termobuty

do jazdy w zimie to w tereny przede wszystkim, no a co do czasu to jakieś 3-4 godziny dziennie czyli tyle ile jestem w stajni mniej wiecej
No to mi by one nie wystarczyły. Byłam z nich bardzo zadowolona jak korzystałam z hali i nie spędzałam zbyt dużo czasu na dworze. Wtedy sprawdzały się świetnie. Jednak jak przeniosłam konie do siebie do domu, do czego zmusiła mnie kontuzja jednego z nich to niestety już mi stópki zmarzły w tych butach i kupiłam termobuty. Na okres jesienno-wiosenny godne polecenia, bo bardzo wygodne, natomiast na zimę nie wystarczające. Oczywiście moim zdaniem 😉 Wszystko zależy od indywidualnej tolerancji niskich temperatur 😉
Sztyblety ocieplane Jacson nie mieszczą mi się pod czapsy  😵

Zastanawiam się nad Hippici..
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 października 2010 20:17
Jak to się nie mieszczą?
Dosłownie nie mogę dopiąć czapsy.

Dosłownie nie mogę dopiąć czapsy.





jak już to czapsów 😉 Musisz mieć jakąś byle jaką gumkę. Ja mam te USG też dopasowane ale bez problemu gumka się rozciąga 😉
Dziś pierwszy raz jeździłam w termobutach HKM Elegance. Hmm, po ponad roku jeżdżenia w uj. oficerkach to dość ciekawe przeżycie. Przyznam, że po pierwszych 10 minutach powiedziałam, że będę na halę w plecaku oficerki nosić i zmieniać na hali 😉. Pod koniec jazdy było już całkiem całkiem - pojeżdżę jeszcze trochę i mam nadzieję, że się przyzwyczaję. Fajnie czuje się konia. Lekką łydkę łatwo dać. Najbardziej co mnie wkurza to to, że całe strzemię czuję jakbym na nim gołą stopą stała. W oficerkach jest jednak dużo sztywniejsza podeszwa i grubsza.
xxagaxx

Nie, poprostu mam dobrze dopasowane czapsy i bardzo bardzo szczupłe w kostkach. Gumki sa akurat. Nigdy nie miałam takich idealnych czapsów.  💃
to pewnie byś musiała zmienic czapsy na inne zeby ci pasowały do ocieplanych sztybletów. Taką parę na zimę.
Nie, myślę ze ocieplane hippica będą pasować. Te jacsona są szerokie. Czapsy ocieplane nie będę kupować.

Najbardziej by mi pasowała sztyblety sznurowane na zamek ocieplane..dlatego chce jeszcze raz przymierzyć alaska z czapsami.
Też zamówię HKMy. Różnica w cenach pomiędzy sklepami to nawet 50 zł! W tundrze 148 zł
Co sądzicie o termobutach POLAR ?? Czy są ciepłe ??
Ja mam HKMy od zeszłego roku,. super sie spisywaly przy -20 stopniach. Moge je polecić. w sumie nie boje sie az tak bardzo zimy dzieki nim 😉
Dzisiaj mierzyłam hippica z futrem i zastanawiam się czy nie zrobić na zamówienie sznurowane.

xxagaxx jak sprawują Ci się te buty ? bo przymierzam się do nich 😉
huzarowa nie cytuj zdjęć bo ostrzeżenie dostaniesz!!  🤬 🤬

Nie wiem jeszcze 😉 stoją i się kurzą, bo pogody jeszcze na nie nie ma 😉
och sorry ;P
to czekam na relację, gdy już będziesz ich używać 😉
usuwaj to zdjecie zanim modki tu wpadną 😉

Ja mam nadzieję ze za szybko nie będę musiała ich wkładać 😀
Ja w końcu zamówiłam trzewiki ocieplane od Pana Pawła. Mam zwykłe trzewiki i jestem nimi zachwycona  💘

Cena atrakcyjna w porównaniu do Hippici.
Hej. 🙂 Dziewczyny, miałyście do czynienia z tymi o to termobutami:
? Bo mam wrażenie, że nie są tak ciepłe jak zwykłe termobuty, przynajmniej tak wizualnie mi się wydaje. Jakie wasze opinie?
No coment  😵
Moja znajoma ma i mówi, że fajne, ale ja w sumie to wolę zwykłe termobuty. Coś takiego widziałam po raz pierwszy.
Moja znajoma ma i mówi, że fajne, ale ja w sumie to wolę zwykłe termobuty. Coś takiego widziałam po raz pierwszy.


Błagam przeczytaj kilka stron tego wątku 😉 Tam jest wszystko wyjaśnione, opisane, są opinie, wystarczy tylko poszukać.
Jak wolisz zwykłe termobuty to kup zwykłe termobuty.  🙄
Ja nie chcę ich kupować - nie powiedziałam tak.  Prawdopodobnie będę miała z nimi do czynienia (ale to nie jest ważne) i jestem ciekawa waszych opinii. To już nie można być ciekawym co inni o nich sądzą? Przepraszam w takim razie.
Jak jesteś taka ciekawa przeczytaj wątek  😉
Mam termooficerki ELT i jestem bardzo zadowolona. Trzy zimy za nimi i się trzymają. Musiałam tylko naszyć łaty po stronie łydki bo materiał troszkę się przetarł. A tak to super, ciepłe i wygodne.
Czy ktoś miał doczynienia z butami Mountain Horse, jak z jakością, rozmiarówką, wrażeniami z jazd?
Podbają mi się te buty, wyglądają na solidne i ciepłe MH Stella Polaris



Fajne też są te MH Ice High Rider
 
[img]http://s7d5.scene7.com/is/image/EquestrianCollections/ER10003u-a?$oldimage$[/img]

ceny jeszcze do przyjęcia, przy założeniu że posłużą parę lat.
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 października 2010 19:36
pogoda mnie pokonała... starzeję się i naprawdę nie lubię marznąć. ciepłą kurtkę już mam, przyszła pora i na buty 😉
oby się sprawdziły 😉
a caro ma eurosy😀
wlasnie- kto mi powie ile dokladnie ma lydka w rozmiarze 40 w tej wersji poszerzanej?
bo jednak wizja jazdy minimum 2 koni na hali i terenow w oficerkach zwyklych nie napawa optymizmem🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się