przedłużanie rzęs

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 stycznia 2013 20:11
Scottie, wszystkie są w takich kosmicznych cenach?
Scottie   Cicha obserwatorka
28 stycznia 2013 20:16
JARA, niestety tak- Xlash 6ml za 290 zł... Chociaż starcza na 10 miesięcy podobno.
Ja od czerwca do grudnia używałam RapidLash (teraz do niego wrocilam tydzien temu) i nie wywijaly mi sie rzesy w kazda strone. Efekty byly swietne, kazdy myslal, ze mam doklejone rzesy  😂 tylko byly tak dlugie (i przy tym niestety dosc rzadkie), ze tuszowanie zajmowalo mi 15 minut  😵
jestem mega zadowolona i zakochana w moich nowych rzęsach  😍
kisiel, poka, poka! W Poznaniu robiłaś?
Mogłabyś podać namiary?  :kwiatek:
Ostatnio się czaję na takie czary mary z moimi oczami. Choć mam je dosyć głęboko osadzone i nie wiem, czy będzie to dobrze w moim przypadku wyglądać.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 marca 2013 12:16
crazy, pokaż firanę rzęs!! Już prawie 2 miesiące minęły 😀
Kurcze, moje naturalne są takie mizerne... może i ja bym sobie przedłużyła  😎
Dziewczyny, a jak sztuczne rzęsy sprawdzają się w warunkach urlopowych- w sensie na plaży, podczas kąpieli w morzu, basenie itp? Dobrym pomysłem będzie zrobienie ich sobie na lato? Ja poza podkładem i tuszem raczej się nie maluję, więc miałabym makijaż w czasie wakacji z głowy 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
24 marca 2013 14:30
wendetta, klej stosowany do rzęs nie lubi nic tłustego. Olejki i balsamy do oapalania powodują, że klej może puścić.
Ja na urlopie ( 3 tygodnie w temp. ok 40'C) zauważyłam, że wypada mi więcej rzęs niż standardowo.

To jak wygląda używanie kremu do twarzy, takiego codziennego? trzeba już zawsze omijać okolice oczu? używać jakichś specjalnych/? do demakijażu w takim razie rozumiem można używać tylko płynu micelarnego i jemu podobnych?

czyli jakby się uprzeć i nie fundować okolicom oczu smarowania kremem do opalania to sama woda (słona, chlorowana) nie robią tym rzęsom krzywdy?
ash   Sukces jest koloru blond....
24 marca 2013 15:45
wendetta, płyn milearny zdecydowanie, należy unikać też tarcia oczu wacikami.
Dostaje się specjalną szczoteczkę do rzęs, należy je codziennie układać i czesać.
Woda złona czy chlorowana nie robiuą krzywdy, ale ciepło, pot i resztki kremów do opalania działają źle :/
Zaraz pstrykne fotke 🙂

Zrobienie sobie fotki wytrzeszcza nie jest takie proste 🙂

ash   Sukces jest koloru blond....
24 marca 2013 18:02
crazy, ładnie! Pamiętaj o czesaniu i układaniu tych rzęs. Pilnuj, żeby nie robiła ci się przerwa w prawym oku.
Tak tak, to na szybko zdjecie,  one nie sa doczepiane.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 marca 2013 18:05
  one nie sa doczepiane.


o kurde! Przepraszam! To TWOJE własne????? ALE SZAŁ!!!!!Jak to zrobiłaś?
No wlasnie moje 🙂
Zawsze byly dlugie, i zakrecone, ale dosc rzadkie wiec uzywalam odzywki revitalasch ( tak to sie pisze?)
ash   Sukces jest koloru blond....
24 marca 2013 18:09
crazy, no bosko! ale ci zazdroszczę!
Już 2 razy miałam kupić revitalash'a i 2 razy mi koń weta potrzebował...i kasa jak zawsze na konia poszła! ble!
Ja zrobilam szybka akcje, nie myslalam tylko kliknelam, dostalam z kosmetyczka i tuszem.. wiec cena mysle atrakcyjna, ajk sie to rozlozy na kilka miesiecy nie wychodzi tak zle.

Wqrzaja mnie jak rosna, bo sie tak kreca, ze ciagle z oka wyciagam, ale sa wreszcie geste🙂
Długo stosowałaś? Efekt mega! Ten tusz który dostałaś to też Revitalash? Ponoć też ma jakieś tam właściwości odżywcze 👀
też bym się skusiła gdyby nie to, że przy moich małych oczach taka firana rzęs wyglądałaby po prostu śmiesznie 😉 na moje potrzeby w zupełności wystarcza mi krem L'biotica albo odżywka-rybki keratynowe (które tak naprawdę nie mają keratyny) z Gal 🙂
Ja tez mam bardzo male oczy, niestety, ale nie wyglada to jakos zle, smiesznie, bo trzepocze i laskocze sie po powiekach 🙂

Stosowalam nieregularnie, wiec to trudno powiedziec, Scottie wyliczyla ze 2 miesiace🙂

A tusz mi srednio podpadl do gustu akurat, taki mokry jest, plynny jakis, ale moze sie do niego rpzekonam.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 marca 2013 19:53
crazy,  🤔 🤔

Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć. ZAZDROŚĆ NA MAXA!!!!!!!!!!!
wendetta, płyn milearny zdecydowanie, należy unikać też tarcia oczu wacikami.
Dostaje się specjalną szczoteczkę do rzęs, należy je codziennie układać i czesać.
Woda złona czy chlorowana nie robiuą krzywdy, ale ciepło, pot i resztki kremów do opalania działają źle :/


a co z kremem pod oczy?
Krem pod oczy nie powinien byc tlusty tylko nawilzajacy, i mozna ominac rzesy.

Powiem Wam, jeszcze jedno tylko, ze mi te rzesiska w kacikach oczu az zaczely rosnac mimo ze tam nie packam tym plynem...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 marca 2013 20:53
A gdzie kupiłaś odżywkę? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 marca 2013 21:07
Chyba dorzucę kasę do zabawy urodzinowej i sobie strzelę odżywkę 😉

edit:

Ale mam jeszcze pytanie. Jest sens kupować sobie tą odżywkę jeśli stosuje się ją na noc, a w dzień ma makijaż i tuszem pomalowane rzęsy?
Tak, nie ma znaczenia🙂  Stosuje sie na noc, a w dzien mozesz wszystko
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 marca 2013 21:25
Wcale mi nie pomagasz odejść od pomysłu zakupu tej odzywki  😁

Ciekawe po jakim czasie od zaprzestania 'odżywkowania' znów ma się ubogie rzęsy 😉
trudno mi odpowiedziec na to pytanie, i trudno mi sprawdzic ile mi zostalo jeszcze tego, a nie jestem regularna w stosowaniu🙂

Wiec niestety WARTO kupic🙂
crazy, absolutny szał!  😜

ja sie pocieszam tylko L'bioticą ostatnimi czasy, może też coś pomoże 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się