Howrse gra :)

Fin, jasne  :kwiatek: nick Jiska

Edit:
Jakbyście mieli na zbyciu punkty dorastania  😡 Zużyłam praktycznie wszystko na te głupie rogi  😡
To zaraz wystawię. Mam w ulubionych konia Saint of Los Angeles i prosiłabym o zgłaszanie go na przełaje do póki będzie miał objęcia, a potem zamiast niego zgłaszaj jakiegokolwiek konia, który ma objęcia i jest w miarę młody, na przykład kobyłę Rock America 🙂

Dam Ci też PD, a w poniedziałek, jak będę miała wymiany, jakiś prezent z CR 😀
Ok, zaraz siądę, postarze tylko moje rogi do porodu  :kwiatek:
za ile można sprzedać złote jabłko?
calore może się dogadamy ? 🙂
Chyba jednak będęwqd potrzebować pomocy przy oporządzaniu...
ale ja na com 😉 ktoś się pyta, czy nie mam może na sprzedaż i w sumie mam, ale nie wiem, za ile 😉
Koka, ja moge oporzadzac. Fin moze dac opinie 😉
Od 14 jutro bede miala czasu a czasu.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 sierpnia 2013 21:14
Koka ja spokojnie mogę Ci pomagać 🙂 chyba jeszcze nawet mamy dostęp do swoich kont :P
Przyjmę każdą pomoc.
lockmittel tak jeszcze mamy.
calore -wiesz, że jesteś wielka???  😅
wieeeem 😂 teraz cisnę zawody 😉
też cisnąć idę  🏇 już mam prawie wszystkie konie wędrowne 🙂😉


Kupiłam też dzikusa za 12 kuponów 🙂
już nie ma co cisnąć 😎
nie no  😍 kocham Cię!
Jutro będę miała Upupasa, więc zostanie mi do zdobycia koń za logowanie, ten koń tajemniczy (za skrzydła pegazów) i wędrowny za ro 🙂
Pegazy już naszykowane,  ro też, także mam boskiego 🙂
u mnie plan jest taki, że jak skończę tego konia za datki dla Ow, to otworzę jeszcze kilka RO, gdzie siłą rzeczy zdobędę brakujące 6 pkt do Pavosa i 1 do Ramphila. i boski będzie mój 😉
No ja właśnie czekam z otwieraniem ro, na te dodatkowe punkty 🙂 Wtedy szybciej zdobędę boskiego 🙂
punkty będą równo z tajemniczym koniem 🙂
aaa to 4 dni nic nie robienia zostało, tylko 8 pkt trzeba złapać do Upupasa i też już tego konia będziemy mieć.


co do parady koni to  "Bursztyn może będzie coś dawał na tych samych zasadach co Kwarc, Jadeit, Ametyst, Perła". z zagrody mgły
czyli albo da albo nie da? to ja podziękuję 😉 chociaż ładny jest, no ale ile można.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 sierpnia 2013 10:11
2 różki na 4 pokrycia i brakuje mi 2 pkt do Pavosa.
I w końcu odblokowałam konia za zawody.  😵
Dlatego Bursztyna sobie odpuszczam, poczekam na inną promocję.  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 sierpnia 2013 11:26
Ja nie wiem, czy walczyć o tego Io teraz, czy kumulować rzeczy na jakąś lepszą promocję... musiałabym się totalnie z kasy, RO, diamentów i kuponów wybąblować, a tak łatwo ich nie zdobywam... :/
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 sierpnia 2013 12:44
Jedyny plus że inwestycja w Io zwróci się w ponad pół roku.  Zakładając, że będzie codziennie dawać diament.  Łącznie z ro, zużyłam na nią 25 kuponów (trafiło mi się parę ro w ro).  Więc nie jest tragicznie.  Ale nst promocję muszę sobie darować, aby się odkuć.  😁
Czy jest jakieś forum o howrse (polskie), gdzie moge poczytać o wszystkim od A do Z?
Chcę wiedziec np skąd się biorą zwierzaki towarzyszące, czemu zazwyczaj mają je konie z tak małym PG.
Bo zwierzaki kiedyś były do kupienia, ale je wycofali po jakimś czasie.

KLIK!  To jest bardzo przydatna stronka 🙂
Dzięki.

A czy jeszcze ktoś mógłby mi powiedzieć, jak szkolić konie? Widziałam u FIN, że niektóre konie nie mają pokończonych np treningów.
Ktoś może mi to łopatologicznie wytłumaczyć?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 sierpnia 2013 20:32
- zabawy
- lekcje od 2 roku życia (do 25) w oj z 60 eq
treningi i reszta dowolnie.
i tyle  😉
Niestety, stare wygi mają stary wygląd 🤔 Chciałam zarejestrować nowe konto tak na chwilę żeby zobaczyć jak to wygląda, ale nie da rady, jakiś błąd  strony wyskakuje po wybraniu konia i przejściu dalej.
Ps. A nie,  można się zarejestrować 🙂
a nie zmienią starym?? buuu
a ja nie chcę tych zmian!  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się