Nasza twórczośc fotograficzna ;) Każdy może, jeden lepiej..

cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2009 22:43
tym razem hurtowo: skany.
nie są najlepszej jakości, biele przepalone, inaczej niż w rzeczywistości, ale trudno.
1.

-poznań
2.

3.

4.

-łowicz
5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

-dekonsupcja
16.

17.

18.

bike punk fest
19.

20.

21.

-plaża
22.
wątek zamknięty


co myslicie? 😡
wątek zamknięty
Galopada mi się podoba🙂😉 a To moje foty..jestem amatorką  uwielbiającą robić zdjęcia🙂
wątek zamknięty
Galopada
ciasnoooo z prawej. Koń łbem zaraz przywali w ramkę.
Troszkę szkoda tego braku przestrzeni, oddechu w tym zdjęciu.

Kapitalny jest za to ruch u tych 3 konisi.
Od spokoju siwego , do przyspieszenia środkowego aż po głupawkę prawego.
Z tej strony - brawo ode mnie
wątek zamknięty
i jeszcze takie

wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
24 stycznia 2009 20:16
Galopada - jestem wielką fanką Twoich zdjęć, przypominają mi fotografie Zofii Raczkowskiej 😀
wątek zamknięty
Galopada - jestem wielką fanką Twoich zdjęć, przypominają mi fotografie Zofii Raczkowskiej 😀


Dokładnie to samo chciałam napisać.. 🙂

Ps. Cieciorka lubię klimat twoich zdjęć..
wątek zamknięty
Galopada b. fajnie. 🙂 Na obu troche przestrzeni brak, ale to nic strasznego. Poza tym na prawde dobre fotki.

Ja wrzuce cos na spiaco 🙂

wątek zamknięty
Pursat
Querido
:kwiatek:

Anka dzieki 🙂 dosc duzo osob zarzuca mi ze ciasno ale jakos nie moge sie oduczyc... bo lubie ciasne kadry + duze kontrasty  😡
wątek zamknięty
ciecior! od razu wiedzialam ze to twoje focisze 😀
szczegolnie mi sie podoba 6, choc wolalabym nieco ciasniej i okna w pion/poziom złapac. 12- troche za duzo gory i prawej. 13-za duzo gory i lewej-ta twarz z lewej rozprasza. 15-fajnie pozamykany kadr. 16-uciekly szczegoly na twarzach. 17-wolalabym ciasniej, bez postaci z prawej, no i architektura sie klania-bo nie wirze ze te kolumny takie krzywe sa naprawde 😉 18,19-lekko kadry bym zmienila, a na 19 dodatkowo ten z tylu sie troche chamsko spojrzal w obiektyw. 21-super, widac dynamike. 22-chyba najlepsze, choc bym krok w prawo dala by jeden z panow nie zaslanial tak drugiego 😉
pozatym mam wrazenie ze masz na wszyskich fotach plaskie szarosci i uciekaja ci szczegoly.. to z odbitek z kliszy?

anka, u ciebie w drugiej focie nie podoba mi sie ta noga wyrastajaca z glowy.. 1 naj jest 🙂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2009 11:51

Żałuję bardzo tej amputacji z lewej strony, tak wyszło... Ale ogólnie chyba przyjemne zdjęcie? 😉
wątek zamknięty
Pursat - mnie to cięcie nie przeszkadza.

Natomiast wracając do odpowiedzi Galopady - rozumiem Twoje zamiłowanie do ciasnych kadrów ale gdyby prawy
koniś ruszał w Twoim kierunku a nie w stronę ramki uwag z mojej strony by nie było.
Moim celem nie jest jednak totalna krytyka a jedynie uwaga czy obserwacja - na dodatek pomaga i mnie to krytykanctwo poprawiać moją technikę i sposób patrzenia.

Mnie się te zdjęcia podobają a drobne uwagi nie odbierają urody kadrom.

Dorzucę swoje dwa z dzisiejszego wyjścia z psem na spacer 🙂
Żeby nie było że się jedynie wymądrzam, możecie poużywać sobie do woli na moich  😅



wątek zamknięty
szemrana, ten ptak na drugi wyglada jakby sobie z Ciebie kpil 😉 ew jego mina pyta "wtf?" 😉 rewelacja!!!!!

ciecior ! z balonikami lepiej wygladalo w kolorze 😉

a moj aparat lezy i sie kurzy... moze pora go odkopac ??
wątek zamknięty
szemrana drugie jest moim zdecydowanym faworytem. 🙂 Fajny kadr, glebia ostrosci i spokojne tlo.
wątek zamknięty
to środek miasta a za tło "robił" niebieski budynek Plusa  😉
wątek zamknięty
szemrana wiem i dziekuje. caly czas staram sie nad tym pracowac ale cos mi nie idzie  😵
wątek zamknięty
[quote author=galopada_ link=topic=67.msg156280#msg156280 date=1232913547]
szemrana wiem i dziekuje. caly czas staram sie nad tym pracowac ale cos mi nie idzie  😵
[/quote]

czemu mam poczucie, że ze mną jest podobnie  :emota2006092:
wątek zamknięty
szemrana  - bardzo mi sie podobają te fotki
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 stycznia 2009 11:05
szemrana - drugie przeswietne! 😁

z wczorajszej sesji z dziewczynami 😉 :




no i od wczoraj... cierpie na brak aparatu...
migawka umarla 😕 😕 😕
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
26 stycznia 2009 11:52
Jessy, wielka szkoda 🙁 A jaki przebieg, jeśli mogę spytać?

Mam nadzieję, że niedługo znowu będziesz nas zachwycać swoimi zdjęciami.
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 stycznia 2009 12:02
Pursat - oj nie wiem, ale spooooro nim zdjec zrobilam... jutro jade do serwisu, zobaczymy czy da sie jeszcze uratowac, chociaz i tak zbieram na cos nowego... a gdzie mozna sprawdzic przebieg? bo ja nie mam pojecia 😡
wątek zamknięty
Jessie, pierwsze szałowe.
Dwa pozostałe moim zdaniem leciutko za jasne, przez co za dużo szczegółów się już wkradło.
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 stycznia 2009 16:29
Moona - Jessy nie Jessie... dzieki, u mnie jest ok, zalezy jak kto ma skalibrowany monitor, u mnie jest ciemno 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
26 stycznia 2009 16:43
Przebieg chyba tylko w serwisie. Myślałam, że może tak orientacyjnie będziesz wiedziała 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 stycznia 2009 17:03
Jak sprawdzić "przebieg" lustra:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=49800
wątek zamknięty
Jessy  👍
Technikę to Ty masz w małym palcu  😉
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 stycznia 2009 17:45
Strzyga - dziekuje bardzo :kwiatek: 😉
Pursat - no wiec sprawdzilam - 81,569 jutro zawioze go do pewnego goscia, no i zobaczymy czy da rade cos zrobic 😕
szemrana - dzieki 😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
A tu moje najnowsze  🙂
wątek zamknięty
Jestem nowa ale mogę pochwalić się swoimi fotkami !  🤣
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
27 stycznia 2009 20:54
magda
pozatym mam wrazenie ze masz na wszyskich fotach plaskie szarosci i uciekaja ci szczegoly.. to z odbitek z kliszy?[/quote]
jakie kadry sugerujesz w 18,19? prawde mówiąc nie zauważyłam wcześniej tego kolesia patrzącego w obiektyw 🙂
17 nie kadruje bo pliki maja mały rozmiar i nie ma sensu, widząc je takimi łatwiej odnaleźć negatyw- pełnią więc funkcje przede wszystkim pogladową. a postac w tle mozna wyciac przy okazji 🙂
w 12 zgadzam sie, ale już niewiele moge zrobic, natomiast w 13 podoba mi się dużo z góry i nie widzę twarzy która cię rozprasza :P
biele i tak dalej to, jak napisałam, kwestia jakosci skanow, na zdjęciach wyglada to inaczej.
dzieki za opinie  :kwiatek: może ktoś jeszcze?

karolinag4 bardzo podoba mi się zimna tonacja kolorów na tym zdjęciu i kontrast jaki tworzy zestawienie białego kota z szarym tłem 🙂

mery w kolorze jeszcze bedzie, to dwa różne zdjęcia 🙂

szemrana drugi wróbel bomba 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.