szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

Jeździ ktoś w KJ Humorek ?
Nie wiem czy to jest dobre miejsce, chciałabym się zapytać, a raczej poprosić o kontakt osoby, które posiadają własnego konia, a chcą na nim prowadzić jazdy (najchętniej okolice Józefowa, Otwocka, Celestynowa, ale wszystkie propozycje przemyślę). Osoba nie musi mieć uprawnień instruktora. Zainteresowanych proszę o pw 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
15 sierpnia 2012 16:49
Szukam info o rekreacji w Stajni Mario (okolice Jabłonnej), jeśli ktoś był/jeździł/zna, proszę o kontakt  :kwiatek:

edit: opinii o Farmie Krzyczki też szukam
W Krzyczkach znam instruktorkę Anię 🙂
o Farmę Krzyczki można spróbować popytać Happiową 🙂
Za czasów jak jeszcze tam jeździłam było to fajne miejsce, ale od tego momentu wieeeele się zmieniło - od budynku, w którym jest stajnia, przez instruktorów, po cały pomysł na miejsce 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
15 sierpnia 2012 18:19
A o stajni Góra ktoś coś wie? Pod kątem ambitnej rekreacji.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 sierpnia 2012 18:47
W Krzyczkach byłam kilka razy 100 lat temu 😉 Było tam wtedy bardzo sympatycznie. Kilka tygodni temu pojawiłam się tam przy okazji załatwiania różnych spraw i oczywiście zajrzałam do stajni. Rzeczywiście wszystko wygląda zupełnie inaczej niż kilka lat temu. Konie również wszystkie nowe. Stajnia ładna, czysta, konie zadbane, instruktorka sympatyczna. Miałam okazję oglądać jedynie jazdę na lonży, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć o poziomie nauki.
Kurczak - wszystkie nowe? Nie ma tam już łaciatego Valwo? 🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 sierpnia 2012 19:07
AguSia hmm pisząc nowe miałam na myśli, że nie ma tam tych koni, które ja znałam, a pojawiałam się tam jakieś 8-9 lat temu. Szczerze mówiąc nic łaciatego teraz tam nie widziałam, ale może jednak gdzieś jest. Widziałam dwa fajne kuce, dużego kasztanka, dwie ślązaczki matkę i córkę, kopiącą, znerwicowaną kasztankę i cudowne osiołki 😀
jeżeli bywałaś tam tyle lat temu, to powinnaś go kojarzyć 🙂
Bo i ja i on byliśmy tam od samego początku, do mniej więcej 2005 roku 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 sierpnia 2012 19:48
Bardzo możliwe, ale tak jak pisałam jedynie tam bywałam przy okazji wypadów na ryby. Nigdy nie jeździłam tam regularnie stąd też nie pamiętam dokładnie imion koni. Jeżeli łaciaty stał tam wtedy, to w tej chwili nie ma go już na pewno, bo ponoć wszystkie konie są "nowe". Pamiętasz może skarogniadą kobyłkę? Nie pamiętam jej imienia. Wiem, że na otwarcie murowanej stajni była wypożyczona od sąsiada, a później podobno stała w Krzyczkach.
Happiowa   córka grabarza
15 sierpnia 2012 20:10
też dawno w krzyczkach nie byłam 😉 z tego co wiem mają miejsce na 8 koni +zoo. Wydaje mi się, że te kuce to Aronia i Farad, duży kasztanek to Korek, te dwie ślązaczki to są w miarę nowe, a znerwicowana kasztanka to pewnie Majka. Powinien być jeszcze Valvo i Czekolada...Zaraz się wszystkiego dowiem 😉 Tej nowej instruktorki nie widziałam, wiem, że wcześniej był tam jakiś chłopak to trochę samowolka panowała...Ale z tego co widzę po zdjęciach dziewczyn, które obecnie tam jeżdżą to chyba całkiem nieźle idzie.
Jaka skarogniada kobyła? Bo mi tylko Fuzja przychodzi na myśl...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 sierpnia 2012 20:36
Tak! To Fuzja! Od kilku tygodniu próbowałam sobie przypomnieć jej imię. Wiesz może co się z nią stało?

Znerwicowana kobyłka to faktycznie Majka 🙂. Młodsza ślązaczka urzekła mnie swoim charakterem. Kucałam oparta o boks, a tu mnie coś wącha, podnoszę wzrok i widzę wielki łeb, a za chwilę zostałam polizana po twarzy  🤣
Happiowa   córka grabarza
15 sierpnia 2012 20:55
no, ona to lubi lizać 😉 Fuzja ma się bardzo dobrze, chyba jest aktualnie na sprzedaż. Ale więcej to Agusia Ci o niej powie 😉
co do Fuzji, to faktycznie, mniej więcej od 5-6 lat jest pod moją ciągłą opieką, a znamy się od ho, ho, ho, i jeszcze dłużej.
Ma się dobrze, jest milusińska, grzeczna, sympatyczna i zdecydowanie nie tak elektryczna, jak za czasów "krzyczkowskich".
Jakby co, to zapraszam na priv.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
22 sierpnia 2012 08:32
A co powiecie o poland parku pod kątem jazd? Warto czy nie? Można się czegoś porządnie nauczyć?
Z tego co widać po umiejętnościach jeźdźców z Park Poland - warto !
Wejdź sobie chociażby na profil tej stajni na youtubie,
ot co: przykładowy filmik:


Z tego co mi wiadomo to towarzystwo jest nieco snobistyczne, treningi drogie..
ale widać, że za coś się płaci..
Severus w Poland parku liczą sobie naprawdę drogo :/ a podobno wcale nie jest tak kolorowo. Ale z tego co pamiętam to są tam próbne jazdy, więc możesz iść zobaczyć  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
22 sierpnia 2012 10:40
Severus zgłoś się do Szafirowej. Ona tam jest instruktorem! Moim zdaniem, mają bardzo dobry poziom i dobre, nie wymęczone konie.
a co uważacie o Szarży?
famka   hrabia Monte Kopytko
10 września 2012 10:10
A o stajni Góra ktoś coś wie? Pod kątem ambitnej rekreacji.


ja ze swoim koniem obecnie stacjonuję w tej stajni
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 września 2012 10:22
A jakaś sensowna szkółka west? Chciałabym kiedyś spróbować jak się jeździ west ale chciałabym też żeby był sensowny instruktor i koń nie-szajbus żeby się dało czegoś nauczyć a nie powozić 😉 Jest coś takiego w Wawie i okolicach? Najlepiej z dojazdem dla niezmotoryzowanych i w cenie która mnie nie zabije 😎
A jakaś sensowna szkółka west? Chciałabym kiedyś spróbować jak się jeździ west ale chciałabym też żeby był sensowny instruktor i koń nie-szajbus żeby się dało czegoś nauczyć a nie powozić 😉 Jest coś takiego w Wawie i okolicach? Najlepiej z dojazdem dla niezmotoryzowanych i w cenie która mnie nie zabije 😎


Zdecydowanie polecam Ewelinę Zoń (bardzo doświadczoną instruktorkę) i jej konie (doskonale przygotowane do nauki west od podstaw w górę). Ewelina jest bardzo odpowiedzialną i konkretną nauczycielką.  Osobiście wiele jej zawdzięczam i polecam z pełną świadomoscią każdemu, kto chce od samego początku dobrze uczyć się westu i wynieść jak najwięcej z lekcji dla siebie.

Ewelina ma własną stronę internetową, a na stałe stacjonuje w stajni Golden Horse w Korytach pod Piasecznem.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 września 2012 18:11
Damarina, a wiesz jak wychodzi cenowo? I jak tam z dojazdem?
żużka, Dawno tam nie byłam,  ale w Szarży w Popówku konie bardzo fajne (jeśli dobrze kojarzę, to na niektórych będzie zdawana złota odznaka PZJ). Co do instruktorów, to zależy do kogo trafisz/się zapiszesz. Jest też możliwość jazd grupowych z trenerami (Piasecki, Wągrowska...)ale z tym czasami trudno bo miejsca rozchwytywane są jak ciepłe bułeczki.
[quote author=Misskiedis link=topic=67378.msg1518636#msg1518636 date=1347268956]
A jakaś sensowna szkółka west? Chciałabym kiedyś spróbować jak się jeździ west ale chciałabym też żeby był sensowny instruktor i koń nie-szajbus żeby się dało czegoś nauczyć a nie powozić 😉 Jest coś takiego w Wawie i okolicach? Najlepiej z dojazdem dla niezmotoryzowanych i w cenie która mnie nie zabije 😎


Zdecydowanie polecam Ewelinę Zoń (bardzo doświadczoną instruktorkę) i jej konie (doskonale przygotowane do nauki west od podstaw w górę). Ewelina jest bardzo odpowiedzialną i konkretną nauczycielką.  Osobiście wiele jej zawdzięczam i polecam z pełną świadomoscią każdemu, kto chce od samego początku dobrze uczyć się westu i wynieść jak najwięcej z lekcji dla siebie.

Ewelina ma własną stronę internetową, a na stałe stacjonuje w stajni Golden Horse w Korytach pod Piasecznem.
[/quote]

a ja polecam ucznia Eweliny który prowadzi jazdy west na swoim wierzchowcu.
Obecnie stoi w Posterze.
Damarina, a wiesz jak wychodzi cenowo? I jak tam z dojazdem?


Ceny są dokładnie podane na stronie internetowej Eweliny.
Powiem, że lekcje u Eweliny są warte ceny! Nauczysz się raz, a dobrze. I przez to wychodzi taniej.

Co do dojazdu do Golden Horse- samochodem bez problemu. Komunikacją miejską - nie wiem, musisz sama wyczaić.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 września 2012 10:09
damarina, jej strona mi nie działa :/ Jak już będę zdecydowana to najwyżej zadzwonię, na razie się rozglądam 🙂
Aszhar, a jakiś namiar?


Pytanie do jeżdżących w Szwadronie: czy jest jeszcze "na stanie" siwy Timur? Jeżeli nie - może ktoś zna jego dalsze losy? Tak pytam z ciekawości ....


Tak, jest tam
damarina, jej strona mi nie działa :/




To może fb? Można wysłać wiadomość :-)
[[a]]http://www.facebook.com/pages/Trening-Koni-w-stylu-western-Ewelina-Zo%C5%84/119750954728734[[a]]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się