Szczotki i inne akcesoria do czyszczenia

lusia722, to zobacz, bo Ty to mi zawsze jakiś hicior "sprzedajesz" 😍
Ja używam dużego Tangle Teezer dla ludzi :P
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 lutego 2024 12:15
Kuniaa, ja poszłam jeszcze dalej: Olivia Garden Fingerbrush 😅
BUCK   buttermilk buckskin
28 lutego 2024 15:18
Post został usunięty przez autora
BUCK   buttermilk buckskin
28 lutego 2024 15:21
ja ostatnio wprowadziłam pierwsze czesanie tą metalową do kopyt, dopiero potem idę z bardziej zwykłymi szczotkami 😉 koń mamut wolnowybiegowy 🙈
druciana .png druciana .png
Usagi   Unikalne ciasteczko
28 lutego 2024 19:04
-Alvika-, i jak Ci się sprawdza ta Olivia Garden do ogona? 😀
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
29 lutego 2024 15:48
Usagi, działa pięknie, nie wyrywa, ale jednak na ogon po myciu trzeba silikon wylać, żeby mogła wejść wystarczająco głęboko. Mam dwa konie wolnowybiegowe, więc nie ma litości. Dodatkowo jedna baba ma ogon z tendencją pasemek do kręcenia się i zwijania w sople - spokojnie idzie to rozczesać bez łez w oczach z żalu po przerzedzonym ogonie.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 marca 2024 11:07
Perlica, już mam to szczotka marki Mars paddle brush z drewnianymi pinami.
lusia722, obczaję, dziękuję.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 marca 2024 13:11
Jak macie problem z rozczesywaniem ogonów, to polecam maskę z aloesem/ orzechami Macadamia lub olejkiem babassu może być marki Roney i zostawić na kilka minut na ogonie.
lusia722, od kiedy zgapilam od ciebie nakładanie odżywek na ogon i grzywę podczas mycia stosuje duzo mniej psikadel. Ogon pomimo jakiegoś usyfienia piachem pięknie się rozczesuje
Spłukujecie te odżywki czy zostawiacie?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 marca 2024 09:29
flygirl, to zależy od maski, ja kupuje takie do spłukiwania
flygirl, ja też, najczęściej biore cos na promocji w hebe😅 i naprawdę mega efekt. Wczoraj przed zawodami umyłam ogon, dzisiaj bez problemu szczotka wyczesałam bez stosowania psikadel
Ja często zużywam te, które mi nie przypasowały na moje włosy 😂 I tak, taki wyodżywkowany i czysty ogonek czesze się 10x lepiej. Dodatkowo przy błocie zaplatam w warkocz, bo wtedy się tak nie syfi.
Polecanie coś do wyczesania teraz futra ? Dla kucyka także to jest busz którego musi się pozbyć ...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 marca 2024 19:17
espérer, brzeszczoty, najlepsze! Nie ważne jaka firma, na jakiej rączce. Nic tak nie wyciąga futra. Do tego się nie zapychają, nie trzeba co rusz kłakow wyciągać jak ze szczotek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się