Howrse gra :)

ja Ci mogę przetrzymać jakby coś jeśli mi klikniesz w piniatę  😂 kuponów ani passów nie mam, więc z tym Ci nie pomogę.
Hłe hłe, rozbiłam sobie piniatę, poklikałam znajomym, po czym patrzę na zadania do nowej piniaty - kliknij u znajomego 😎 Debil.
Kaprioleczka, już ci kliknęłam rano 😉 a masz dostęp do sprzedaży zarezerwowanych i tyle koni, żeby wystawić? 😉
koni mam 22 - nie wiem, czy to by wystarczyło, natomiast niestety, ale nie mogę zrobić reserved ani direct sale :/

już sobie doczytałam, że na nie trzeba mieć 30 dni, a ja mam 13... cóż, może następnym razem 😉
Kaprioleczka, akurat za 30 dni następny, więc bez problemu 🙂

w takim razie nadal szukam pomocy :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 kwietnia 2015 21:00
calore- Ja chętna na wymianę! Mam kilka passów na zbyciu.
ok, będziesz za pół godziny? wystaw mi konie za 7 030 000 na com i 150 000 na pl. mogę mieć w sumie 2 kupony i konia 29 lat 8 msc. wymianka na 3 passy? 🙂
Prosze o kliki na Piniacie
ChemiK jaki masz nick? jesteś na .com?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 kwietnia 2015 09:21
ok, będziesz za pół godziny? wystaw mi konie za 7 030 000 na com i 150 000 na pl. mogę mieć w sumie 2 kupony i konia 29 lat 8 msc. wymianka na 3 passy? 🙂


Dobra, na 3 passy 🙂 Wystawiam konie.
Dementek, na com możesz odkupić 🙂 na pl musiałabyś najpierw oddać mi kasę, żebym mogła kupić konia na kupon albo możesz sobie w zamian zostawić 100 000eq. jak wolisz, na razie wystawiłam na pl konia za 50 000 i czekam na konia za kupony 🙂 dzięki :kwiatek:
Kurcze, dawno nie grałam... Gdzie jest Was więcej?  😎
na pl 🙂


calore dzieki za klikanie, niestety nie mam czasu by wchodzic na howrse 🙁(
Na pl chyba mam jeszcze konto... Tylko haslo musialabym odkopac.  😵
Edit: znalazłam, nawet mnie nie usunęli - Mayken
Edit2: już zdążyłam zapomnieć o co w tym chodzi - ale jak chcecie możecie mnie dodawać.  😂
zdechnie mi ktoś 10 koni na COM? :kwiatek: daję za to 2 pięty ahillesa na pl lub coś na com 😉

i przy okazji wymienię różdżkę płodności na to samo na com.

widzieliście? można sprawdzić wygląd, zadania i nagrody następnych piniat  😜
KLIK

o, jest Grani do wygrania. Cierp1enie, będziesz miała komplet 🙂
złapałam HOPa na ufo i jeszcze na dodatek wypadła z niego taka śmieszna błyskawica w której były poziomy i dużo pieniądzów i innych różnych punktów  😁 fajne to było.

edit: BŁAGAM klikajcie mi w te piniaty na .com bo jestem w czarnej ducie, ciągle na trzeciej  🤬
Rany! Tych piniat jest 21, żeby je wszystkie rozbić, to trzeba będzie pewnie wydać masę kuponów 🤔  Ma ktoś może na sprzedaż starsze konie po 23 roku życia po sensownej cenie?
Ile macie w piniatach? Sorki że tak pytam, ale tym razem mam zamiar ukończyć
#5 mam 19/20, bo czekam i czekam na ostatniego klika od znajomego :/
u mnie #6 i 3/12 i nie wiem czy tyle ma byc czy pominelam cos
Wygrywasz!
Ostatnim razem wygrałeś za pomocą Złotego Runa…

1* czaprak do jazdy western 1* czaprak do jazdy Western
mieszanka 40 x Mieszanka
róg obfitości Róg Obfitości




5/12 w 6
u mnie #6 i 3/12 i nie wiem czy tyle ma byc czy pominelam cos


ja jestem na #4 12/15 co oznacza, że pomijam chyba masę rzeczy  🙄 jak Wy to robicie, że już jesteście tak daleko? 🤔
Ja w ogóle nie wiem o co chodzi bo sto lat mnie nie było.  😵
Klikam, no i możecie mnie dodawać  😉
Generalnie chciałam coś zrobić ale nie wiem "w co ręce włożyć" tam, więc chwilowo nie tykam niczego.  😂
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
24 kwietnia 2015 20:35
[quote author=ChemiK link=topic=49169.msg2344005#msg2344005 date=1429871601]
u mnie #6 i 3/12 i nie wiem czy tyle ma byc czy pominelam cos


ja jestem na #4 12/15 co oznacza, że pomijam chyba masę rzeczy  🙄 jak Wy to robicie, że już jesteście tak daleko? 🤔
[/quote]
ja mam #5 13/20 przede wszystkim trzeba pilnować klikania o godzinie 4, 10, 16, 22, wykonywać zadania no i kliki znajomych, mi to idzie jak krew z nosa bo ja nie jestem w stanie klikać co 6 godzin :/
Ja właśnie klinełam i mam teraz 5/12 na 6 piniacie, mam nadzieje, że nic nie pominełam, bo mam zamiar zakończyć tą promocję, bo już po planszowej się troszkę odbiłam

Ile obstawiacie, że trzeba bedzie kuponów aby wygrać?
TheWunia, miliony 😁
Ja mam w #6 7/12. Ale regularnie omijam klikanie o 4 rano... W sumie to tylko dwa, z rzadka trzy razy dziennie klikam, bo nie mam czasu :P
Ale czas na kliknięcie jest od 4 do 10 wiec łatwo można się wstrzelic 😉
Szukam kogoś do ogarniania promocji, najlepiej do końca. Zapłata do dogadania 🙂
znowu 😀

Witaj rosolowa,

Głaskałeś konia: soleildivin Ksantos. W podziękowaniu dostajesz Róg Obfitości i 1000 Equus.

Zespół Howrse
Brakuje mi jednego klika - help.  😀 Mayken  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się