Sesja/Studia i t d ;)

galopada_   małoPolskie ;)
16 grudnia 2015 08:43
transplanty zaliczone na 5 🏇 jeszcze tylko w piątek wejściówka z endokrynów i do DOOOOMU 🏇
Magdzior ale o anatomii teraz mówisz? Jesli tak to moim zdaniem pierwszy termin był z kosmosu. Zresztą wyniki to odzwierciedlily. Za to drugi termin ustny we wrześniu wspominam całkiem okej. 😉 powtorzylam sobie trochę kilka dni przed i zdałam spokojnie. 😉

Dzisiaj jestem po ćwiczeniach z biochemii i mam komplet punktów. Jeszcze tylko egzamin.  😀
robakt   Liczy się jutro.
16 grudnia 2015 11:33
U mnie poprawa z operacji jednostkowych na 4,w piątek zaliczenie z termodynamiki
a ja zaliczyłam kolosa z UE  🏇 jeszcze oby kolos z KPA pisany w poniedziałek był zaliczony, to już będzie można spokojnie uczyć się na zerówki  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2015 12:13
A ja zaraz idę na egzamin.. queridiculomas do Twojego ulubieńca  😁 Wiem, że nic nie wiem póki co. Tzn wiem, w sumie to wiem, ale jeśli będzie na zasadzie "o czym mówi art.7?" to jednak nie wiem  😉

Proszę o kciuki  🏇
smarcik, on nie zadaje takich pytań 😉 tzn chyba że to jest mega podstawowy artykuł, tak jak w KW artykuł 2 pkt 1 lit. a), czyli definicja traktatu 😀 ale to też nie tak że "niech Pani powie o czym mówi art. 2 pkt 1 lit. a)", tylko raczej "niech Pani poda definicję traktatu" i wtedy bardzo dobrze jest się odnieść że jest to uregulowane w KW (w sumie to konieczne  😁 ), no i powiedzieć że jest to art. 2, ale ta druga część to nie jest mus 😉 trzymam za Ciebie kciuki i zobaczysz, będzie dobrze! Pamiętaj o uśmiechu i żarcikach!!!
galopada Gratulacje🙂 Ja niestety w poniedziałek i wtorek mam jeszcze ćwiczenia,no chyba, że rektor da od wtorku wolne to wtedy cały tydzień mi się zrobi wolny, ale coś nie liczę na to🙁

Sonkowa A to nie wiem, tak o anatomi mówię bo jakoś tak przez przypadek wywiązała się dyskusja ostatnio i podobno we Wro to nawet przy mięśniach dokładnych przyczepów nie musiała się uczyć i naczyń w sensie do każdego mięśnia, ale wiadomo wszędzie na inne rzecyz zwracają uwagi. Co ja bym dała za ustną anatomię... A tak to czeka nas na pewno multum schematów z Koniga i brak jednego podpisu w danym rysunku skutkuje pięknym 0 punktów z danego pytania...

Ale się rozleniwilam tym, że ten tydzień już luźny a przydałoby się zrobić notatki na fizjo i anatomię.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2015 17:13
Te kciuki działają cuda, udało się!  😅
galopada_   małoPolskie ;)
16 grudnia 2015 17:17
Magdzior, ja część odrobiłam, część olewam w ramach przysługujących mi nieobecności nieuspr. i część odwołaliśy 😁
Magdzior to już chyba od prowadzącego zależy, bo my uczyliśmy się wszystkich mięśni z przyczepami, funkcjami i unerwienime + do tego schematy unaczynienia. A pierwszy termin był pisemny i z kosmosu, z tego co pamiętam pytań było chyba ponad 60? każde 2 minuty? Co spowodowało, że egzamin trwał z 2.5h...

Ja mam jutro wejściówkę z biochemii, czekam na wyniki koła i teraz już tylko prosta do świąt... Jedynie nauczyć się na ćwiczenia z mikro na wtorek  🙂
robakt   Liczy się jutro.
16 grudnia 2015 18:28
Właśnie wysłałam zapytanie nt. praktyk do bardzo dużej firmy, trzymajcie kciuki, żeby chociaż cokolwiek odpisali!  🏇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2015 18:31
Trzymamy!

U mnie już tylko jutro 6 godzin bardzo nudnego przedmiotu i kolokwium zaliczeniowe z niego - idę na żywioł, nawet nie chce mi się do tego uczyć. A potem wolne aż do 9 stycznia!  😅 Tzn wolne od zajęć, bo przede mną rozdział magisterki do napisania i kilka wywiadów do przeprowadzenia  😉 Przy okazji Komisja Europejska nieco krzyżuje mi plany..
Dokładnie, my tez musieliśmy z mięśni to wszystko umieć. 😉
A o pierwszy terminie egzaminu mam takie samo zdanie jak nopebow. 😉
smarcik, Ty nie znasz jeszcze zakładów o piwo ze mną, one dopiero działają cuda  😎 A teraz opowiadaj jak było! 😀
robakt, trzymamy!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2015 20:29
Chyba był już zmęczony po całym dniu bo nie miał nastroju do żartów, ale poszło szybko i sprawnie, odpowiadałyśmy z koleżanką na zmianę, dostałyśmy bardzo ogólne pytania także naprawdę ciężko byłoby nic nie powiedzieć. Potem jeszcze pogadaliśmy trochę ogólnie o studiach, pytał co robimy w życiu, czemu zdecydowałyśmy się na te studia i takie tam  😉 Całość może ze 20 minut.
O rany, to musiał mieć naprawdę ciężki dzień 🙁 aż się spytam koleżanki jak było u niej na UE, bo ma z nim zajęcia o 16 czy tam 18... Pamiętam że z pmp nie zawsze był taki miły, ale chyba dla facetów tylko-jednego pytał się o regulacje wojskowego prawa lotniczego, którego nie ma nawet w podręczniku, a na zajęciach również o tym nie mówił 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2015 05:47
My to akurat mieliśmy z panią Myszoną na zajęciach  😁 Ogólnie dostałam pytania o formułę Parkera, środki odwetowe, naruszenie o charakterze ciągłym. Spodziewałam się, że będzie ciężko, więc byłam bardzo mile zaskoczona, że tak szybko poszło  🙂
A widzisz, ja nie miałam kontaktu z dr Myszoną, więc dla mnie takie jego pytanie było typowo na uwalenie kogoś :P tam trzeba wchodzić z dobrym nastawieniem i uśmiechem i na pewno wtedy będzie dobrze 😀 a z czego to w ogóle był egzamin?  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2015 07:42
Odpowiedzialność międzynarodowa państw 🙂
Wczoraj zaliczone bhp na 5  😀
Psychologia też zaliczona.
Jeszcze kolos z exela przed świętami  🙄 A po świętach sie zacznie jazda dopiero.
robakt   Liczy się jutro.
17 grudnia 2015 13:25
http://tiny.pl/gg6vv chyba będę mieć pracowity czas..  😵
Magdzior,

u nas np jest podzielony materiał jeśli chodzi o mięśnie. Mieliśmy teraz na pierwszym semestrze kolokwium teroetyczne z miologii i artrologii, ale i jedno i drugie ogólne. Szczegóły (czyli właśnie przyczepy itp) będą na trzecim semestrze 🙂

Uff, drugie kolokwium z anatomii zaliczone, ostatnia wejściówka z histologii w tym roku też, u mnie już spokój do Nowego Roku 🙂
Hej 🙂 czy miałby ktoś czas i chęci aby pomóc mi w przetłumaczeniu artykułu o wyścigach z angielskiego na polski? Ogólnie jest tego niecałe 2 strony, czas mnie goni a sama nie dam rady :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
17 grudnia 2015 17:33
Mam niemoc naukową 😵 jutro ostatni dzień i wejściówka z endokrynow. Taaaak mi się nie chce tego czytać 🙁
robakt   Liczy się jutro.
17 grudnia 2015 17:41
galopada_ piona... Mam jutro zaliczenie z termodynamiki i nie mogę na to patrzeć.
smarcik, to dlatego nie potrafiłabym odpowiedzieć na Twoje pierwsze pytanie, bo już się bałam że byłam niedouczona na egzamin bardziej niż myślałam  😁
Tak mi się bardzo nie chce uczyć na jutrzejsze koło ,a o pisaniu pracy inżynierskiej to nie wspomnę. Musiałam się wyżalić  😜
galopada_ a koniec końców i tak dostaniesz 5, bo zdolna z Ciebie bestia  😜
galopada_   małoPolskie ;)
18 grudnia 2015 14:31
queridiculomas, wątpię, bo wejściówka była kosmiczna, nawet zdaniem prowadzących 😂 nie ma co, miły prezent przedświąteczny. Ale juz z głowy, kończę się pakować u wybywam 🏇
Mój angielski bije rekordy! Po świętach będę piąty raz uczyła się na to samo koło. Ciekawe czy kiedyś uda mi się do niego podejść...  😵
Ja na poniedziałek muszę sie pouczyć z mikro i jakaś kartkówka ma byc ze świń... A pozniej trzy tygodnie wolnego.  😜 wypadałoby wziąć sie za biochemie..  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się