KOCHAM KINO :)

smartini   fb & insta: dokłaczone
30 października 2017 09:04
madmaddie, zależy co lubisz 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 października 2017 20:35
Ostatnio klimaty Strażników Galaktyki 🙂
Zupełnie przez przypadek włączyłam wczoraj The Invisible Guest i jestem absolutnie zachwycona tym filmem  😍  Dawno nie oglądałam czegoś tak świetnie zrobionego, ze stałym napięciem i nieoczekiwanymi zwrotami akcji, ode mnie 10/10.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 listopada 2017 20:19
Oglądał ktoś Linię Życia? Trailer mnie zachęca, kwalifikacja jako horror wręcz przeciwnie. Bardzo straszny? Czy podchodzi raczej pod thriller?
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 listopada 2017 08:26
Facella, taki trochę slasher, ale nieszkoldiwy. Nie ryje bani, nie roi długotrwałej krzywdy. Luźny 'horreorek' 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 listopada 2017 15:06
Ostatnio trafiam na same dość hmm dziwne filmy  🤣 Jakby ktoś miał ochotę na film który sprawi, że na prawdę nie będzie wiedział co właśnie obejrzał to
Outsiderka
Mięso
Schronisko
Opiekunka
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2017 16:49
Facella, taki trochę slasher, ale nieszkoldiwy. Nie ryje bani, nie roi długotrwałej krzywdy. Luźny 'horreorek' 😉

Dzięki, bo te trailery to w ogóle nie wskazywały na horror wg mnie 😉 to sobie obejrzę.
Contratiempo (po ang. The Invisible Guest) - wow, wow, WOW. Jeden z najlepszych thrillerów jaki widziałam w życiu, na pewno najlepszy w ostatnich latach  😜 No jest prze-prze-przewciągający. Polecam jak cholera!
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 listopada 2017 20:46
Facella, no ja się trochę zdziwiłam oglądając bo też się takiego obrotu sprawy nie spodziewałam, ale jest nieszkodliwy jako horror, można obejrzeć. W sumie koncepcja nawet ciekawa
infantil zgadzam się, dla mnie genialny, ciągle jestem pod wrażeniem  😍

Wczoraj oglądaliśmy Valerian i miasto tysiąca planet - bardzo dobry film fantasy, świetnie zrobiony, w sam raz na wieczór  🙂
Liga Sprawiedliwości świetny- akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Nie ma chwili na nudę. No i Aquaman to mój nowy Idol  😜
Zwierzogród wybraliśmy ten film, bo generalnie chciałam coś lekkiego i nieskomplikowanego (a komedii nie lubię)  😁  Naprawdę bardzo mi się podobał, TŻ normalnie płakał ze śmiechu przy leniwcach 😀  świetna animacja!

Najlepszy absolutnie genialny film, chyba jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. MEGA MEGA polecam  😍
Zupełnie przez przypadek włączyłam wczoraj The Invisible Guest i jestem absolutnie zachwycona tym filmem  😍  Dawno nie oglądałam czegoś tak świetnie zrobionego, ze stałym napięciem i nieoczekiwanymi zwrotami akcji, ode mnie 10/10.


Podpisuję się rękami i nogami.
Laski, ale to Contratiempo grają w kinach? Czy muszę po necie szukać? Zachęciłyście mnie!
Jest na Netflixie  🙂
Dokładnie, też tam oglądałam 🙂
Dziewuchy kocham Was, film doskonały! Na dziś wieczór zaplanowałam sobie Trupa, też tego reżysera :kwiatek:
żaczkowa   gone with the wind
26 listopada 2017 19:42
Ja świeżo po Listach do M. 3 - z początku jakby kupy się nie trzyma, trochę tego wątku, trochę tego i miałam wrażenie jakby to były po prostu randomowe sceny odtwarzane jedna po drugiej. Koniec końców kilka razy łzami się zalałam, pośmiać też się można (Adamczyk ❤), a Pławiaka z Zawadzką ogłaszam moją nową ulubioną parą. Z oceną na razie się wstrzymuję, bo niesie mnie sentyment do dwóch poprzednich części 😀
"Morderstwo w Orient Expressie" 😍 Polecam po stokroć!
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 listopada 2017 20:26
ashtray, potwierdzam, świetny i do tego rzadko spotykany zestaw wybitnych aktorów 😀
Ja, dla odmiany, Morderstwa w Orient Expressie totalnie nie polecam. Wyszłam bardzo zawiedziona, mimo niewielkich oczekiwań. Film daleki od książki, a z Poirotem ma chyba jeszcze mniej wspólnego - ta pedantyczna, czyściutka postać wdeptująca w kupę drugim butem dla symetrii? What? Wizualnie za to nie mam mu nic do zarzucenia - zdjęcia, wnętrza i kostiumy piękne. Mogę za to polecić naprawdę świetną ekranizację z Davidem Suchetem z bodajże 2010r.

Liga Sprawiedliwości - dla mnie 6,5/10. Z kina wyszłam mile zaskoczona, bo o dziwo mimo beznadziejnych zwiastunów historia trzymała się kupy i nie dłużyła, Superman miał w końcu emocje na twarzy, reszta ekipy też fajnie grała. Tylko Ben Affleck szwankował, ale to się chyba nie zmieni... No i na mój gust trochę za dużo CGI. Ale generalnie - nie miałam na twarzy rumieńca zażenowania.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 listopada 2017 06:57
Ja tylko dodam, że nigdy nie czytałam nic Agaty Christie, kompletnie nie znałam ani postaci Poirota ani klimatu książek.
Ja tak samo. Wychodzi na to, że nie warto czytać ksiązek przed pójściem do kina 🤣
Dziewuchy kocham Was, film doskonały! Na dziś wieczór zaplanowałam sobie Trupa, też tego reżysera :kwiatek:


I ja Was kocham za polecenie Contratiempo! 😍 Co prawda moja ekipa przez pierwsze 30 min narzekała, że przewidywalny, żeby wyłączyć, ale mając tyle poleceń z re-volty nie dałam się, za co wszyscy do dziś mi dziękują. 😁
Ja wczoraj maraton z disneyem na HBO

Vaiana + Piekna i Bestia - oba piekne! cudownie disneyowe, wizualnie przecudowne, muzycznie tez 🙂😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 listopada 2017 10:02
Ja za to wczoraj po Orient Expresie obejrzałam 7 dusz, P mnie namówił. Ja wiedziałam, o czym ten film jest, wiedziałam że smutny i miałam opory ale mnie namówił 'no nie taki smutny, ładny film'...
I o matko, od kiedy Ben podjął swoją decyzję, to ja nie płakałam a ryczałam, jak się film skończył to ze szlochem... Oglądać tylko z rakietą chusteczek :/
Melduję, że Trup (El Cuerpo) dobry, ale gorszy od Contratiempo. Nie będę więcej zdradzać, bo boję się, że zaspojleruję. W każdym razie obejrzeć warto, bo wciąga, ale nie porywa tak jak nowsze dzieło tego reżysera.
smartini, ashtray, to też zmienia postać rzeczy 😉 Ja już tak mam, że nie lubię ekranizacji dobrych książek, które odbiegają od oryginału. Ale z drugiej strony rozumiem chęć reżysera do zrobienia czegoś innego niż X poprzednich adaptacji 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 listopada 2017 07:25
Achaja, mnie Gra o Tron nauczyła dystansu do 'odbiegania od oryginału' ale jest szansa, że gdybym czytała to mógłby mi się mniej podobać 😉
tak polecałyście, że obejrzeliśmy Contratiempo - super! Ciekawy, niebanalny, dobry plttwist. Coś ostatnio co lepsze filmy które oglądam i zapadają mi w pamięć to właśnie hiszpańsko czy włoskojęzyczne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się