Howrse gra :)

Sprzedam OM za 2 kupony - jak coś PW 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 lutego 2014 21:48
A jak ktoś jest głupi, to jego sprawa.  nie wie ile traci 😀


Z ciekawości zerknęłam na profile tych osób: jedna osoba ma staż 30 dni, druga 100. Jeszcze nie są obyte w grze. Sama na początku gry robiłam głupie wymiany  😉
100 dni stażu to chyba całkiem całkiem. Chyba wystarczająco, żeby wiedzieć, że nyks 6k, a RO 1k i daje śmieci najcześciej 🙂
💃 💃 💃 nareszcie howrse na andriod!  💃 💃 💃



edit
hahahahahahaah, ale szybka jesteeeeeeeeeeeeeem  😂
Cierp1enie, dzięęęki! :kwiatek:
Ktos ma moze boskiego w dobrej cenie ? 🙂
no no, owlient już nawet quniarkom odpisuje 😁 😂
Ktos ma moze boskiego w dobrej cenie ? 🙂


Sleipnira chętnie sprzedam za odpowiednią cenę 😉 Można ewentualnie negocjować.. 
U mnie na prezentacji informacje - nick kuciaczek
no no, owlient już nawet quniarkom odpisuje 😁 😂



buhehehe dobre dobre
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 lutego 2014 18:48
Przecież co miesiąc (no, co 30 dzień stażu) można kupić kupon z funduszy w grze  🤣

edit: Czy tylko ja mam ciągle problem z graniem? Karty mi się zawieszają, strony nie otwierają do końca, problem z rejestracją w zawodach/ośrodku?

edit: Dopisałam słowo, bo zżarło.
Dementek u mnie identycznie najgorzej z rejestrowaniem koni i wysyłaniem na łąke  👀
U mnie wszystko ok
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 lutego 2014 21:13
Sprzedam OM i Nyxa 😉
Ma ktoś konia ponad 25-letniego z umiejętnościami 0?
Dementek - u mnie tak też jest, nie wyświetla się wszystko i mam takie małe ikonki.
u mnie wszystko hula, i na com i na pl. jaką macie przeglądarkę?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 lutego 2014 16:18
Mam Google Chrome. Teraz ściągam Mozillę Firefox- liczę na poprawę jakości gry. Wkurza mnie! Nie rejestruję koni, bo połowę z nich tylko w zawodach wystawiam, bo mają trening ukończony, a mam problemy i mam dość.
Jak nie będzie poprawy, to znowu im napiszę na kontakt (ostatnio nie raczyli nawet odpisać).

edit: Mam na zbyciu 4 kupony na COM ! (najchętniej wymienię na to samo na PL lub do negocjacji na PW)

edit2: Na Mozilli (jak na razie) idzie normalnie.
no, mi na mozilli zawsze śmiga 😉
Ja  też mam Google Chrome, i mi gra chodzi bez problemu.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 lutego 2014 16:49
No nie mam pojęcia, co się stało mi z Google Chrome. Dla mnie była to najlepsza przeglądarka, ale coś się schrzaniło. A nic nie ściągam, bo boję się wirusa jakiegoś ściągnąć  🤔
Może trzeba powywalać niepotrzebne pliki, ja tak odkurzam co jakiś czas.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 lutego 2014 17:38
Wyczyściłam historię przeglądania. Jeszcze pokombinuję, co może być i sprawdzę. Ale nie dziś. Dziś działam na Mozilli.
Dzięki za radę, Watrusia  :kwiatek:
a ciasteczka?
Pilnie kupię dwie poniższe maści z ZJ:



Za każdego dam 40 tys Eq. Jeśli koń dodatkowo ma KF, płacę 60 tys.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 lutego 2014 18:28
a ciasteczka?


Całą historię przeglądania wyczyściłam: z hasłami, ciasteczkami i innym dziadostwem 😉
też mam chrome
No i mam bana;( Bardzo dużo traciłyście przy banie? Chodzi mi głownie o OJ.
ChemiK, za co?
Czy mógłby ktoś przetrzymać mi 1 300 000 equus 🙂 ?
chemik - jak ja miałam bana, to bardzo dużo straciłam w OJ, sporo boksów zniszczonych, przepadły mi posiane 2 łąki z nasionami kuponów (2 kupony), ogólnie duże straty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się