informacje o klaczy FINEZJA (od Fala, po Mig) ciemnogniada z odmianami. Miała bliznę od wewnętrznej strony uda po słabiznę. Mam tylko taką fotę:

[/quote]
Ostatni raz widziałam ją w Łomazach pod Białą Podlaską jakieś 3 lata temu lub więcej, później była w Milanówku.
Jeśli ktoś wie jak potoczyły się jej dalsze losy, proszę o kontakt!
Ja szukam kilku koni:
Depesza młp, kasztanowatotarantowata, wzrost około 156cm, wiek około 16 lat
Cykl młp, wałach, kasztan z łysinką i chyba jedną skarpetką, wzrost około, 156-160cm wiek około 15-16 lat
Szejk sp, wałach gniadosrokaty, wzrost około 162cm, wiek około 15lat, znak szczególny blizna na prawym "kolanie"
te trzy konie były (są :?🙂 własnością włąściciela Banderozy w Przypkach
Libra mały koń, skarogniada (prawie kara  😉 ) z łysinką i dwiema krótkimi "lustrzanymi" skarpetkami na tyłach, wiek 7lat
Daisy sp, m. Dafne młp, o. Veracruz sp, kasztanka z gwiazdką odmianami chyba na 3 nogach (aż wstyd się przyznać, ale nie pamiętam dokładnie), wzrost teraz pewnie sporo powyżej 160cm, wyjechała od nas w wieku 1,5 roku, wiek 4 lata
Za wszelkie info  :kwiatek:
Szczególnie zależy mi na Depeszy, mojej miłości, z którą musiałyśmy się rozstać  😕
slojma   I was born with a silver spoon!
18 października 2009 11:06
Co do Klaczy poszukiwanej przez Tristię to prawdopodobnie została pozbawiona papieru. Podobno kupiła ją jakaś dziewczynka z Milanówka lub okolic i ok 1 może 1,5 temu sprzedała najprawdopodobniej w okolice Piotrkowa Trybunalskiego. Gdyby ktoś coś wiedział będę wdzięczna.
Wczoraj dzięki Bazie Koni (www.bazakoni.pl) dowiedziałam się co się dzieje z Finezją i innym znajomym koniem!

"Koń jest własnością mojej znajomej. Kupiona była bezpośrednio z
Milanówka, tak samo jak Centus.
Finezja stoi w pomorskim, w tym roku urodziła skarogniadą klaczkę. Nic
nie robi, sporadycznie ktoś na niej jeździ i tak jak Centus wiodą leniwe i
beztroskie życie."
Bardzo się cieszę 😀
Cobrinha
Siwa w hreczce Dolina stała kiedyś (chyba w 2007) w okolicach Lublina, małopolanka, rocznik 1996, po og. Paszkwil.
Kontakt, do sprzedającej na PW
To raczej nie ta klacz bo za młoda... ale dzięki forum już wiem gdzie jest obecnie i jak się miewa... niestety konia żal 🙁 czasem lepiej chyba nie wiedzieć
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
18 października 2009 19:58
Ja szukam kilku koni:
Libra mały koń, skarogniada (prawie kara  😉 ) z łysinką i dwiema krótkimi "lustrzanymi" skarpetkami na tyłach, wiek 7lat


Stała w Łomiankach, obecnie jest w rękach prywatnych.
Poszukuje wszelkiego potomstwa klaczy Bajka xx po Dameto xx, hodowli M.Mioduszewskiego. Sama klacz mniej więcej wiem gdzie jest(choć mniej jak więcej), natomiast baaardzo chciałabym zobaczyć jakiekolwiek z jej potomstwa(wyłączając mojego konia).
branka nie dalej jak 2 strony temu specjalnie dla Ciebie wklejałam zdjęcia Bajki i źrebaka.
Ach ach, jak to mozliwe że ja tego nie zauważyłam? Bo z reguły śledze ten watek - gapa jestem!!
A z którego to roku zdjęcie?
Co do Bajki to mam pewność już, że jest w dobrych rękach, miałam kontakt z osobą która ja znała jakis czas temu, ale sie urwał i nie wiedzialam w końcu gdzi eten koń jest - w sumie teraz tez w to nie wnikam, ale wiem że jest w adopcji, wygląda super i ma wreszcie dom 🙂
Witam wszystkich. Ja poszukuję (a długo to już trwa) zdjęć ogiera Tioman Island xx  po Midyan.
Ach ach, jak to mozliwe że ja tego nie zauważyłam? Bo z reguły śledze ten watek - gapa jestem!!
A z którego to roku zdjęcie?
Co do Bajki to mam pewność już, że jest w dobrych rękach, miałam kontakt z osobą która ja znała jakis czas temu, ale sie urwał i nie wiedzialam w końcu gdzi eten koń jest - w sumie teraz tez w to nie wnikam, ale wiem że jest w adopcji, wygląda super i ma wreszcie dom 🙂

Zdjęcia są z 2003 roku, źrebak jest po moim ogierze, niestety z tego co wiem, został sprzedany w wieku 5-ciu miesięcy chłopu z Chomiąży koło Malczyc (bez papierów, rzecz jasna...). Ja go nazywałam Butrym, ale na pewno inaczej się teraz nazywa (jeśli jeszcze istnieje). A z ciekawości - gdzie Bajka teraz stoi?
Dokładnie nie wiem, ale jest w adopcji, mam teraz już kontakt z ludźmi którzy ja mają, wygląda bardzo dobrze 🙂
Jestem w wielkim szoku na stronce bazakoni.pl pierwszy raz w życiu zobaczyłam zdjęcie PARYSOWA xx  😅 To chyba najbardziej poszukiwane i upragnione zdjęcie konia  💃  😅
Podaję linka: http://www.bazakoni.pl/horse_361.html
SZUKAM INFORMACJI O WAŁASZKU ALLADYN WLKP KASZTAN Z ODMIANAMI (NA GŁOWIE "ZNAK ZAPYTANIA"😉 🙂 UR. PAŹDZIERNIK 1993R MATKA OLINA WLKP
URODZONY NA MAZURACH, W PÓŹNIEJSZYCH LATACH ZNAJDOWAŁ SIĘ W OKOLICY WARSZAWY
JESLI KTOŚ COKOLWIEK WIE PROSZE O INFO
ROZSTALIŚMY SIE Z POWODU TRUDNEJ SYTUACJI KILKA LAT TEMU, MĘCZY MNIE MYŚL O NIM
Z GÓRY DZIĘKI ZA INFO 🙂



Pamietam Alladyna jeszcze z czasów jak byl na Ranczu. Jakby co, odezwij sie na priw!
szukam siwej klaczy sp Erigone od Effi po Louis
duża siwa klacz, sprzedana w okolice Poznania
może ktoś z was wie co się z nią dzieje?
Szukam informacji o siwym ogierze Erubio od klaczy Erigone po ogierze ever for pleasure.
Ogier ma teraz ok 4-5 lat i jeszcze jakiś czas temu był własnością Pana Rutkowskiego z pod Płocka
Bischa   TAFC Polska :)
04 listopada 2009 20:51
Ja takie nietypowe poszukiwanie - czy możecie mi podać odpowiedni link do tematu o poszukiwaniu zdjęć ? Jestem chyba ślepa  :oczopląs:
Szukam informacji o koniu ORLIK jest to wałach, gniady z gwiazdką, ok 156 cm, kupiłam go w kwietniu k.Wrocławia, niestety NN,ale jest to mieszanka folbluta, wiek jakieś 11-15 lat dokładnie nie wiadomo ...
Z tego co wiem u jego pierwszego właściciela skakał L-ki, chodził WKKW, wygrał Hubertusa- miejscowość gdzieś za Pleszewem.
Jestem bardzo ciekawa dokładnych info 🙂

Jeżeli ktoś słyszał,widział lub wie proszę pisać na pw 🙂






[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zbyt duze zdjecia.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
10 listopada 2009 08:58
Poszukuję jakiegokolwiek zdjęcia ogiera Double Alleged xx - może być z internetu, skan z książki itp. Jeżeli ktoś posiada takie zdjęcie, bardzo proszę o pomoc  🙇
EDIT: Dzięki montana  🤣

szukam zdjęć ogiera zimnokrwistego Bosfor po Szelest, od Bona po Elbgong. urodzony  w 1992 roku
proszę o kontakt na pw bądź tutaj. 😉 pozdrawiam
szukam zdjęć ogiera zimnokrwistego Bosfor urodzony chyba w 92 roku, ojciec n Sz (nie pamiętam dokładnie 🤔 😂 :zemdlal🙂

ojciec Szelest, matka Bona po Elbgang
Szukam informacji co dzieje się z śląskim wałaszkiem o imieniu Tristan
Koń może mieć teraz ok 10-13 lat, Jest ślązakiem w starym typie, kary, trochę podobny do fryza.
Dwa lata temu stał w okolicach Pruszkowa.
Witam poszukuje jakichkolwiek zdjec czy informacji o klczy Sangria małopolska 1998 po Empik i Saga oraz ogiera o nazwie Grom małopolski 1996 po Empik i Granica .Bardzo dziekuje za wszelakie informacje🙂
Dla osób z Sandomierza i okolic!

Szukam kontaktu i informacji o gniadym wałachu Dunaj młp. Ostatnio sprzedany, duży bez odmian!
Witam poszukuje jakichkolwiek zdjec czy informacji o klczy Sangria małopolska 1998 po Empik i Saga oraz ogiera o nazwie Grom małopolski 1996 po Empik i Granica .Bardzo dziekuje za wszelakie informacje🙂


Grom ostatnio stał na punkcie kopulacyjnym w Niegardowie pod Krakowem, sporo tam krył, podejrzewam ze nadal tam stacjonuje
Mam troche jego zdjęć stamtąd, z zeszłego roku
Tutaj w albumie możesz zobaczyć http://s205.photobucket.com/albums/bb317/malopolaki/?start=40
Jakbys chciała coś jeszcze, to pisz na pw
Severus   Sink your teeth into my FLESH
13 listopada 2009 07:31
Poszukuję informacji oraz zdjęć:

kl. Diotyma xx (Demon Club - Diskana po Dipol) ur.1987 - kiedyś jej właścicielem była firma HEXIMP-Leasing. Nie wiem, czy klacz jeszcze żyje.

og. Neptun wlkp srokaty (nie wiem, na jakiej maści) - potrzebuję przede wszystkim jego pochodzenia
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 listopada 2009 13:38
ja nadal poszukuje klaczy AKUSTYKA 1993 ( Kumys / Ascona )

http://www.bazakoni.pl/horse_82230.html

za jakiekolwiek informację będę bardzo wdzięczna  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się